Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě tam fakt vadilo, že hlavní postava je neskutečný de*il, který zk***il co se dalo a všechno je v podstatě jeho vina xD
  • Já si vůbec nepamatuju, že by tam byly nějaký postavy. Mně to přišlo jako jedna velká jízda, kde na všechny strany létají kusy těl a prostředí *1*
  • Mě bulletstorm přišel neskutečně hloupej (Nejhorší postavy v FPS co jsem kdy viděl/slyšel). Ale co se čistě hratelnosti týče tak to bylo ok *3*
  • Ja nevim, me prijde Bulletstorm nedocenenej. Kombo killy byli super... a ze jich tam bylo :)
  • Jack1947
    V jinejch hrách se taky skákat nedalo ale tam se to moc neřešilo *7* Tohle je takové rychle dohraj a zapomen. Což se i před xx lety stalo.
  • Si vzpomínám jaký na to byl hipe ... a pak skutek utek. Jo je fakt supr, když v šílené režbě, jak se ta hra označuje, NELZE SKÁKAT. Takže se sekáte o prkotiny, které prostě musíte obejít .... Bulletstorm by měl zůstat v propadlišti dějin ...
  • Veny
    Dobrá hra, ne že ne, ale lineární. A lineární hru udělat remasterovanou... pro mě zbytečná investice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit