Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    To neni ani trochu pravda..
    Stejne jako RPG nemusi byt "deep", tak FPS nemusi byt tupa. To, ze se z toho, predevsim diky CoD, stal trend, je neco jinyho.. Ale FPS hry (neboli strilecky) rozhodne nemusi byt jen od toho, aby se clovek odreagoval.
    Je to vlastne jen styl hrani. To uz to pak spis rad do akcnich oddechovych her (skoro az shoot'em upu), ale fps != oddychova hra..
  • JohnyTheZik
    Je fakt, ze to stejny ciselny hodnoceni je zvlastni. Nicmene k tomu se vyjadrovat nebudu, jsem rad, ze Lukas po MoHu nezapomnel na sve idealy :D.. Diky za videorecenzi, chvili jsem o koupi uvazoval, ale je fakt, ze uz me ty singleplayer casti fpsek prestaly bavit, na multak tu mam battlefield nebo CoD 2/4 .. tohle uz nee..
  • Umaroth
    Recenze ujde, ale Lukáš se až moc zamysli az moc do hlouibky, strilecky jsou od toho aby se clovek odreagoval a pribeh ho nejak zapojil a motivoval, a nemusi uz premyslet zda je ten a ten ve hre moralni a co ho motivuje k tomu a tomu, prehnane filozofovani a smyslu toho vseho je u strilecek mimo misu. Samozrejme ano musi mi pribeh davat smysl, a být zajmavý aby mě to vcuclo ale tam, to končí. Mě na cod spíš vadí hloupá skrypta, megalomanství a a obcasna tupoost.
    Nevím proč ale mě se za posledni cod vzdy nejvice libila ty od Treyarchu, hlavne BO, ano byly tam wtf momenty kdy sem si řekl ze to je uhozene na hlavu a prtoste spatne, ale ten pribeh byl naa strilecku dobre usity a celkove se mi libil (ted me Lukas asi ukamenuje *5* )
  • Třeba by bylo inteligentnější v případě, že o hře někdo nic neví, o ní ani nic neříkat. To byla totiž také pointa předchozího příspěvku, pane "nemám tušení, co to ze sebe valím za nesmysly"
  • Kronoss1
    Tak nás uveď omyl. Řekni 5 revolučních nebo nových věcí v tomto dílu CoD. Jízda na koni se nepočítá. A ne, že budeš zase plácat něco o volbách, protože jak jsi sám řekl, hlavní náplní je střílení, tak se snaž něco uvést z gamplaye.
  • To chapu, tak at tu pak nepise ze to je spatny, kdyz to nehral. Muze napsat, podle me to bude ptakovina, kupovat to nebudu. A ne: Podle videi je to picovina a vse uz bylo v jinych cod, davam tomu 5,6/10 a uz udelejte novy CoD jo a jen tak mimochodem kdo tomu dal 8/10 je podplacenej a ja jsem king

    edit: někteří z místních inženýrů nechápou co znamená, že už nehodlam podporovat jejich trolling...takze promin...
  • trolo
    to co je toto?
  • Robotron3
    Třeba někdo nechce dávat 1100Kč jen pro to, aby mohl říct, že se mu to nelíbí :)
  • Kronoss1
    Píšeš 90% hry jiných, než v ostatních CoD hrách. A uvedl jsi 1 příklad. Bravo! A když píšeš o tom střílení bouráku, střílí se tam stejně jako v ostatních CoD hrách viď? Ten samý HUD, ta samá regenerace zdraví, ty samé skripty, ty samé zbraně, ta samá ošklivá grafika, ten samý koridor. Jak to tak vidím, tak je to v podstatě to samé, co tu je už hodně dlouho. Ale vlastně ne. 90% hry je naprosto odlišných! Jasně vtipálku.
  • Prosím všechny mistni Cimrmany, kteří hru nehrali, aby tady nehodnotili, nenavrhovali hodnoceni a ani se nesnazili zdiskreditovat mistni recenzenty. Nebo snad chodite do elektro obchodu a kazdemu rikate ze nova pracka je spatna, stejna jako stara a zbytecna, ikdyz jste ji videli jen ve vyloze? *16* *16* . Hodnotit hru na zaklade jmena a par videi to by vam slo... Opravdu me zajima nazor pubertaka co to ani nehral

    Bohuzel me argumenty jsou zcela zadupány eskvadrou minuskujicich CoD hateru (vetsinou co BO2 nehrali nebo ho ukradli) takze se stahuji a muzu jen doufat ze techto hloupych teenageru neni mnoho... *9*
  • Ty jsi poradnej smudla. Co si predstavujes pod pojmem FPS? Ze tam budes behat s kosou a sekat trávu a do toho hrát na piano? A 2,3 volby??? To jako vazne ty hlupaku?? To je v jedny misi. Opravdu, tady je kazdej hned mistr sveta omeleta na vsechno co vidi, ale nulova znalost jen velka huba. Opravdu zamysli se ty prostacku, porad je to strilecka takze se tam bude strilet. za hloupost nemuzes, ale aspon nas tu tim neobtezuj. Uz tvoje dalsi komenty ignoruju... 2,3 volby...to si dej na tu nastenku ty šprýmaři... Nevim kde beres odvahu psat tu veci jako ze jsou to fakta a pritom to je lež a vymysl tvoji chory hlavy
  • Kronoss1
    Co mě sere na tom je, že to, co je vytýkáno jiným hrám, tak CoD není. Já bych tomu dal 6/10 a končil, ale dávat tomu stejně jako třeba teď Hitmanovi je kravina.
  • Robotron3
    Sorry, je to divný. Když mají dva lidé na hru rozdílný názor, což je pochopitelné, má být i rozdílné hodnocení. Nesnažte se mi tu bulíkovat něco o videorecenzi jako doplňku textu, protože to není a zároveň jsou lidé, kteří se podívají jen na to video.
  • jacks11
    bude aj videorecenze na hitman absolution ?
  • Můžu tedy ještě jednou požádat o vysvětlení? To nemůže mít každý recenzent na hru vlastní názor? Něco jako "druhá strana mince" před lety ve SCORE...
  • Kronoss1
    Takže jsou tam 2, 3 volby a to znamená, že je 90% hry jiných? To je fór na nástěnku.
  • Bylo v nejakych jinych CoD rozhodovani ktere ovlivnuje pribeh? Mohl jsi v jinem dile failnout objective a hra proste pokracovala s tim ze pak se ti to nejak vratilo? A pak je tam strileni a skripta ktere k kazde strilecce patri... To uz zalezi na tobe jak moc das na predsudky
  • Videorecenze se, pokud je mi známo, nesmí lišit v číselném hodnocení oproti recenzi textové.
  • Už říkali několikrát, že číselné hodnocení ve videorecenzi je převzato z té napsané, může to být matoucí pro neznalé to je pravda
  • Kronoss1
    To byl spíše slovní obrat. Výše mluvíš o 90% hry. Tak co je tam tak nového a převratného?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit