Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne... na hru nakydá čo to dá a potom tomu vpáli 8/10... zaujímavé
  • jako sorry ale ta tuctovost a nuda z toho gameplaye přímo čiší. a po těch všech kecech 8/10 ?
    Booooring
  • "kočkopes" s hodnotením 8/10 ... viete čo? chodte do p*dele...

    P.S: moja kritika sa vztahuje k recenzií nie ku hre...
  • Tak na to nekoukej když jsi zaujatej... Pokud zivas kuli 4 minutovymu videu tak bys spis mel vic spat
  • *1* Rozhodne jsi nevidel 90% toho co je zde v predchozich CoD... nehodnot tu hru kdyz jsi ji nehral...sebelepsi hra muze na par videich vypadat jak srajda
  • Hru jsem nehrál, ale je pravda, že průměr je 5/10...Pokud hra dostala (aspoň jak jsem z toho vyrozuměl) docela sprchu, je 8/10 hodně. Na druhou stranu nemám stejné zkušenosti jako recenzent (pokud se dá říct že vůbec nějaké mám :D) , čili pokud to tak vidí, nemohu mu to ubírat.
  • 15k3
    Mělo by se začít hodnotit přísněji... toto je průměrná nebo možná lehce nadprůměrná FPS takže pokud by byl průměr 5/10 tak by toto dostalo tak 6-7/10 (lehce nadprůměrná). Ale dnešní hodnocení bere jako průměr čísla 7-8/10... :/
  • firebug
    Dekuji panu Grygarovi, jehoz vkus je nebezpecne hodne podobny tomu memu, za tuhle recenzi. BO2 si tedy necham ujit, pac s komentare je jasne, ze singl vubec nenadchnul a na multak ja z vysoka se.u.
  • Kronoss1
    Hele, já ti nevím. Já už jen vidím ten gameplay na videu a zívám nudou.
  • Kronoss1
    Jak to tak vidím, tak všechno jsem už viděl v předešlých dílech Call of Duty. Videorecenze mě o kvalitách Black Ops 2 nepřesvědčila. Prakticky je to tam samá hra a dávat litr za datadisk opravdu nebudu.
  • Krásně jste vytřeli zrak všem těm haterům gratuluji.
    Velectěný Pán GGG je opět po čase spokojen s games.tiscali
    Jinak až na první misi je hra přímo bomba a fanouškům všech kvalitních her vřele doporčuji.
  • 100% , ale i tak to nemá špatnou atmosféru *3*
  • Kronoss1
    Taky se vám zdá ta grafika tak příšerná jako mně? Engine by potřeboval velký facelift, anebo ještě lépe, ať dělají na nějakém jiném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit