Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně...nepřipadá to nikomu aspoň trochu srandovní že všichní ví jak se bude další díl hry jmenovat 1-2 roky před vydáním? *1* Cod je něco jako seriály na nově..ulice, ordinace v růžové zahradě..stojí to za hovno, je to nekonečný ale stejně se na to všichni dívají *1* *1*
    • Nevim kdo se diva na serialy na nově, možna tak tetky a babky v duchodě, jestli na to koukaš, maš asi nějakou uchylku *1*
      Nazev byl zveřejněn nedavno, byly jen spekulace jak se to bude jmenovat. Ale když se dělá ta samá hra v jinym kabatě pořad dokola, da se čekat jak se bude jmenovat, to neni sranda ale selsky rozum.
      • CrocoRay
        Tě asi zmlátím, bo moje matka sleduje Ordinaci v růžové zahradě!! *1*
        Ne, vážně. Taky nechápu, jak to někoho může bavit, protože ty seriály mi přijdou asi stejná zábava, jako se posadit mezi ty babky a poslouchat drby.

        Ale CoD mě vždycky bavil, a i když je to furt dokola o tom samém, tak mě baví si raz za rok zastřílet na nových mapách a odreagovat se u toho. Já furt říkám, že CoD nebo Battlefiledy jsou o intenzivní akci a milionech vystřílených nábojnic a nevidím důvod na tom něco měnit. Komu se to nelíbí, ať to nehraje, ale divím se, že dokola diskutovat a psát ty samé nenávistné příspěvky do diskuzí, je baví....já být takovým odpůrcem stereotypu, tak bych to zabalil a nenavštěvoval ani ty diskuze o CoD.
        • sou to retardi.... děcka... *7* .... jak bavit se se seklym gramofonem...
        • Izmæl
          Mluvíš mi z duše, kámo. *4*
  • jindra.veliky
    exkluzivni info:

    hra pojede na znacne vylepsenem enginu ktery obsahne az 10 novych textur
    udajne nas ceka ten nejlepsi pribeh v serii cod s nejvice super momenty a spoustou vybuchu
    v multiplayeru budou nove killstreaky ktere budou uplne nejlepsi v cele serii
    perky budou mnohem vic cool nez v predeslych dilech
    ale co vic Black Ops 2 trhne rekord mezi ostatnimi hrami v poctu vybuchu za vterinu

    CANT WAIT *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Asharak
      Rank up! Brutal extream monster master admiral of the brutal monsters masters admirals persons in the universe of Chuck Norris reality, to the max!
  • Mother_of_god
    Bože môj, to teraz v každej hre budú lietajúci droni ? Už je to všetko na jedno kopyto. Keby ste mi dali do jednej galérie fotky z viacerých hier, tak to nerozoznám...
  • zíííííív *6* .. jako každý rok. Už se nemůžu dočkat dalších informací *7*
    • Taky jsem cely netrpelivy. *2*
      • Malleth
        Už ste si předobjednali sběratelskou edici se speciálním "Movie experience" ovadačem?
        Ten má levou analogovu páčku defaultně v horní poloze a pravej trigger je pořád stisklej na doraz.
  • Podle mě to jsou obrázky z traileru, proč by jinak ten třetí byl tak useknutý? Jo já vím, v poslední době v COD smysl nedává víc věcí.
  • Grifus
    CoD od Treyarchu? Nikdy vice - doted mam Black Ops nehratelny, to sekani a zaskuby, to je opravdu neco "exklusivniho".
    Ikdyz zombie mod funguje bezproblemu a rozhodne ma nemale kvality. Postavit hru jenom na nem, tak je koupe jasna volba...
    • Izmæl
      Taky mě to ze začátku sralo, ale postupně přicházely nový a nový patche a updaty a i přes fakt, že instalovat je bylo otravný, tak potom to už bylo eňo ňuňo. Doteď si stojím za tím, že Black Ops má jeden z nejoriginálnějších dějů, co se týče počítačových her. No, řekněte, kolik z vás vědělo, že je Reznov po celou dobu mrtvej, hm?
      • Malleth
        Klišé jak prase. Krom toho. Napadlo by to asi každýho, kdyby ten příběh byl vyprávěnej trochu normálním způsobem a ne záměrně nepřehlednýma, psychadelickýma, proepileptikynebezpečnýma předělama, který zakryjou demenci sebedementnějšího příběhu.
        • Izmæl
          Klidně můžeš napsat hry s lepšími příběhy, pokud máš čas a pokud se ti bude chtít. Ale zkus jen hry podobný CoDku, tedy akční válečné FPS, a ne žádný Skyrim nebo Zaklínače 2. Na to si můžete honit, až bude článek o třetím Zaklínači. *3*
          • Malleth
            Zrovna Skyrim je jedna z posledních her, která mě napadne, když se řekne "kvalitní příběh". Zaklínače 2 teď hraju a to je úplně jiná liga.
            Z válečných FPS nevim. Moc je nehraju, protože většina z nich je jen kalkul co podléhá trendům . Nějakou originalitu a to nejen v příběhu aby tam člověk pohledal. A neříkám, že FPSka nějakej super duper příběh potřebujou. Stačí i jednoduchá zápletka, která je dobře podaná aby ji hráč pochopil a měl dostatek motivace k hraní ale to se dneska nenosí.
      • Naprosto souhlasím, alespoň mezi ostatními CoD tenhle příběh vyčnívá. Multiplayer mi v BO moc nesedl, ale singl je fakt super.
        • Zapletka zajimava, kdyby to vydali jako knihu tak kupuju ale po herni strance to byla tragedie. *11*
          • Souhlasím.. kniha, film(byl by to propadák) - beru... Ale ve hře? Bum! výslech,, Bum začátek mise - záblesk výslech - záblesk,, zase ta mise ale úplně jinde...xPP Bylo to otravné a pitomé. Kazilo mi to dojem z celkového hraní - více film než hra(což už je klasika u CoDu).
  • Jazz
    Brrr, ta grafika... *11* *12*
  • Hlavně že mají nová letadýlka *1*
  • sugyn
    Jedno CoD kazdy pul rok pak se mrknout na TV Nova a clovek je hned spokojenejsi.
    • Phillios191
      Teď jsi mě dostal do kolen *1* *1* *1*
  • ALIENVIK
    Vsadim se že v pátek *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit