Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale pořád jsi mi neodpověděl co jsi od této hry čekal že jsi tak zklamany? tahle hra je od prvního díla pořád stejná, jen se mění grafika, prostředí a příběh, ale jádro, způsob a cíl té hry je pořád stejný - prostřílet se hromadou nepřátel k cíli, nic víc se tam po tobě nechce a nikdy nechtělo, střílečka na odreagování, nikdy se tam po tobě nechtělo nějaky velky logicky uvažování, nějaky promyšlení strategie apod...tohle není a nikdy nebyl vojenský simulátor, ale arkádová střílečka z vojenskyho prostředí....problém je ve vás že čekáte od toho něco novyho, přestože hra je od jedničky pořád v jádru stejná, a ti hloupější z vás za to vyhoděj 1500 nebo kolik to stojí a pak si ještě stěžujou *3*
  • ... a jezevec ty dristy pak hezky bali do folie
  • Jack1947
    *7*
  • ucho
    dogfighty? beztak.
  • Tupej si tu spíš ty, když si myslíš, že série CoD byla vždy "jen kia picanto". Ba naopak, dříve to bylo docela nabušený auto, který bylo známý po celym světě a postupně se z toho stává jen plechovka, kterou drží nad vodou jen kupa fanoušků a milionová reklama... Ale jak řikáš ty, co čekat od stáda, který za "picanto" vypláznou AAA cenu *3*
  • Styx
    Je to přeci stejný jako Arkham City *1* . Zrovna Batmana dohrávám , se šmejděním po městě a plněním vedlejších misí mi se života ukrojil krásných 25 hodin . CoD bych nestáhl ani z warezu když to tady čtu . Největší perla je ten titulek u recenze : Solidní sázka na jistotu *11*
  • Proč se bojíte dát odpovídající hodnocení?
    Přece jen po 10té vydat jednu a tu samou hru??
    pardon, chtěl jsem říct jeden velký script ;)
  • Stejně bodů jako Arkham Origins. Really?
  • Thorar
    Simulátor psích zápasů by mohl být zajímavej.
  • Inteligentnímu člověku netřeba nic vysvětlovat a blbec to stejně nepochopí. Nevím kde se pořád v lidech bere ta nasranost nad něčím tak bezcenným, jako jsou počítačové hry ( a to prosím říkám jako člověk, co je rád hraje).
  • jediny tupy děcka jste tady vy *3* to vy jste zase naletěli na reklamu a naivně si mysleli, že nový díl herní série, u které se se všechny předešlé díly lišily prakticky jenom příběhem a prostředím, jinak to v jádru byli pořád jen střílečky typu "zastřel všechny nepřátelé, pokračuj v cestě", bude zcela jiný, nabídne dosud neviděné možnosti apod. mužete mi laskavě vysvětlit co jste jako čekali, že jste z toho tak pobouření? co jste čekali od obyčejné střílečky? já zklamenj nejsem, protože já chtěl obyčejnou vojenskou střílečku s pouze novým příběh a prostředím a to jsem dostal.. pro vás jsou to vyhozené penize protože jste čekali od hry která byla a je pořád v jádru stejná, něco uplně nového, ale to je vaše blbost, je to to samé jak kdybyste čekali že z Kia picanto se stane nejvýkonnější auto na světě *15* jestli jste chtěli nějakej vojenskej simulátor propracovanej do těch nejmenších detailů, tak to pánové pláčete na špatným hrobem..to jste se měli přihlásit do armády *3*
  • Hrál jsem více-méně všechny BFka (4ku jen krátce v betě) a co se týče CoD, tak jsem strávil mnoho hodin u multiplayeru MW2, a rozhodně bych ty hry vůbec - co se multiplayeru týče - nesrovnával. Každá nabízí úplně odlišný herní model.

    Uprimne rikam, ze BF3 (a pochybuju, ze BF4 bude neco jineho) mne ohromne nadchlo zezacatku, zejmena kvuli technickemu zpracovani. Ale popravde receno, mi po nejakem tom mesici tak nejak dosla trpelivost pri hrani. Proste, kdyz prijdu z prace domu - hlava jak nafukovaci balon - tak mi staci sebenudnejsi chvilka u hry a uz ji vypinam. BF je taktictejsi akce, ale na dost velkem hristi, takze mi vetsinou stacilo 2x cekat minutu na vrtulnik, pak 1x bezet z bodu A do bodu B asi 2 minuty, a uz jsem hru otravene vypinal. Vim, ze to zni asi hloupe, ale ja uz proste na takove "placani se" v posledni dobe nejak nemam naladu.

    Oproti tomu je sice CoD skutecne daleko tupejsi strileckou, kde se o tymove taktice neda mluvit. Proste behas jak magor po mape a strilis lidi. Hra ale vzdycky mela bravurne vybrousenej progress system, kdy musim rict, ze jsem se neustale na neco tesil (nova zbran, novy perk, nove camo atd..). Hra ti neustale dava kytarovymi solicky a napisy na vedomi, ze jsi neceho noveho dosahl. Je to takova rychla, dynamicka a neustavajici solo-akce. At si frfna kdo chce co chce, tak mne treba prijde CoD na 1-2 hodinove odreagovani jako vyborna zalezitost (jasne, recyklujou kazdy rok to same, ale stale verim, ze se i Ghosts budou hrat stejne dobre).

    U BF3 jsem stravil minimalne tak 150-200 hodin. Ted silne uvazuji, ze si namisto BF4 poridim prave Ghosts na odreagovani a prijemnou, nenarocnou (bohuzel ne hardwarove) akci.

    Absenci taktickeho teamplaye v CoDcku si vynahradim na Counter-Strike: GO :).
  • Strilet lidi na letisti nevadi, ale psi zapasy to by bylo neco strasneho:-) Takze asi ne.
  • To kazíš, doktore. Ale tohle jsou závažný věci a o těch se přece jen nežertuje. Korupce v redakci? Poláček s novými brejlemi? Grygar s novým svetrem? Smutný, který se vlastně jen vysmívá? A další nosledi, kteří jen hrabou po statisících a píšou? To by bylo, aby se na ty obálky nepřišlo. Až to rupne, potom z toho bude dvacet dní arest a hamba.
  • XorxoxTalarius
    I see you lack of creativity in your nick disturbing ...
  • PravyMonty
    Je strašně úsměvné, jak někteří lidi nemají vůbec žádný smysl pro humor.
  • je ten pes i v mutliplayeru? jdou tam pořádat psí zápasy?? *4*
  • Tady je jedna z mála objektivních review....
    http://www.pcgamesn.com/callofduty/call-duty-ghosts-pc-review
    4/10
  • Je strašně úsměvné, jak si někteří lidé myslí, že si zde EA nebo Activision platí recenze. :)
  • Rad by som vedel ako autor v tomto prípade myslel vetu : Solidní sázka na jistotu. - LOL
    *15* *15*
    Urcite to nestojí za tú cenu.
    Akurat autor si moze dovolit vyhodit prachyt ked ho plati Activision

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit