Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No offense, obvykle ciselne hodnotenia vobec neriesim, ale vzdy ked pridem na games.cz pozriet recenzie, som zhrozeny. Rome 2, teraz toto. Osobne sa viac stotoznujem s recenziami nasho slovenskeho portalu.

    PS: nejak citim ze BF4 dostane 5-6
  • jediny tupy děcka jste tady vy *3* to vy jste zase naletěli na reklamu a naivně si mysleli, že nový díl herní série, u které se se všechny předešlé díly lišily prakticky jenom příběhem a prostředím, jinak to v jádru byli pořád jen střílečky typu "zastřel všechny nepřátelé, pokračuj v cestě", bude zcela jiný, nabídne dosud neviděné možnosti apod. mužete mi laskavě vysvětlit co jste jako čekali, že jste z toho tak pobouření? co jste čekali od obyčejné střílečky? já zklamenj nejsem, protože já chtěl obyčejnou vojenskou střílečku s pouze novým příběh a prostředím a to jsem dostal.. pro vás jsou to vyhozené penize protože jste čekali od hry která byla a je pořád v jádru stejná, něco uplně nového, ale to je vaše blbost, je to to samé jak kdybyste čekali že z Kia picanto se stane nejvýkonnější auto na světě *15* jestli jste chtěli nějakej vojenskej simulátor propracovanej do těch nejmenších detailů, tak to pánové pláčete na špatným hrobem..to jste se měli přihlásit do armády *3*
    • ale pořád jsi mi neodpověděl co jsi od této hry čekal že jsi tak zklamany? tahle hra je od prvního díla pořád stejná, jen se mění grafika, prostředí a příběh, ale jádro, způsob a cíl té hry je pořád stejný - prostřílet se hromadou nepřátel k cíli, nic víc se tam po tobě nechce a nikdy nechtělo, střílečka na odreagování, nikdy se tam po tobě nechtělo nějaky velky logicky uvažování, nějaky promyšlení strategie apod...tohle není a nikdy nebyl vojenský simulátor, ale arkádová střílečka z vojenskyho prostředí....problém je ve vás že čekáte od toho něco novyho, přestože hra je od jedničky pořád v jádru stejná, a ti hloupější z vás za to vyhoděj 1500 nebo kolik to stojí a pak si ještě stěžujou *3*
    • Tupej si tu spíš ty, když si myslíš, že série CoD byla vždy "jen kia picanto". Ba naopak, dříve to bylo docela nabušený auto, který bylo známý po celym světě a postupně se z toho stává jen plechovka, kterou drží nad vodou jen kupa fanoušků a milionová reklama... Ale jak řikáš ty, co čekat od stáda, který za "picanto" vypláznou AAA cenu *3*
    • Inteligentnímu člověku netřeba nic vysvětlovat a blbec to stejně nepochopí. Nevím kde se pořád v lidech bere ta nasranost nad něčím tak bezcenným, jako jsou počítačové hry ( a to prosím říkám jako člověk, co je rád hraje).
  • Na tento server chodim uz dlhsie a nechapavo krutim hlavou, totalne sra*** dostavaju dobre hodnotenia a dobre hry sa utapaju pomaly v horsich hodnoteniach to je nasmiech, strasny amatery
    • Tak sem nelez a mas to vyreseny :)
    • Robotron3
      Chyba šéfredaktora. Beyond se evidentně neměl dostat do pazour Lukáše Grygara, to bylo jasný, naopak nový COD by se mu dát mělo na smlsnutí *15*
      • Musim souhlasit! YOLOOOO!
      • janchor
        "Chyba šéfredaktora. Beyond se evidentně neměl dostat do pazour Lukáše Grygara"

        ?
        • Robotron3
          Přesně tak.
          • Jack1947
            To uz trochu prehanis, kazdy by mel znat sve hranice. Na vic se to uz resilo, proste Experiment co nevysel tecka.
  • po dlouhé době jsem si zase přečetl pár recenzí na games.cz. Chtěl jsem prvně napsat něco sem do diskuze, ale ještě jsem přečetl recenzi BF4. Chtěl jsem se ptát na hodnocení, ale když jste dalu BF4 takový hodnocení je mi vše jasné *1* pánové rychle dostaňte rozum, zapátrejte v paměti a nastolte tu opět férové a rozumné recenze. U her kde je SP, ale větší roli hraje MP recenzujte každé zvlášť jako kdysi. Zajímavé, že tady se autor rozepsal o CoD SP více, u BF4 to bylo pššššt....tohle je BF řekni jen, že SP tam vlastně nemá být *1* vona jinak je to super krásná hra, která ale vlastně vyšla a nevyšla když nejde hrát *1* Číselné hodnocení neřeším, protože je irelevantní většinou, ale když už ho dáváte tak ho dávejte tak, aby to všechny nemlátilo přes hubu.....jednomu propadáku dáte 7 a v zápětí ještě většímu dáte 8. Možná to mohlo být aspoň naopak, CoDGH je funkční. Omlouvám se, ale opravdu mi zde začínáte připadat při čteních vašich recenzí spíše jako někdo, kdo jaksi postrádá tu kvalitu hry recenzovat, ale bohužel netuším proč se vám to stalo
    • nedalo mi to a rád bych doplnil, že tím hodnocením jsem nemyslel to, že si hra takové hodnocení zaslouží, protože ani 8 a ani 7 si dle mého názoru vůbec nezaslouží. Ale pokud neberu v potaz číselné hodnocení, dle recenzí a názorů hráčů, více méně poslední dobou místo recenzí čtu názory hráčů je to naprostá podpásovka tahle hra a tak, jak jsem si CoD vždy s chutí zahrál, nejsem velkým fandou, tak tento díl bez trápení mile rád vynechám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit