Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně tak, Metro mě hrozně potěšilo, bohužel jsem ho už dohrál, tak jsem se díval "co dál" a viděl tohle... (mezitím ještě Black ops 2, Medal nevim kolik Honor apod.) zatím jsem zkusil jen kousek a paráda, teď budu čekat na češtinu... snad se jí dočkám.
    • Čeština by možná bodla. Pro ty, co angličtinou moc nevládnou, je dost těžký při hraní sledovat vyprávění byť dole běží titulky.
  • Pěkná recenze. Mě osobně se na CoJ líbí právě ten způsob vyprávění - jak se hra mění před očima když vypravěč opravuje svůj příběh a tahá z paměti další vzpomínky. Je to originální, jednoduché a vtipné. Až se divím, že s tím někdo nepřišel dříve (nebo ano?).

    8/10 zasloužené, já osobně bych dal i víc, protože spolu s novým Metrem jde podle mě o svěží vítr do zatuchlého žánru FPS. Se*u na všechny ty Call of Duty, Battlefieldy, Medaly atd. Tohle je ono a stojí to blbý 4 stovky!
  • Rhulad
    I ty tři stovky je moc za tuhle "pecku"... Měli by to rozdávat zadarmo v Polsku před Lidlem. Ještě, že jsem rybařil na zátoce.
    • Dneska uz si hraci proste neumi uzit jednoduchou arkadovou strilecku s doboru cistou hratelnosti.
      • To je problém zlodějů, jsou přejedení, ničeho si neváží a nic je neuspokojuje. A patří jim to *4* *2* *1*
  • RakeW
    Střílečka par excellence! Old-school, ale zároveň originální. Tupá jako Call of Duty, ale zároveň takřka geniální. Co na tom, že s prvním dílem (který mám opravdu rád) to nemá hratelnostně nic společného, když je to taková bomba.

    Muzika je opět naprosto dokonalá a objeví se i pár starých známých motivů (např. můj oblíbený indiánský z BiB). Jinak občas vykoukne i duch Raya McCalla. Když se vyhýbáte kulkám, nepřátelé to užasle komentují a sem tam se ozve i Rayovým hlasem ono typické "Did you see that?".

    A nezapomeňte si zahrát New Game Plus na nejtěžší obtížnost, hra má pak zase trochu jinou šťávu.

    Doufám, že se tohle spolu s Blood Dragon Ubisoftu fakt vyplatilo. Za mrzkých 260 Kč (při 4200 MS bodech za devět stovek z Aukra) je Gunslinger moje nejlepší investice do herního mainstreamu za posledních několik měsíců.
    • Pekne povedane. Jedine co mi trosku chybalo (aspon som to ocakaval podla trailerov), tak nejake fintičky so zbranami :) Taky Tony Hawk s coltom :D Ale po dlhom case predobjednavka, ktoru som neolutoval :)
      • RakeW
        Jako, že by to hráč přímo ovládal. To si moc nedokážu představit :). Tak alespoň vždycky po vystřílení "arény" Silas ofoukne hlaveň nebo drasňácky nabije Winchesterovku.

        No, když už jsem to nakousl, byť v recenzi to Aleš píše, ty bouchačky jsou jednoduše úžasné. Krásné modely (třeba ta kohoutová brokovnice!) a pocit ze střelby k nezaplacení. Jen zamrzí, že když už Silas vždycky palcem natahuje kohoutek revolveru, tak se vůbec neprotočí válec :). A škoda, že ty vzácné zbraně mají tak pouťoví výzor, normální modely jsou hezčí (to mě sralo už na BiB, ty zlaté verze).

        Moje nejoblíbenější dvojka - Ranger a upilovaná puška, která je samozřejmě horší než normální puška, protože má poloviční kapacitu, ale je tak moc bad-ass, že ji jednoduše nemůžu pustit z ruky.
        • No uplne by mi stacilo jedno univerzalne tlacitko :) Predsa len sa mi pyta po vyvrazdeni 5-6 ludi zastat, obtocit kolty okolo prsta a so stylom schovat do puzdra :) Ale to je len prkotinka. Hlavne je, ze po naozaj dlhom case som si nejaku hru UZIL ako tuto. Vypol na 4 hodinky mozog a uzival si western :)
  • Paradni arkadova strilecka, takhle jsem se naposledy bavil snad u dooma 1. Vyborne zpracovana strelba.
  • no nevim...ta cena za porizeni je nizka...ale ze by me to nejak bavilo...
    zbrane jen ctyri, a treba strelba minule,kdy kazde tlacitko mysi byla jedna pistole bylo o moc lepsi...
    urovne jsou extremne kratke,prislo mi,ze nektere trvaji jen par minut...pribeh nijaky,ale o to moc neslo...

    nerekl bych,ze to bylo zklamani,ale hra me nebavila...radeji si zahraju druhy dil,ktery byl o dost lepsi...
    • RakeW
      Nebudu ti tvůj názor nějak komplexně vyvracet, prostě ti to nesedlo, což se dá pochopit.

      Ale k těm zbraním. Číslo čtyři je trochu zavádějící, ale to je fuk. Mně osobně přijde, že jsou všechny výborné, každá má své místo (snad až na Schofield, tedy Quickshooter, který mě v CoJ nebaví už od jedničky) a je vysloveně radost s nimi střílet.

      Oproti bambilionu zbraní v moderních střílečkách, kde si člověk k žádné ani nestihne vytvořit vztah (v singlu) se mi tenhle přístup líbí mnohem víc. Nevím čím ten arzenál ještě doplnit, Derringery či pepřenky jsou pro pistolníka Silasova formátu nevhodné, snad dvouhlavňový LeMat trochu chybí.
    • Pravé tlačítko - pravá pistol a naopak máš aj tady, enom si to musíš nastavit
      • a abych doplnil...posledni urovne jsem probihaval...bezel,nekam pribehl,tam postrilel par lidi a zas bezel jinam...
        teoreticky...byt vice zbrani,vice strileni a vetsi koridor,tak by to bylo fajn...ale vsechny tyhle veci byly az moc malo
      • nastaveni jsem mel puvodni,takze prave tlacitko bylo priblizeni/zamereni...
        nejde mi primarne o toto...ta hra me nechytla...prisla mi az moc hloupa,az moc kratka a az moc budget...
        nebylo to treba jako borderlands,ktere bylo taky hloupe,ale prijemne...ta hratelnost byla o dost lepsi
  • Koupeno před týdnem, dohráno teda očekávaně rychle. Ale od tý doby si to na hoďku zapnu a projdu si nějaký Arcade mise, je to super hra na odreagování (mezi učením na zkoušku *13* ) a za 3 stovky supr kup... Story část je taková příjemná klasická westernovka, připadal jsem si jako za mala když jsem koukal na ty western béčkárny *4*
  • BoB.2
    Vysvětlí mě někdo pořádně souboje 1na1 jestli to dobře chápu rychlost i soustředění musím mít co nejvyšší jak sáhne po zbraní tak tasit a pálit, někdy se zaseknu na jednom padouchovi a pak dám dva na první pokus. *5*
    • Ano pochopils to správně. Když se to naučíš, tak potom už není problém dát každého na po prvé. Ale chce to fakt soustředit se :D.
  • Souhlasím s recenzí. Vynikající hra, kterou jsem musel dohrát hned 2x po sobě. Úžasně jednoduché a přitom dokonale udělané souboje, jednoduchý, typicky westernový příběh s hlavním zabijákem, který sám vystřílí i 100 lidí. Určitě největší překvapení roku. Za 300,- to je skoro zadarmo a bavilo mě to i daleko více než nějaké CoDy, která mají mimochodem za čtyřnásobnou cenu stejně dlouho kampaň. Vynikající dabing hlavní postavy. 9/10 za mě. Škoda málo zbraní a kratší kampaně.
  • michaliuz18
    takejto somarine 8 bodov, a inej hre co ma v sebe viac potencialu a napadov tak 5 ...
    sak tento COJ som musel vymazat, som spal pri tom tieto hry kde NIC INE nerobim len strielam, som uz stary na toto ...len strielat v kuse tupu AI a linearna mapka a na konci vzdy boss...pribeh jak od 5rocneho decka aj ten by bol lepsi
    jedine co je plusove je sposob ako sa ten pribeh rozprava ,hlasky hrdinu a podobne, co je nieco nove v hrach inak strasna nuda ostatne cisto detska hra
    jediné COJ je jednicka ktory som presiel 3x a vzdy to ma tak supernu atmosferu a odporucam v DX 10 mode ... to je pastva pre oci :)
    • Počkej, ale vždyť už od samýho představení týhle hry bylo známo, že to bude čistá arkádová a přímočará střílečka, proč sis to teda kupoval, když teď to samý tý hře vyčítáš?
    • Tak zrovna první COJ byla nuda až po střechu, kdy to zachraňovali mise za pátera...Billyho mise to bylo vždy za trest..
      • michaliuz18
        aspon to malo pribeh z hlavou a patou, krasne lokacie vacsiu volnost, ziadne call of duty cize sa tam aj logickejsie strielalo a ne vkuse ako v novom COJ , bavili ta misie za patera lebo si sa mohol vyblaznit strielat zase kedze on bol majster zbrani, skor som preferoval billyho,bol to jeho pribeh, jeho smola ,to praveze on mal najlepsie misie, a hlavne tu kde sme splhali na obrovsku skalu indianov :D ,páter tie misie len doplnal lebo mu bol v patach, nezabudnutelna zazitkova hra s ktorou mam len pekne spomienky a vzdy sa rad k nej vratim, a asi si ju aj intalujem , ne jak tieto somariny co s pokladom juarez nema nic spolocne aj tak len zabijas jak pako a na konci boss a dokola a ptm konec hry,arkadovka jak prase, este ze sa daju tie body nad hlavami nepriatelov vypnut si pripadam jak v DLC na borderlands ,to ma viac bavil ten cartel :D
        • Tak zrovna tak mise s lezením na ten kopec pro to vajco ta mě lezla krkem snad ještě víc než lovení králíků pro toho indiána..doslova sem měl na čele nápis WTF...abych jen nehanil..některé mise nebyly zlé..třeba ta za bouře v tom kempu banditů...ale jinak to zbytečně zpomalovalo tempo...nutno podotknout na můj vkus protože naše se nejspíš liší..
          • michaliuz18
            sak praveze to bolo na tom to dobre :) ze si mal pestre misie ,nemusel si vkuse len strielat jak deti v herni s CODkom chapes ma, oddychove lokacie kde som nasaval prirodu pekne lokacie, bol som clovekom a nie strojom na zabijanie ako je to teraz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit