Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ješte otázka, kdo bude hrát zaklínače když tu máme wasteland 2 a planescape 2? *1* *1*
    konzolefags
  • ja bych se jich zeptal jestli tenhle dil bude posledni nebo kdy uz s tim chteji konečne prestat
  • Lawliet
    *
  • První hra, kterou asi moc dobře nerozjedu. Škoda.
    i5 2500K, GTX 660, 12 GB Ram
    *9*

    Škoda, že ta hra je sice moc pěkná, ale jinak bude dosti HW náročná, což značně omezí prodeje. Dost lidí kolem mě má stejné železo jako já a dlouhá léta nemuseli upgradovat a bylo to velmi pohodlné.
    • No tak si koupíš na Aukru R9 280X za 4k a bude to ok.
    • Nechápu ty reakce. Tahle sestava určitě nerozjede W3 na max a čekal bych nutnost značně osekat detaily, aby se to vůbec nějak hýbalo. Když jsem viděl ta videa, množství detailů, postav atd., bude to podle mě chtít opravdu silné HW. Tahle sestava je někdy z roku 2010 s levnou grafickou kartou a dnes už slabou RAM. Nešlo o žádný trolling atd.

      GTX 660 vs GTX 760 je velký rozdíl, pokud se hraje s AA a na vyšším rozlišení.

      Hrát na low, to už raději nehrát vůbec.

      Mám prostě svoje pochybnosti o plynulosti hry na průměrných sestavách. Snad se pletu a jsem přehnaně pesimistický.
      • Nesmysl! Třetího Warcrafta to musí dát napohodu. :D
      • "Tahle sestava je někdy z roku 2010 s levnou grafickou kartou a dnes už slabou RAM. Nešlo o žádný trolling atd. ......GTX 660....dnes už slabou RAM....10GB.......Nešlo o žádný trolling atd."

        jak píšu výše attention whore, pro případ že se fakt težce mýlím, o tom ale pochybuju:
        http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3443&game=The%20Witcher%20III
    • Je jasné, že si děláš pr*el (to je fakt sprosté slovo? zajímavá cenzura na games.cz *1* ) - na tvém PC pojede třetí Zaklínač úplně v pohodě na vyšší detaily.
      Jaký by mělo pro CD Projekt asi smysl udělat hru, kterou si plynule spustí na svém PC max. 5-10% hráčů? *7* .. tvé PC je nadprůměrně výkonné a zahrát (na nízké detaily) určitě půjde i na těch současných lehce podprůměrných.

      Pro pohodové hraní třetího Zaklínače v 1920x1080 na střední/vyšší detaily to bude s největší pravděpodobností chtít nějaké slušné 4-jádro, min. 4GB RAM (ale ideálně 6-8GB) a grafickou kartu na úrovni R7 260X/GTX 660 (+/-) s 2GB paměti (kvůli texturám ve vyšším rozlišení).
      A ti se slabší sestavou si holt uberou nějaké detaily a bude to.
      • wenceslaus
        Ano, to je sprosté slovo - a docela učebnicový příklad. Trochu mě zaráží, že se tomu divíš.

        No mám GTX770 a třeba takový IL-2 BoS mi na plný detaily už vždycky úplně plynule neběží...
    • attention whore detected
    • Keyz
      Jestli to udělají pořádně nevidím problém aby to nejelo minimálně jako na konzoly. Navíc určitě lépe když CPU máš silnější a dá se hodně taktovat. To samé karta.
    • Magister_Peditum
      Je to slabota, klidně si ten šrot od tebe vezmu, ať se netrmácíš do kovošrotu. *15*
    • A na jakym PC bys toho zaklinace chtel hrat, pokud na tomhle nepojede? Cpu mas prakticky top, rozdil mezi tim co mas a posledni generaci je par procent, navic muzes taktovat lip nez haswell.
      Tvoje VGA ma cca polovinu vykonu oproti dnesnim vga za 12 tisic.
      Pojede ti to v pohode, pochybuju ze se bude konat druhy Crysis.
      • No bojím se hl. ohledně té grafické karty. Myslel jsem, že optimum bude někde od gtx 760 a dále. Hlavně když si pamatuju druhý díl, který se na tomhle (tam akorát byla gtx 560 ti) občas slušně cuknul. Crysis 2 naopak jela v pohodě na max.
        • Tam kde ma 760 nakych 40 fps, tam ma 660 asi 33. Skoro zadny rozdil.
      • deridon
        to víš, když to nejede konstantně +60fps tak je to špatný pro někoho.. já si myslel, že už nerozjedu dvojku a nakonec jsem ji rozjel solidně, po tom optimalizačním patchi mi to šlo ještě lépe a CD Projekt předvedli už ty slušný technologie, které budou šetřit výkon, takže já jím věřím, že to bude dobře optimalizované
      • dyžtak přikoupí nějakou tu ram navíc *2*
    • Prodeje na PC stejně nejsou nějak moc důležité, vše záleží jak se to bude prodávat na konzolích...
  • To je zase jednou blbina od pohledu....
    • Máš pravdu lásko jako vždy *14*
  • Autodoplňovací lahváč by nebyl?
  • Na tvůrce bych měl jen jednu otázku. Bude ta hra vůbec zábavná?

    Kdo ví. *9*
    • To je fuk, děcka už tu píší o nejlepší hře století, hype dokonale zabral, jestli to bude zábavné není na pořadu dne...
    • Když to bude víc jako Jednička, tak určitě. Když to bude víc jako Dvojka, tak to zabava nebude vubec.
      • Sand to jako jednička moc nebude. Ve dvojce CD Projekt ukázal že má na víc než jen hloupou fanfiction.
        • Psssst, jsi v čsku. Tady lidi milují jen to, na co už jsou zvyklí. Všichni to nesnáší dvojku za to, že byla jiná (podle mě o dost lepší).
          • dvojka byla lepší jen v příběhu, jinak lokace, velikost lokací, atmosféra lokací, rpg prvky, množství rpg prvků, skillů, skill tree, herní doba, hudba vše je lepší v jedničce. Grafika je výborná v obou hrách, problém je, že dvojka je taková ne-zaklínačovská...Hlavní je pro mě atmosféra a v té jasně vede jednička. combat je špatný v obou hrách...
            • grafika je lepší ve 2, to je fakt
  • misho8723
    Tak v podstate všetko na čo odpovedali, sme vedeli už niekoľko mesiacov, ak nie dlhšie.. len to vyrábanie liečivých a bojových lektvarov sa mi akosi nepáči.. že potom ako ich človek 1x vyrobí, tak potom sa vždy sami doplnia pri ohni - keby človek bol obmedzený tým, že kde môže založiť ohnisko ako to bolo pri jednotke, tak by to možno bolo ešte vyvážené, ale takto skončím jednu bitku, založím oheň, doplním lektvary, idem do bitky, prežijem ju, založím oheň, atď. dookola..
    Takisto dúfam, že konečne vydajú video z hry, kde ukážu ako sa hra ovláda na myši a klávesnici..
    • Presne tak, najdolezitejsia otazka ze ci sa mi to bude pacit tam neni, lol.
    • Lektvary beru jako plus, pořád jsem sbíral veškeré ingredience a stejně jsem jich většinu nikdy nevyužil, ke konci hry jsem měl tuny bylinek k ničemu.
  • A bude mit ten kun jmeno?
    • Fordzy
      Klepna :)
      • Hezky jmeno pro kone. :-)
        • v anglictině je to Roach, takže si lidi pletli rocheho(Vernona) s Roachem(koněm
        • KIMCID
          koukám knižky jsi nečetl...všechny jeho koně se tak jmenují
          • Koplet zaklinace jsem mel precteny drive nez jsem slysel o nejakem CDProjektu.
            • KIMCID
              tak vidíš *3*
          • Vogon
            Praví fanoušci Zaklínače nikdy nečetli knihy, nehráli jedničku a hráli Zaklínače 2 v anglickém dabingu na xboxu.
            • No já splňuju jen ten anglický dabing u druhého Zaklínače :D a za něj se vůbec nestydím, zdá se mi v pohodě a polština ve hře mi prostě vadí (mám ji dost v práci - polská firma).
            • wenceslaus
              Do háje - nemám X-box...
            • Pravi fanousci ceho?
          • Tak nejak si to z knih pamatuju: G: Jeste nevim jak se bude jmenovat. M: Co treba klepana? G: Hezky jmeno pro kone.
            Myslim, ze to byla ta cast v Brokilonskym lese, jak se tam Geralt lecil.
  • Hlavně, aby to bylo genderově a rasově vyvážené...
    • Homosexualni afro-american ktery se obetuje pro dobro nas vsech tam jiste bude, dockas se. *11*
    • Neboj ukecany elfi nigerec nebude chybet.
      • To máš z uniklých spoilerů nebo si to domýšlíš? Mě by zajímalo, jestli zase vytáhnout s Iorwethem, když to slibovali, nebo zda se objeví nějaký další 'elfí boss'.. Yaevinn se taky za hranice jedničky nedostal. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit