Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ješte otázka, kdo bude hrát zaklínače když tu máme wasteland 2 a planescape 2? *1* *1*
    konzolefags
  • ja bych se jich zeptal jestli tenhle dil bude posledni nebo kdy uz s tim chteji konečne prestat
  • To máš z uniklých spoilerů nebo si to domýšlíš? Mě by zajímalo, jestli zase vytáhnout s Iorwethem, když to slibovali, nebo zda se objeví nějaký další 'elfí boss'.. Yaevinn se taky za hranice jedničky nedostal. *4*
  • Nesmysl! Třetího Warcrafta to musí dát napohodu. :D
  • "Tahle sestava je někdy z roku 2010 s levnou grafickou kartou a dnes už slabou RAM. Nešlo o žádný trolling atd. ......GTX 660....dnes už slabou RAM....10GB.......Nešlo o žádný trolling atd."

    jak píšu výše attention whore, pro případ že se fakt težce mýlím, o tom ale pochybuju:
    http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3443&game=The%20Witcher%20III
  • Za Triss nebo s Triss? *1*
  • No tak si koupíš na Aukru R9 280X za 4k a bude to ok.
  • Souhlasím, ale pro většinu hráčů jsou lore prostě jen události hry, to o čem se píše v sáze a povídkách jim nic neříká. Proto by tam ta volba podle mě být měla, fanoušci knih zvolí Yenu protože jinak to prostě být nemůže. Ti co o knihách ví prd, zvolí Triss protože pro ně to taky jinak být nemůže, oni o Yennefer a tom osudu ví prd (do konce druhé hry ani nevěděli kdo to je) a cutscény z W2 vysvětlující vztah Geralta a Yen je těžko přinutí mít radši ji.
  • Nechápu ty reakce. Tahle sestava určitě nerozjede W3 na max a čekal bych nutnost značně osekat detaily, aby se to vůbec nějak hýbalo. Když jsem viděl ta videa, množství detailů, postav atd., bude to podle mě chtít opravdu silné HW. Tahle sestava je někdy z roku 2010 s levnou grafickou kartou a dnes už slabou RAM. Nešlo o žádný trolling atd.

    GTX 660 vs GTX 760 je velký rozdíl, pokud se hraje s AA a na vyšším rozlišení.

    Hrát na low, to už raději nehrát vůbec.

    Mám prostě svoje pochybnosti o plynulosti hry na průměrných sestavách. Snad se pletu a jsem přehnaně pesimistický.
  • Magister_Peditum
    Tak tam byly vzpomínky a celý závěr dvojky se točí kolem toho, co se stalo s Yennefer. Kromě toho zapomínáš, že Geralt a Yen si jsou díky poslednímu přání pro toho jednoho džina z povídek souzeni. Takže sice se čas od času rozejdou, ale stejně se nevyhnutelně zase k sobě vrátí. Holt lore je lore.
  • Od toho by tam ta volba byla, těm kteří Yen zbožňují z knih to je jasná volba, ale hodně lidí zase neví kdo to vůbec je, tak by jim zase přišlo divné, že po 2 hrách lásky Geralta a Triss ji jen tak odkopne kvůli jiné.
  • wenceslaus
    Ano, to je sprosté slovo - a docela učebnicový příklad. Trochu mě zaráží, že se tomu divíš.

    No mám GTX770 a třeba takový IL-2 BoS mi na plný detaily už vždycky úplně plynule neběží...
  • grafika je lepší ve 2, to je fakt
  • Je jasné, že si děláš pr*el (to je fakt sprosté slovo? zajímavá cenzura na games.cz *1* ) - na tvém PC pojede třetí Zaklínač úplně v pohodě na vyšší detaily.
    Jaký by mělo pro CD Projekt asi smysl udělat hru, kterou si plynule spustí na svém PC max. 5-10% hráčů? *7* .. tvé PC je nadprůměrně výkonné a zahrát (na nízké detaily) určitě půjde i na těch současných lehce podprůměrných.

    Pro pohodové hraní třetího Zaklínače v 1920x1080 na střední/vyšší detaily to bude s největší pravděpodobností chtít nějaké slušné 4-jádro, min. 4GB RAM (ale ideálně 6-8GB) a grafickou kartu na úrovni R7 260X/GTX 660 (+/-) s 2GB paměti (kvůli texturám ve vyšším rozlišení).
    A ti se slabší sestavou si holt uberou nějaké detaily a bude to.
  • Presne tak, najdolezitejsia otazka ze ci sa mi to bude pacit tam neni, lol.
  • attention whore detected
  • Vogon
    Takováto volba nedává vzhledem k příběhu žádný smysl, pokud tam bude, tak to bude nejtrapnější fan service co jsem kdy viděl. To se jako Geralt všechny tři hnal za Yennefer , aby ji řekl nazdar?
  • Jack1947
    Pane, vy jste debiiill!! *3*
  • Lektvary beru jako plus, pořád jsem sbíral veškeré ingredience a stejně jsem jich většinu nikdy nevyužil, ke konci hry jsem měl tuny bylinek k ničemu.
  • dvojka byla lepší jen v příběhu, jinak lokace, velikost lokací, atmosféra lokací, rpg prvky, množství rpg prvků, skillů, skill tree, herní doba, hudba vše je lepší v jedničce. Grafika je výborná v obou hrách, problém je, že dvojka je taková ne-zaklínačovská...Hlavní je pro mě atmosféra a v té jasně vede jednička. combat je špatný v obou hrách...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit