Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psssst, jsi v čsku. Tady lidi milují jen to, na co už jsou zvyklí. Všichni to nesnáší dvojku za to, že byla jiná (podle mě o dost lepší).
  • Rozhodně si myslím, že by tam v příběhu mohla být jako jedna z voleb vybrat si mezi Yen a Triss.
  • Tam kde ma 760 nakych 40 fps, tam ma 660 asi 33. Skoro zadny rozdil.
  • No bojím se hl. ohledně té grafické karty. Myslel jsem, že optimum bude někde od gtx 760 a dále. Hlavně když si pamatuju druhý díl, který se na tomhle (tam akorát byla gtx 560 ti) občas slušně cuknul. Crysis 2 naopak jela v pohodě na max.
  • tak tak musel mu tu britvu pozicat marigold lebo dryadam je na dve veci
  • Lawliet
    Potvrzuji. Holil se, kdyz se léčil Brookilonu po tom, co ho Vilgefortz zlame, jak hadrovou panenku. Dokonce si na ty vousy stěžoval, že mu vadí. Trubadur mu půjčil britvu.

    Miléj, zlatej. Možná by jsi se tu měl přestat rozčilovat a přečíst si tu knihu sám. Tvé pubertální projevy jsou přehnané a "mimo misu".
  • Lawliet
    *
  • Doufám, že si tě divoký hon najde a udělá s tebou krátký proces *16*
  • deridon
    to víš, když to nejede konstantně +60fps tak je to špatný pro někoho.. já si myslel, že už nerozjedu dvojku a nakonec jsem ji rozjel solidně, po tom optimalizačním patchi mi to šlo ještě lépe a CD Projekt předvedli už ty slušný technologie, které budou šetřit výkon, takže já jím věřím, že to bude dobře optimalizované
  • Keyz
    Jestli to udělají pořádně nevidím problém aby to nejelo minimálně jako na konzoly. Navíc určitě lépe když CPU máš silnější a dá se hodně taktovat. To samé karta.
  • Magister_Peditum
    Je to slabota, klidně si ten šrot od tebe vezmu, ať se netrmácíš do kovošrotu. *15*
  • dyžtak přikoupí nějakou tu ram navíc *2*
  • A na jakym PC bys toho zaklinace chtel hrat, pokud na tomhle nepojede? Cpu mas prakticky top, rozdil mezi tim co mas a posledni generaci je par procent, navic muzes taktovat lip nez haswell.
    Tvoje VGA ma cca polovinu vykonu oproti dnesnim vga za 12 tisic.
    Pojede ti to v pohode, pochybuju ze se bude konat druhy Crysis.
  • Prodeje na PC stejně nejsou nějak moc důležité, vše záleží jak se to bude prodávat na konzolích...
  • První hra, kterou asi moc dobře nerozjedu. Škoda.
    i5 2500K, GTX 660, 12 GB Ram
    *9*

    Škoda, že ta hra je sice moc pěkná, ale jinak bude dosti HW náročná, což značně omezí prodeje. Dost lidí kolem mě má stejné železo jako já a dlouhá léta nemuseli upgradovat a bylo to velmi pohodlné.
  • Máš pravdu lásko jako vždy *14*
  • Narozdil od zavirovanych a zhusta nefunkcnich originalek, torrenty jsou cisty a funkcni. Ostatne, neni nic vyjimecnyho kdyz vydavatel v ramci "oprav" pruseru, vyda crack, vcetne podpisu grupy.
  • RangerCZ
    https://www.youtube.com/watch?v=zyu2jAD6sdo
  • To je zase jednou blbina od pohledu....
  • Stránku si nepamatuju, ale je to na konci času opovržení když se zotavuje v Brokilonu ze zranění (Marigold mu přinese "náčiní").

    A až si to zkontroluješ tak se běž do kouta stydět. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit