Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to že to je "hra ve hře" a ty často bývají vyloženě špatné.... tak ve třetím zaklínači jsem ochoten obětovat X hodin právě této malé velké minihře.... parádní věc, ostatně jako celá hra
  • fallanga
    Gwint je naprosto skvělá minihra, mnohem lepší než kostkový poker. Doufám, že udělají nějakou online verzi. Provést pár drobných změn a bude to trhákem.
  • Než cokoliv napíšu, chci zdůraznit, že miluju zaklínačskou sérii jak v knižní, tak především v herní podobě a Třetí díl je tak trošku splněný sen. Takže asi pochopíte to rozčarování, které mě nutí napsat, že by se měli vykašlat na desetiminutová videa a raději konečně vydat patch, který hru nezabuguje, ale KONEČNĚ taky trochu opraví, protože hrát na vyšší obtížnosti se zabugovanou alchymií a odměnama za questy v podobě 0, 5 nebo 25 expů, je prostě mimo mísu (samozřejmě se bavíme o originál hře). Navíc ten Gwin je tak geniálně jednoduchá (a neskuteřně zábavná) že nechápu, pro koho to desetiminutové video vlastně je
    • mně zase přišla hra jednoduchá.Hrál jsem z prvu na 3 obtížnost a později zvednul na nejtežší.
      Ale nulové expy za ukoly pro nižší urovně je opravdu hloupost. Nevím proč by mně hra měla trestat za to že jsem se rozhodl dělat hlavní dějovou linii(kde se rychle dostanu na vysoký level), protože mně zajímal příběh.
  • Cim vice spionu a klamnych cilu, tim vetsi sance na vyhru.
  • karlman.hajsky
    Myslím že kdo má jakoukoliv zkušenost s karetní hrou kde mají jednotky nějaké body, ať už znamenají pro danou hru cokoliv, tak Gwent pochopí velmi rychle.
    • Ja si myslim ze kto investuje tej karetnej hre viac nez 10 minut casu tak ju pochopi bezproblemov ci uz ma alebo nema akekolvek skusenosti s podobnymi hrami - je to uplne jednoducha matika...
  • Jako není to špatné ale radši bych znovu bral kostkový poker, ten byl skvělý.
  • Jedině MTG a to naživo
  • Kozy
    Je to fajn zpestření a další DLC by mělo obsahovat nový karty. Hraju Severní království, hlavně obléhací stroje + špióny a válcuju všechny. Ze začátku se mi hodně vyplatilo používat karty počasí, ty je ale lepší šetřit až na konec kola.
    • fallanga
      Severní království jsou asi nejlepší balíček, ale zahrát si za příšery či Nilfgaard je také zábava.
  • Jako zpestření je ta hra možná fajn, ale nabalovat na to nějaké questy, to mě štvalo (turnaj bych ještě pochopil). Já podobné hry nemám zrovna v oblibě, ale jelikož rád dělám všechny questy, bylo to pro mě nutné zlo.
  • Hele proč tam nedali pasti jako byli ve dvojce? :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit