Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle mne minihra chytila naposledy u Final Fantasy Viii a její Triple Triad, geniálně jednoduché a jednoduše geniální :) Mimochodem, gwenta hrál Zoltan už v knížkách (ačkoliv asi neměli karty takto pojmenované).
  • Lukass
    Ja mam pres 40 hodin, a jeste sem to nehral *8*
    • wenceslaus
      Já asi dvakrát. Ale mou vrozenou nesnášenlivost ke karetním hrám to nezlomilo.
      Dal bych přednost zahrát si tam kostky nebo šachy.
      • Keyz
        Kostky byly super u W1 a W2. Čistá náhoda.

        Šachy zase o taktice. Tohle je klasický mix jako všechny karetní karty. Z části náhoda a z části taktika.
        • wenceslaus
          Já vím a přeju to všem, kteří to preferují. Jen doufám v nějaké DLC s alternativou :)
  • Už od dob Z 1, jsem považoval tyto minihy (kostkový poker, páka, hodspodské bitvy) za skvělý způsob jak snadno a rychle vydělat... V z 1 kostky vynášeli klidně i 300 orénu a stačilo vyspat se a mohlo se hrát znovu a znovu... v Z 2 na páce v druhé kapitole šlo vydělat cca 100 orénu za bitvu a dalo se to věčně opakovat...

    Kostky, páka v Z 3 zatím nikde není, jediné kde se dá vydělávat je qwint... bohužel zisk 10 kreditu je mizerný... snad se to časem zlepší, potřebuji někde nakopnout ekonomiku
    • Z3 je hlavně o tom, chodit a zbírat, takže pokud chceš nakopnout ekonomiku, sbírej vše a všude. Dohrál jsem to bez jediného exploitu, měl jsem kompletně vykraftěny všechny tři školy equipu na mistrovské úrovni, všechny lektvary, oleje a petardy na vynikající nebo mistrovské úrovni a přesto jsem měl tolik surovin, že jsem byl neustále přetížen a musel jsem prodávat a prodávat, takže na konci mi stále zbývalo asi 38K peněz.....mimochodem stačí navštěvovat místa s přeludama a prodávat prach co z nich padá a rad je spousta a spousta.
    • p.s a hlavně kostky byly o štěstí, páka o umu zacházet citlivě s myší ale tady, konečně je to zábava, ne furt opakovat věčně to samé... několikrát se mi stalo že mě protivník dostal posledními třemi kartami ikdyž jsem měl náskok 50 bodu! Opravdu se jim to povedlo, člověk musí taktizovat přemýšlet, vědět kdy kterou kartu vynést atd...
    • tak, ale v Z3 nepotrebujes penize ... mam 200k a obchodnici maji malo peneze na to abych jim rval sraky co najdu a stejne ty penize nemam za co utratit
      jeste, ze existuje ten armorsmith ve skellige kterymu se doplnujou prachy co hodku meditace jinak bych ty srac.y rovnou hazel na zem
  • nemůžu si pomoct ale mě to nebaví zlatý kostky a nebo soutěže v pití z jedničky
  • Kdo nepochopi pravidla tak nemel nikdy opustit prvni stupen zakladni skoly.
    Ai je dementni a se srovnatelnym deckem nikdy nema sanci vyhrat, ale hraci jsou ocividne jeste tupejsi .... smutne
  • Nejmenuje se to spíš gwint? Nevím jak v originálu, ale mám pocit, že to tak bylo i v knihách (už je to pátek co jsem je četl).
  • prište se dočkáme hry ve hre ve hre, bacha aby z toho nekomu nehráblo
    • Hry v hrach su už asi 30 rokov FYI.
      • del0
        System Shock FTW. *5*
    • kennyB
      Už to bylo, např. ve hře The Warriors byla arkáda, kterou jsi si mohl zahrát. A byla to skvělá hra...
    • pak z toho vyleze taková rádobyinteligentní slátanina jako film Inception. Sen ve snu ve snu ve snu. Hmmm. Jak hluboká myšlenka. Ten Nolan je ale génius. (ironie)
  • díky bohu, doteď netuším, jak se v tom dá vyhrát... v prvním kole hráč tahá karty, já taky, abych měl víc bodů, a když dá pass a já mám víc, dám taky pass a vyhraju... ovšem v příštím kole už mám třeba jen dvě karty, a on jich vytahá asi deset... ovšem pokud bych si karty v prvním kole šetřil, vyhrál by on, a já pak třeba zvítězil ve druhým, ale stejně by mě pak ve třetím kole dorazil, protože má z nějakýho důvodu vždycky víc karet než já... snad mi to páni konečně pěkně vysvětlí :)
    • jakubc
      Jestli má tolik karet, tak nejspíš používá špióny, kteří po vyložení na tvé pole dají 2 karty jemu, nebo si jeho jednotky přivolávají další jednotky, což je myslím u Scoiatel a určitě u Monster. Vždy musíš jedno kolo obětovat a v něm ubrat protihráči co nejvíc karet a sám pokud možno ještě nějaké navíc získat. Jsou i jednotky, třeba Yennefer, které ti vrátí na stůl taky jednu kartu, které jsou použil v předchozích kolech... Možností je spousta a vyhrát všechny zápasy není triviální, ale při troše časové investice to není ani zase nijak extra těžké.
      • vždycky musím obětovat kolo? tak to by možná šlo, v prvním kole se zaměřit na nahrabání co nejvíc karet a doufat, že si vyplácal ty nejlepší... právě že mi dává kotel už ten první hráč, a to jsem si nakoupil i nějaký dodatečný karty a mám je všechny v balíčku
        • Vidlec
          Nemusíš vždy obětovat kolo. Záleží co máš za balíček

          Sever má například nejlepší špiony. Takže je dobrý donutit soupeře vyházet hodně karet a pak mu tam dát špiony.

          Dobrý je naházet mu do první lajny špiony, počkat až tam on dá i nějaký svý jednotky a ukončí kolo. Pak hodíš mráz a je to :) *1*
          • jakubc
            Ano, takhle se to zahrát dá, ale málokdy se mi stalo, že by fungovala jiná taktika, než první kolo hrabat a obětovat. :-) Nejvíc se mi osvědčilo nemít vůbec karty počasí, jen nějaké ty boosty a mít foltesta, který zdvojnásoboval útok obléhacím strojům. Ale když to monstrům padlo, tak se s tím nedá dělat takřka nic, snad jen ten mráz. :-) 20 karet v předním voji, navíc naboostovaných, to je prostě peklo.
            • tak monstra hazi mraky karet do prvni lajny, staci mit toho 7mickovyho ptaka nebo co to je co zabiji prvni lajnu a dokola ho spamovat pres dummy
    • To opravdu nechapu. Tutorial jak pro blbe a karetni hra samotna je uplne trivialni.
      • tutoriál obsahoval jen jedno kolo, který samozřejmě vyhraješ, protože dáš všechny karty, co máš... jsem hloupej, no, tak se mi nesměj :P
  • Keyz
    Jestli použiji speciální schopnost frakce záleží na tom, kdo první táhne? Někdy jsem jako Severní frakce nedobíral jednu kartu ve druhém kole.


    To samé pro jednotky. Někdy dám kartu po které mám ihned vynést další kartu z balíku podle mé volby a nic. Někdy mám tu možnost a jindy ne. Tedy poté to vynesu k ho*vnu. Na čem to záleží?
    • jakubc
      Přesně, je to podle výhry.

      Na vynesení další karty z odkládacího balíčku musíš mít samozřejmě v odkládacím balíčku nějakou kartu, navíc ne hrdiny a další speciální karty, které takto nejdou vynést. Nejvíc se to vyplatí na vynesení další karty, která po vynesení vynáší další kartu. :-D Nebo na vynesení špióna, který ti do odkládacího balíčku spadnul, když ho na tebe v minulém kole soupeř použil.
      • Keyz
        Ale musím předchozí kolo vyhrát jinak to nefunguje. To samé ta vlast Severní říše, kdy dobírám jedno kartu.

        Tedy jestliže vyhraji tak doberu kartu a protivník který bude mít tu stejnou frakci nedobere nic?
        • jakubc
          Záleží na schopnosti - Sever a dobírání karet dobírá, když vyhraje, ale monstrům tam to jedno monstrum zůstane vždy. Takže když jde Sever vs. Sever, tak v druhém kole dobírá ten, kdo vyhrál v první, a ve třetím ten, kdo vyhrál druhé, když se tedy zázračně nepodaří vyhrát první dvě kola jednomu a bitva končí.

          Co se týče používání karet z odkládacího balíčku, tak tam jdou všechny, to nemusíš to kolo vyhrát.
    • Ta nová karta je v případě výhry.
      • A další věc.. ta karta která má vynést další kartu z balíčku. V prvním kole nemá efekt.
        • pokud "karta která má vynést další kartu z balíčku" je medic
          tak ten taha jen z "mrtvych" karet a jelikoz ti muzou karty umrit i v prvnim kole tak ano funguje i v prvnim
        • Keyz
          Aha to se tam někde píše? V kartě se to nepíše.
          • jakubc
            To se nepíše, to prostě dává smysl přece, vždyť v tom balíčku máš 0 karet. :-)
          • Myslím že píše. Ale to s tím druhým kolem jsem si odvodil. Beru tu jednotku jako takové mediky. Vzkřísí mrtvou jednotku. V prvním kole nemáš žádné mrtvoly. Hned jsem si to pojal takhle a dává mi to smysl.

            A to v případě výhry, to se tam píše. Taky jsem první nevěděl a nervil jsem, pak jsem si to přečetl.. :D
            • Ano je to tak, že vzkřísí mrtvou jednotku podle tvýho výběru. A mrtvé jednotky můžeš mít klidně už i v prvním kole. Sice se to nestává často, ale už sem několikrát viděl jak na mě soupeř vytáh něco jako sežehnutí/mor/nákaza a poslal mi bijce okamžitě do hrobu. *1*
  • Ještě že to jde ignorovat (tedy alespoň zatím to šlo). Vůbec nechápu co je na hraní karet v počítači tak super, nudnější je snad už jen Hearthstone.
    • Babičky tvrdí to samé o počítačích obecně. Pozor ať se do té fáze nedostaneš moc rychle.
      • Já nemluvím o počítačích, já mluvím o kartách. Karty jsou nuda, nejvíc mě zabíjí když dávají na sportovních kanálech poker a vydávají to za sport. Kolem stolu sedí pár divně se tvářích šašků v kapucích a černých brýlích a k tomu se moderátor snaží dynamickým komentářem vysvětlit jak si zrovna ten který zmetek úžasně líznul kartu. Prostě jsem znechucený karetníma hrama. Ve fázi nerudnej dědek jsem tak od pětadvaceti. *3*
        • Já mám obecně ke karetním hrám asi podobný přístup jako ty, ale Gwent mě neskutečně baví. Hru už jsem dohrál, ale to mi nebrání si ji ještě občas zapnout jenom proto, abych si zahrál pár partiček Gwentu :). Mým favoritem je Nilfgaard.
          • Gwent není o náhodě, což je na tom dobré. Je to lepší než kostky nebo běžné karty.

            A taky mám rád Nilfgaard, jen mám málo karet. :D
        • Mě též nebaví fotbal ani hokej.. ani tenis. Ale nebudu kritizovat v diskuzi u GTA V že tam jde hrát tenis. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit