Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak porad cekam novinky, ze se zaclo natacet a porad nic.datadisky dohrany , tak snad nebudu muset zacit hrat znova...uz si jen tak tak setrim knizku abych nemela o Geraltovi vse splneno...tak co ten filmik sakra.
  • Tak porad cekam novinky, ze se zaclo natacet a porad nic
  • to už by byl lepší Brad Pitt, kdyz mu hodi hadí čočky, obarví hlavu a vousy a prepudrujou ho poradne at je jak albín bez pigmentu ak by to slo...
  • No hra samotná je osekaná a polotovar vydávající se za open world... kde jediné co v tom open world vlastně můžete dělat je po splnění příběhu monotóně hledat... co hledat prostě chodít cíleně podle mapy pro "poklady" které vždy nečekaně hlídá určitý počet "netvorů" a tak dokola... šeď šeď nuda nuda. svět je interaktivní asi tak, jakože si v hospodě zahrajete Gwent. Na hru z roku 2015 zatraceně málo. Postvydané patche atp... snaha oživit na chvilku mrtvolu, kterou mezitím 50% populace už smazalo z PC. Tak snad film nebude taková nuda.
  • ale zase Drizzt je temný elf, takže by ho mohl hrát Will Smith
  • TheGGG
    ano, protože dobráček Drizzt není vůbec zženštilý...
  • cize v podstate p*rno s politickym pozadim vo fantasy svete.. dufam ze nebudu dabovat lektorom :D (ale nie .. tesim sa)
  • Conan je stejně mnohem lepší než Geralt. G. je moc změkčilý, zženštilý.
    A film by raději měli natočit o Drizztovi.
  • TheGGG
    Ten bude hrát Ciri *8* *8* *8*
  • TheGGG
    tvl, myslíš jak se tam v jednom kuse válí po posteli v těch svých satanášských orgasmech? Creepy jak sviňa a tom mám rád jak Green, tak PD.
  • TheGGG
    slyšel jsi někdy o tom, že děj a postavy se musejí pomalu rozvíjet a usadit, než se něco skutečně významného začne dít. Jak říkám, pokud nesneseš postupný rozvoj děje a postav, kup si nějakou béčkovou řezničinu, kde máš hned od první stránky sex a krev. Nedovedu si představit číst knihu a přeskakovat určité pasáže, to možná tak v Padesáti odstínech šedi, když člověk hledá něakou tu jeba..u, ale u normální knihy, která sází na postupnou gradaci děje? To bych to radši nečetl.
  • Kéž by byl celý film CGI. Už takhle to bylo dechberoucí. Hrané verze se u poláků fakt bojim...
  • Na Bonharta by mi seděl víc.
  • ten je moc pěknej *14*
  • Vojta_Ilavsky
    Dovoluji si říct že ano, z jednoho prostýho důvodu; poznáváš charakter.
    Přestaň si hrát na kritika když jsi ty knihy z jedné třetiny ani nečetl.. Nebo zase čteš pouze to, co ti přijde subjektivně podstatné a potom ze sebe v záchvatu smíchu a pohrdavosti vyrazíš nonsense v podobě "napadnutí podnětný a ospravedlněný kritiky"?
  • Vogon
    To nejsou Sauroni, ale naprosto očividně se inspirovali u Rytíře Kostí z Berserka.

    Skull Knight :
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/3d/23/47/3d2347b9ad2230dd04a25f1fb6771ce8.jpg

    Divoký Hon:
    http://i.imgur.com/asMyOEd.jpg
    Btw. Když jsem hledal ty obrázky, a zadal jsem do google "Berserk Skull Knight" tak mi vyjely obrázky divokého honu.
  • Tak uz chybeji jen krupky v samosce s obrazkem geralta a dilo je dokonano *7*
  • Vogon
    Jo, máš naprostou pravdu, pasáže v 1Q84 kdy se popisovalo co si Tengo dá na večeři a jak se to uvaří, byly pro knihu naprosto nezbytné a bez nich by to nebylo ono. A děkuji, žes mě rozesmál "Ty si dovoluješ říct svůj kritický názor? Přestaň si hrát na boha." , to mě fakt dostalo.
  • del0
    Na Geralta by se imho dost hodil C. Farrell.
  • TheGGG
    a nemůžu si pomoct, ale ve W3 maj postavy IMO absolutně nejlepší dialogy, ty geraltovy suchý komenty mě prostě rozsekávaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit