Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak co kdyby jsi zazil to prave osvezeni a sel si skocit jako v ceske sode a neotravoval.
  • Ale vypada zachovale na druhou stranu *5*
  • Ono podstatne je že v tom inklinuje ako režisér Tomasz Baginsky autor nielen in-tra a outra v Zaklínačskej Trilógii, ale i autor tohoto genitalného videa Historia Polska .
    On je jediný ktorý sa nielen že môže rovnať ba aj prekonať renderované filmečky od Blizzardu.
    Historia Polska je najlepšia animovaná vec akú som videl aspoň pre mňa.
    Kľudne si to viem predstaviť ako film tipu Beowulf-Polárny Expres- Vianočná Koleda aspoň čo sa vizuálu tika. A ako herca, v pohode by som tam nechal Zebrowskeho?



    https://www.youtube.com/watch?v=2DrXgj1NwN8
  • fallanga
    Yenn má asi sto let, takže si myslím, že věk nebude problém.
  • Geralta určitě bude hrát Jenda Sníh, Yennefer si zahrajě někdo z True Blood a bude. Marigolda by si mohl střihnou Charlie Sheen.
  • na to už je starý
  • určitě. fanoušci Krále Škorpiona a Mumie: Hrob dračího císaře budou vrnět blahem...
  • nepochybne to bude stat za to *14*
  • Vogon
    A Yennefer Schwarzeneger.
  • Geralta by měl hrát Dolph Lundgren
  • JamesFaith
    To byl vtip, na který skočil kdekdo.

    Ukázka je ve skutečnosti z filmu Age of Uprising: The Legend of Michael Kohlhaas.
  • Bože a já nedohrál ještě ani tu třetí ptákovinu. Už začínám být na Geralta alergický, se bojím jít do ledničky, aby na mě nevyskočil...
  • no víš jak se to říká... úspěch se nepromíjí... a cca 2 lidi co si tu mění nicky to nesou hodně špatně... :)
  • takova ošklivka *7*
  • Do role Geralta bych klidne nechal napasovat herce z puvodniho polskeho serialu, Michala Zebrowskiho, dulezity je aby to zas neskoncilo s malym rozpoctem, slabe efekty a hercke vykony, nulová plynulost a udělalo se to pořadně jak si knihy zasluhují...p.s. neku*vit děj knihy a neprznit to neím co v nize vubec nebylo...Hry beru jako doplněk, příjemny doprovod kniham...film by byl taky fajn *5*
  • to rozhejbe...
  • to snad radši ani ne... nic proti němu, ale nemyslím, že by se hodil na Geralta...
  • Vogon
    No nevím, romány(zvláště ke konci) měly občas nižší kvalitu. Za to povídky byly většinou naprostá špička komediálního fantasy(Tak jako u povídky o mimikovi jsem se nenasmál ani u Pratchetta). Prostě na Zaklínačovi mě vždy víe zajímal humor a vztahy postav, než akce(Zaklínačové jsou jedny z těch fantasy knih, kde jsem akční scény vždy přeskakoval).
    Inu za největší chybu her a pozdějších románů považuji až moc velké zaměření na akci a na "badass dark fantasy"(Všichni si určitě pamatujeme nezáměrně komický trailer "killing monsters"), kdyby místo "badass dark fantasy" akčních rpg udělali komediální/romantickou adventuru, třeba o dobrodružstvích nějaké z vedlejších postav v pohádkovém hávu, tak bych si na nich smlsnul. Koneckonců hratelnost vždycky stála v zaklínačských hrách za vyliž, kdežto napsané byly dobře(Jenom by to chtělo, aby za pisateli stál ožralý Sapkowski s obužkem, a vždycky když by tam chtěli dát nějakou "badass" scénu, tak by je ztřískal.).
  • tvl podle ní snad dělali ten model do zaklínače ne?
  • tak Zaklínač povídky sou fajn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit