Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netočí, to je jen hoax - jako ilustrační obrázek má starou fotomontáž *1* a video, kde někdo natočil pár vteřinový záběr lesa, to je důkaz jako noha *1*
  • Vojta_Ilavsky
    Ovládání mi přišlo celkem fajn, nevadilo mi, i přesto že to byl vlastně jen elegantně pořešený quicktime event.
    Koridor. Jak si představuješ nekoridor? Jako Kingdoms of Amalur nebo Gothic?
    Na jedničce se mi hlavně líbila ta boží atmosféra, strašně dobře napsaný postavy a doopravdy jsem se do tý hry vcítil. Fungoval RPG systém(hrál jsem pouze na těžkou, 3x), tzn. mělo smysl investovat skillpointy duchaplně a zajímat se o zbraně, lektvary, amulety, oleje atd.. Kartičky u dívek, které měli nechat až do trojky. Škoda že nevyšel datadisk..
  • jojo dyť říkám, že je tam je příběh jak v péčku...
  • jeanczarny
    Ale prd, jen hoax...Na fotce je Mads Mikkelsen ve filmu Michael Kohlhaas
  • Tvoje mám byla včera dobrá. *5*
  • A co je že dobrého na tom scénaři?
  • hahahaha

    Nejen blb, ale ještě paranoidní blb to je mi tedy konbinace. *15*
  • mně by spíše zajímalo, proč si myslím, že neni tvorba ve Witcherovi 3 odpad Veskoslave??
  • Llour
    Chudák Mr. Hlad, ten si zase zobne *1* *1*
  • Jak další?
    Vždyť je furt jeden a ten samej Dark Souls fanboy jen mění nicky. *7*
  • mně spíše vadí ten koridor ve trojce. Tak lineární plnění questů je prostě zlo na open-world...
  • já mu dal tři pluska *4*
  • Erien
    No jako jednička mi přijde až moc přeceňovaná. Ovládání pro mě teda otravný, i když chápu že někoho může bavit. Nejvíc mi vadil každopádně ten koridor.
  • Blue.Shark
    Chtěl jsem smysluplně reagovat, ale pak jsem si všimnul, že ti v pravidelných intervalech přibývá kladné hodnocení a došlo mi, že jsi jen další klikací troll. Tak zase nic.
  • Menší zlo je jedna z mých nejoblíbenějších povídek o Z. Snad to nezmršej! *1*
  • BoB.2
    http://cool.iprima.cz/clanky/video-unikla-ukazka-ze-serialu-zaklinac-od-tvurcu-hry-otruny-podivejte-se
  • Vojta_Ilavsky
    No, vzhledem k tomu že Sapkowskému je to u řiťáku, tak mají v jeho částečně rozvinutém univerziu poměrně volnou ruku. Snad se to povede, Zaklínačská herní trilogie mě poměrně bavila, patří mezi to lepší co v posledních letech bylo vydáno, a jednička je naprostý klenot.
  • Tvoji rodice se taky zblaznili a udelali odpad jako ty.
  • jediné plus toho filmu je, že se nebudou snažit o stejnou čičovinou jako CDP ve trojce. Žádné cestovaní časem, žádní sauroni. Prostě nebude to scénařem automaticky směřovat do brakové tvorby jako Divoký hon.
  • Adame, proboha, "na motivy Zaklínač povídek"?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit