Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jiri.doh
    Jo tam je fajn, ale občas mi přijde, že tam má takový veliký jakoby hranatý oči :D .. asi jí nějak divně namalovali :D
  • jiri.doh
    Asi myslel Tedd Deireádh – Čas konce. Tady nám to Sápek fakt nějak useknul :D
  • fallanga
    V to tedy doufám. Zfilmovat romány a povídky pak hodit do nějakého seriálu by nebylo špatné.
  • Eva green je super v penny dreadfull *14*
  • Vogon
    Fakt super nadpis, už jsem byl šťastný, že někdo schopný zfilmuje povídky o Zalínačovi, ale nakonec se jen ukázalo, že to pravděpodobně bude pouze podle game of thrones fanfic.
  • jiri.doh
    Tak prvně si nastíní svět (jak bylo psáno v článku) a pak se podle úspěchů posunou dál a dál a jestli si dobře zarobí, tak dojde i na romány s pořádným rozpočtem :)
  • spis ne, na poslednich fotkach se Michal uz opira o berli.http://jastrzabpost.pl/newsy/michal-zebrowski-na-gali-telekamery-2015-przyszedl-podpierajac-sie-laska_86814.html
  • jiri.doh
    Co? *1* Doufám, že je to legrace :)
  • týjo film podle hry jednou podle hry nekdo napise i knizku *1*
  • fallanga
    Možná bych byl radši kdyby zfilmovali romány, protože to je zárukou kvality, ale pokud ten film bude i tak kvalitní, tak mi to vadit nebude.
  • Lukyz
    A Mads Mikkelsen do role Geralta!
  • Tady někdo neunáší úspěch Zaklínače *1*
  • Pro mě je Witcher 3 lower experience.
  • x_ander
    To prostě nikdo jiný hrát nemůže.
    http://assets-prod.harpersbazaar.co.uk/fashion/news-2/Campari_square.jpg
  • JezboX
    Sakra jako pr*el na hrnec. Palec hore.
  • x_ander
    Hlavně ukecat Evču Green do role Yeneffer a zbytek je mi jedno :)
  • chtěl jsem napsat že ten už na to bude asi trochu starej, ale mrknul jsem na fotky a ono by to asi pořad ještě šlo :D myslel jsem, že už je podstatně starší :)
  • "já jsem myslel"

    hahahahaha, dobrej vtip. *15*
  • já jsem myslel, že jsem pod novinkou o Bitcherovi 3, ne o Dark Souls. Safra
  • Však já o to Dark Souls vždycky tvrdil. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit