Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posledni dobou cesi vydavaj jednu pecku za druhou. Spaceengineers, factorio a tedka tohlle... Super urcite vyzkousim az vyjde
  • Držím palce ve vývoji Jane! Díky za naději na super hru!
  • Já jsem byl celý život velikým fanouškem TT a tohle je naprostá bomba - koupím, jak to vyjde.

    Na Kickstarter krásná věc, trochu zvýšit rozpočet a snít :)

    Jestě jednou paráda, hodně štěstí

    Marek
  • Škoda, že to dělá pouze jeden člověk, protože při vícero lidech by to klidně sestřelilo i legendární tycoooon...Nicméně tím nechci říct, že to bude zlé, GL!
  • walltar
    Tak tohle vypadá fakt zajímavě... Zrovna včera jsem se bavil s kamarádem, že oba chceme TD, ale modernějším zpracování. Train fever mě moc neuspokojil, tak tomuhle určitě dám šanci, jak to bude hotový.

    Plus třeba další díl už bude mít i ostatní druhy dopravy, i když ty nebyly v TD až tak důležité.
  • Projet se ve své transportní síti jinak než z ptačí perspektivy... to by byl sen.
  • Lukyz
    Zatím to vypadá skvěle, obzvlášť pokud jde o práci jedné osoby, přeju hodně zdaru *2*
  • noo tak na tohle jsem FAKT zvědav!! takhle by měl vypadat TTD v dnešní grafice! SUPR! jo jsou to ,,jen" vlaky ale jak?! kdyz vidím ty okna jakože při hraní, JO TTD tam neni moc co měnit zbytečně, to čtvercový doyložení terénu SUPR! když se to pak pěkně přepne do pěkný krajinky,,,,,,,,,,,,ješte jednou JSEM FAKT NADCHLEJ, TÁKŽE PŘEJU HODNĚ ZDARU ať to taky někdy výjde a budem moct kupovat *3* JEĎ JEĎ JEĎ *14*
  • A hraje se to podstatně lépe než Train Fever? Ten mě hodně zklamal :(
    • jo mě taky, takhle to mělo vypadat ale zase našincoj to přeju víc ať se mu zadaří a stará dobrá komunita TTD (samozřejmě že někdo prostě měnit nikdy nechce ;-)) bude moct přejít k dobrý nový hře!!!!
  • nic nedokáže zabít českého patriota u prezentované "české strategie" jako stránky hry v angličtině.. *7*
    • To jo no, ten vývjář je fakt k*ipl, že neudělá české stránky a českou verzi hry pro 5 lidí, kteří si to koupí přinejlepším možná po deseti letech za dvě eura. *7*
    • janzeleny
      Ahoj, jj, to je chyba, uznávám. Chci zatím trávit updatováním stránek minimum času a věnovat ho co nejvíc samotnému vývoji, který dělám po večerech.H
      • rohlos
        Držím palce Honzo, zatím mě to dost zaujalo!
        Tak klidný, ale plodný večery přeju. *3*
      • Mart9
        Dobré rozhodnutí. Česko je malý trh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit