Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Zatím to vypadá skvěle, obzvlášť pokud jde o práci jedné osoby, přeju hodně zdaru *2*
  • Držím palce ve vývoji Jane! Díky za naději na super hru!
  • noo tak na tohle jsem FAKT zvědav!! takhle by měl vypadat TTD v dnešní grafice! SUPR! jo jsou to ,,jen" vlaky ale jak?! kdyz vidím ty okna jakože při hraní, JO TTD tam neni moc co měnit zbytečně, to čtvercový doyložení terénu SUPR! když se to pak pěkně přepne do pěkný krajinky,,,,,,,,,,,,ješte jednou JSEM FAKT NADCHLEJ, TÁKŽE PŘEJU HODNĚ ZDARU ať to taky někdy výjde a budem moct kupovat *3* JEĎ JEĎ JEĎ *14*
  • Škoda, že to dělá pouze jeden člověk, protože při vícero lidech by to klidně sestřelilo i legendární tycoooon...Nicméně tím nechci říct, že to bude zlé, GL!
  • Chim
    Video není k dispozici (i přes vypnutý adblock). Jinak by mě docela zajímalo, kde jste našli ten isometrický pohled.
    • Mart9
      Video normálně jede. Zkus když tak přepnout ten formát flash/html5
      • Chim
        Mě se v článku ani nezobrazí, takže nemám ani co přepínat. Ale na ofiko stránkách jsem ho už našel ;).
  • Já jsem byl celý život velikým fanouškem TT a tohle je naprostá bomba - koupím, jak to vyjde.

    Na Kickstarter krásná věc, trochu zvýšit rozpočet a snít :)

    Jestě jednou paráda, hodně štěstí

    Marek
  • PLuto.petr
    Vypadá to hodně pěkně, na tohle se fakt těším.
  • Projet se ve své transportní síti jinak než z ptačí perspektivy... to by byl sen.
  • walltar
    Tak tohle vypadá fakt zajímavě... Zrovna včera jsem se bavil s kamarádem, že oba chceme TD, ale modernějším zpracování. Train fever mě moc neuspokojil, tak tomuhle určitě dám šanci, jak to bude hotový.

    Plus třeba další díl už bude mít i ostatní druhy dopravy, i když ty nebyly v TD až tak důležité.
  • A hraje se to podstatně lépe než Train Fever? Ten mě hodně zklamal :(
    • jo mě taky, takhle to mělo vypadat ale zase našincoj to přeju víc ať se mu zadaří a stará dobrá komunita TTD (samozřejmě že někdo prostě měnit nikdy nechce ;-)) bude moct přejít k dobrý nový hře!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit