Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klasická chyba na games.cz: Toto NENÍ izometrický pohled. Izometrický pohled je 3D bez perspektivy.. Tzn. koleje mají stejnou šířku na vrchu i na spodu obrazovky.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Izometrick%C3%A9_zobrazen%C3%AD
  • Posledni dobou cesi vydavaj jednu pecku za druhou. Spaceengineers, factorio a tedka tohlle... Super urcite vyzkousim az vyjde
  • Chidlink
    Mě se ta hra líbí, už se těším až vyjde *4*
  • Mart9
    Transport tycoon byl o všech typech dopravy, tohle jsou jenom vláčky.
    • Nesouhlasím. Pokud jsi to někdy myslel vážně s tou hrou, tak maximálně letadla do začátku a pak to byly jen vlaky.
      • Mart9
        Nikdy jsem u toho až tak dlouho nevydržel, protože mě začalo štvát, jak se mi pořád rozbíjely náklaďáky a opakovaná nutnost generační výměny těch strojů mě otravovala.
    • rohlos
      No, když si oba přečtete posledni odstavec, tak je to tam uvedený...
      • Mart9
        Co je tam uvedený?
        • to, že jsou v téhle hře z logických důvodů vynechány ostatní druhy dopravy kromě železniční nebo to tam nevidíš???
          • Mart9
            Ale jak to máš souviset s mým příspěvkem?
    • Zrovna jsem to sem chtěl napsat. Taková minela na herním webu překvapuje. Spíše se tedy bavíme o Railroad Tycoon, nikoli Transport Tycoon. Jestli tady bude něco létat, tak max. při železničním neštěstí...
      • janzeleny
        Vlaky jsou priorita :) v jednom člověku je i to dost challenge, ale třeba ... časem ...
        • Nešel by udělat nějaký předprodej? Já bych si to rád koupil už teď, ať to dopadne jak to dopadne :-)
  • nic nedokáže zabít českého patriota u prezentované "české strategie" jako stránky hry v angličtině.. *7*
    • To jo no, ten vývjář je fakt k*ipl, že neudělá české stránky a českou verzi hry pro 5 lidí, kteří si to koupí přinejlepším možná po deseti letech za dvě eura. *7*
    • janzeleny
      Ahoj, jj, to je chyba, uznávám. Chci zatím trávit updatováním stránek minimum času a věnovat ho co nejvíc samotnému vývoji, který dělám po večerech.H
      • rohlos
        Držím palce Honzo, zatím mě to dost zaujalo!
        Tak klidný, ale plodný večery přeju. *3*
      • Mart9
        Dobré rozhodnutí. Česko je malý trh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit