Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    No jo, ale zelenou na Greenlightu dostal projekt už v průběhu první kickstarterové kampaně a mnoho nových backerů jim to tehdy nepřineslo. To jsem zvědavý, jak změní strategii, aby po pouhých dvou měsících s prakticky totožnou hrou získali větší podporu než posledně.
  • Jack1947
    Zoufalci, nevím proč by jim na to měl někdo přispívat... horor který má bejt jen na efekt způsobený lekačkami a falešně vytvořeným strachem nemá moc šancí uspět *7*
    • Zajímalo by mne, co to je "falešně vytvořený strach"? Buď strach prožívám nebo ne. Můžu vytvořit tísnivou atmosféru, která bude podporovat to, že se při "lekačce" vylekám. Ale u čeho se jeden směje, tak druhému může tuhnout krev v žilách. Zážitek je dost individuální a souvisí s tím, jak jsem jsem schopen se ponožit do činnosti, kterou dělám. Takže hrát večer, když všichni spí se sluchátky na uších může být hodně atmosferické oproti polednímu hraní s noťasem u oběda.

      Autorům fandím ať se jím podaří udělat vnořující atmosféru a ať na herním trhu uspějí. Přijde mi ovšem ubohé někoho nazývat zoufalcem, jen proto, že se snaží uživit a dělat svou práci, ikdyž nemusím souhlasit s tím jak dělá svojí marketingovou kampaň.
  • neuspeju..cely ghost theory je zalozeny natom dostat sa do povedomia streamerov a youtuberov typu pewdiepie aby mohli pritom vrestat ako male dievcatka na youtube. klise lakacky. to co sme videli v hororoch 20rokov dozadu. wau. a este ta trapna podpora VR. kazdy robi VR tak musime aj my.
  • Mart9
    Vyhodíš je dveřma a vrátí se komínem... Jednou neuspěli, podruhé už je to spíš žebračení. Až si přeju, aby neuspěli znovu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit