Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Naposledy jsem cheatoval ve Far Cry 2, protože se mi ta hra líbila, ale respawnování nepřátel a neustálé zasekávání zbraní mi tu hru velmi znechucovalo. Podařilo se mi tedy stáhnout trainer, abych byl nesmrtelný. A nakonec mě ta hra stejně přestala bavit. Až Far Cry 3 jsem si náležitě užil.
  • isgooddaytodie
    *1*
  • Jack1947
    Tak u Frýtuplej her to tak je a o to víc her kde je zajistěna dostatečná podpora esportu... to jsem jen plácnul.
  • No... po nekolika ani nevim jestli letech, nebo mesicich, clanek, kterej jsem si dal na jedno brdo :D paradni a zajimava prace pane :)
  • V Quake to bolo IMPULSE9 pokial sa dobre pamatam *2*
  • CRYPT
    Pekny clanek, pamatuji si jeste, jak kdysi davno jsem u bratrance (ktery mel stale pripojeni k internetu!!!!!) stahoval Scorpion WinCheater. Dokonce mel i obsazene vtipy v sobe *4* Jo skvela doba. Co se tyce cheatovani ve hrach, nikdy jsem tomu moc neholdoval. Nebudu laht, ze jsem nikdy v SP hrach cheaty nezkousel, preci jen GTA s nesmrtelnosti, nebo tank spawnem apod bylo uplne jinej lelevel, ale i tak... Jedinne co povazuji za skutecne ultimatni h*vno je VAC, kterej jsme dostal i na steam steamu za pouziti fov changeru v COD MW2, pricemz nez jsem jej vubec pouzil na discussion na steamu jsem se docetl, ze se povoluje... No Nepovolil a ted muj steam acc zdobi nadhernej VAC Ban. Takze tolik v cheatum :)
  • Pokud si vzpomínám, tak u prvního SimCity katastrofa nenastala po první aktivaci cheatu, ale až po několikanásobném použití.
  • beru zpatky, dneska by to slo taky, jen misto napsani kodu za to clovek musi zaplatit
  • k cemu? k pobaveni...cheaty nejsou jen nemrtelnost apod, napriklad bylo fajn jezdit v tony hawkovi s dathem maulem ze star wars.
  • A jakou dnešní hru by jste chtěli s cheatama? Mě třeba nic nenapadá.
  • Cheaty byly vždy pro pobavení. V článku je sice napsáno, že byly pro lidi co hru chtěli lehce dohrát, ale každý zapnul i cheat aby se o nic nemusel strachovat, nic řešit a mít neomezený možnosti, ať už hru nedohrál ani jednou po 20 hodinách a nebo 5x. U gta se s cheatama dá vydržet 10x déle.
  • Naposledy jsem cheaty viděl ve čtvrtém Call of Duty (a později pro zábavu i využil). Od té doby jsem je bezúspěšně vyhlížel v každém dalším dílu. Bylo to pár blbostí, ale dokázaly člověka donutit si hru znovu zahrát.
  • Magister_Peditum
    Přiznám se, že sem tam si v SP zapnu nějaký cheat, abych si zablbnul... Ani dnes to není žádný problém. Je ale pravda, že těch "vtipných" cheatů výrazně ubylo. Ale to zas nahrazují mody...
  • spoock
    No, v kingdome come jsem obcas cheatoval, abych zo byl schopen dohrat.
  • PreidaQ
    cheese steak jimmy's
    lumberjack
    robin hood
    rock on
    marco
    polo
    black death
    aegis
    too smithereens
    how do you turn this on Sákryš, a to jsem je ve své době znal všechny (něco kolem 24)
  • Horst_Fuchs
    Easy by asi byly, kdyby dnes ovšem drtivě nepřevládal kreténský systém checkpointů, který často dokáže části i jinak extrémně lehkých her změnit v čiré utrpení. Osobně mi cheaty nechybí, spíš bych uvítal návrat starého dobrého quicksavu jakože quicksavu v akčních hrách, ne quicksavu checkpointů.
  • Nepřijde mi, že by cheaty mizely. Jen se mění způsob zadávání. Ve většině her stačí odemknout vývojářskou konzoli, jinde si stačí editovat pár souborů, savů, hráčského profilu, nebo si to rovnou stáhnout jako modifikaci. Jinak každý ať si hraje co ho baví a jakým způsobem ho to baví. Nicméně bavíme se samozřejmě o singleplayeru. Třeba pokud si někdo hraje ve Skyrimu lampku a nejde mu o příběh, tak není nic lepšího, než když ho při činu nachytá "essential" postava, a že je to díky všem vedlejším questům každá druhá... Ale jakýkoliv cheat v multiplayeru je svinstvo a to nějak z článku nevyplývá.
  • Koukam ze mas docela presny cisla.
  • Jack1947
    Ovšem funguje jen u 15% max... zbytek sítem projde
  • Jack1947
    Ještě je třeba nezapomenout že pro vyvolání konzole stiskem ; bylo potřeba zadat do cíle zástupce kolikrát i svcheats_1

    http://www.complex.com/pop-culture/2011/11/the-10-greatest-cheat-codes-in-gaming-history/mortal-kombat-blood-code

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit