Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minev
    Fan stránky mi tak schází. Ale v tom co popisuješ mají svojí náhradu, bohužel většinou ne v češtine - jmenuji se wiki, třeba i IGN má obsáhlou wikiu. Příklady: http://www.ign.com/wikis/kingdom-come-deliverance http://www.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt
  • kdo si jeste vzpomina na stranku cheater.cz kde bylo hafo navodu, obrazku a hl i cheatu ? :) jinak cheaty jsou porad gta , serie fallout a tes
  • jo a tráva byla zelenější...
  • Máš pravdu, je toho spousta ale ne v ČR. Dřív měla každá lepší hra, o které šlo něco napsat, ale spíš série, fanstránku hlavně s návodem. Dnes se dá všechno najít na youtube, ale není to občas ono. Rád si spíš počtu než abych proklikával video a hledal ten moment, který potřebuji.
  • Přesně jak říkáš. Nebo reddit.
  • btw: v multaku cheaty nemaji co delat. Bany jsou opravneny.
  • btw: naposledy jsem hledal walkthrough a tipy ke Splinter Cell Blacklist, FarCry5, nebo novymu God of War. IGN, Polygon a tunu dalsich jsem nasel, jen nic v Cechach. Cim to asi bude, ze.
  • co se tyce navodu a pod... presunulo se to na youtube a jiny weby. Walkthrough a tipy ke kazde hre lze najit.

    Cheaty vymizely pochopitelne. Od doby, co je cim dal vic her online a na konzolich, jsou achievmenty a chalenge, je to blbost tam neco takovyho zpristupnit. Navic treba nesmrtelnost v Last of Us by ubrala atmosferu a vygenerovala tuny bugu.
    A z me zkusenosti... Ano. V dobe kdy byl treba Terminator Future Shock nebo system shock, ty cheaty byly pochopitelny. Hlavne kvuli bugum. Ale vzdy me zkazili zazitek. Nicmene treba Uncharted ty cheaty ma, ale az po dohrani a treba kazda druha hra ma “new game +”, coz je take cheat, ale zas jen po dohrani, aby to nekazilo zazitek.
    Ohledne tech bugu. Treba zapnout v Last of Us nesmrtelnost, museli by zmodifikovat AI, ktere pouziva takefowny a pod. Driv nic takovyho nebylo.
  • Cheaty, návody, fan FAQ a podobné už dnes toľko komunitu netiahnu lebo existuje Youtube. Je to vlastne všetko v jednom. Aj menšie indie hry tam majú x návodov ako ich prejsť.
  • Myslím si, že velká část dnešních her, už není tak složitá a těžká ( a to myslím i na tu netěžší obtížnost ), takže žádné cheaty nepotřebují. Samozřejmě, že jsou hry, které jsou těžké, ale dřív to byla snad každá druhá.. Pokud zapátrám v paměti - Project I.G.I , The Thing, Doomy, Hitmany, Kingpin, Blood, Duke Nukem, SOF atd. atd.. Byly to hry, kde to byla pro hráče výzva, kolikrát opravdů těžká. Když to srovnám s dnešní herní scénou, tak určitě není tak náročná jako tomu bývalo dřív. Ale jak říkám najdou se hry, které jsou v dnešní době těžké a najdou se hry, které byly v minulosti lehké, ale kdo si zavzpomíná na staré herní časy, tak zjistí, že těch opravdu těžkých her byla celá řada v porovnání se součastností.
  • pochopitelně je to kvůli achievmentům...
  • iseedeadpeople
    warpten
  • Jen bych dodal, že nevymizely pouze cheaty, ale i návody, fanpage stránky, kde prostě šlo najít vše a byla opravdu sranda to pročítat apod. Easter eggy, cheaty, zajímavosti, prostě všechno. Kdo dohrál gothic bez návodu tak má můj obdiv. A nejenom rpg hry, ale adventury, občas i strategie, ale to byly starý časy. Dneska mi to přijde všechno jiný, možná protože jsem starší, možná proto že už mám s hraním zkušenosti nevím. Je mi celkem už jedno, že se na starých fanpage neobjevují novinky apod. Ale jsem rád, že vznikly, že je někdo udělal a dal si s tím práci. Přijde mi, že kdokoliv dělal fanpage ke Kingdom Come, jako nová česká hra by si něco pořádného zasloužila, tak s těmi starými nemá žádné zkušenosti. Buď sou opuštěný a nebo se tam člověk ani nic nedozví.
  • vďaka za info

    P.S.: lepšie je to dať do bleskoviek :) tam si to nájde svoje miesto
  • Nevím, proč se pořád lidi dívají na cheaty jen jako věc, která má hru ulehčit. Kromě třeba GTA, které jsem zmiňoval v předchozím příspěvku si myslím, že obecně cheaty můžou posloužit k nějakému blbnutí v kdejaké hře. Případně osobně jsem je kolikrát využil, abych se hře podíval trochu pod pokličku. Například, dostat se na nějaká normálně nedostupná místa a pod.
  • A vy jste to nepochopila,Reagoval na vaší narážku na obtížnost,ne na cheaty.
  • cumpi3
    Tak ja hru hraju napoprve vzdycky bez cheatu, ale mam je rad...v arkjam knight si nechci po sty odemykat ty same skilly (ktere jsem mimochodem edemikal i ve trech hrach predtim) nebo kotor dva miluju po strance pribehu a dialogu...ale soubojak me moc nebral, tak proc si nehodit par level-up...
  • victor
    Smysl to splnilo , prodávala se přece dobře ... kreativní duši vývojáře tak převážná většina výsledků dnešních titulů asi neuspokojí , ale produkce si mne ruce. Jasně v 90 všichni láteřili nad interaktivními filmy , ale takové Tentale , Quantic Dream či Dontnod Entertainment jak se zdá úspěšně navázaly na tradici a přiznejme si to , nedohrát interaktivní film je už prostě umění :D
  • Máš to otočený, na ironmana konzole nefunguje ale fungují achievmenty, stellaris samozřejmě má
  • no tak ono nebylo nic prijemneho tvorit se se hrou kterou pak dohralo 2% hracu a 80% se nedostalo ani do pulky....vcelku zbytecna prace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit