Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zduř. Já Fecebook nemám a na Eurogameru to taky nikde nevidim. Ale mě Eurogamer od tý doby co to předělali, přijde dost nepřehlednej. Ale to neznamená že to tam nejni. Je možný že jsem to přehlíd. Měj se a lej :)
  • teď má každá lepší hra vlastní wiki :) kde máš více infa než v návodech...
  • Tie cheaty tomu dodajú polovicu zábavnosti.
  • Počíst můžeš, je toho hafo, ale v angličtíně.

    Samozřejmě toho je o trochu méně. Ale to je i tím, že už není jen pár her jako dřív.
  • dobře, když je to fakt, tak mi ho dolož, dolož mi ten fakt, že byly těžší hry.
  • Samozřejně, že na věku nezáleží, protože to, že s věkem člověk hraje líp je na úplně jinou debatu. Řeč tu byla o tom, že dřív se obecně dělaly těžší hry, což je fakt, o kterém ani nejde polemizovat. Škoda, že tuhle jednoduchou logiku nechápeš, trolíku.
  • že věk nezáleží? To si děláš snad srandu? Takže jsi jen další troll? Ok, konec...
  • až na to, že v současnosti máš x žánrů za různé rozpočty, najdeš těžké hry a dokonce mnohem těžší než v minulost...
  • jasná věc, až se za 1000 let budou děti našich potomků učit jak to vše začalo, bude na jejich holo obrazovkách napsáno "Wolf 3D, Doom, IDDQD" a vedle dřevořez portrét Carmacka a Romera *4*
  • Dík, žes mi dal za pravdu.
  • Koukám, že si tomu klamu vytvořil nadstavbu, protože tohle nemá nic společného s věkem. Měl by ses sám probrat a hlavně si nastudovat herní historii. Nejdřív ale začni tímhle článkem.
  • možná proto že stojí 100 milionu dolarů a není to pro pár uhříku z garáže...
  • Protože dneska se dělaj úplně jiný hry. Tak, aby to dohrál každej.
  • klam? v kolika jsi ty těžké hry hrál? Se prober..
  • Kolikrát spíš hry nebyly ani tak těžké, jako spíš jsem jako malej kluk neuměl vůbec hrát.
    Pamatuji si, jak jsem u kamaráda pařil Jedi Outcast a vůbec mu to tehdá nešlo, a když jsem si to loni koupil na Steamu tak jsem tím prošel jak nic.
  • IGI bylo krásný peklo.... Ale na druhou stranu, my pamětníci jsme byli o dost mladší. Dnes už ty hry tak těžké nepřijdou.
  • Úplně si vzpomínám jak jsem byl asi v sedmi-osmi letech na dovolené s rodiči v Chorvatsku. Pán vedle ze stanu dělal v "IT" a řekl mi cheaty na DOOM2. IDBEHOLD a IDDQD si člověk pamatuje do teď *1* *1* *1* Konečně jsem se tak dostal přes 3 level. .... Jo a pak jsem taky objevil, že se dá strejfovat. *15* *15*
  • Tráva nebyla zelenější, ale hry byly těžší. Pěkný pokus o klam btw...
  • to je taky možné..
  • gamefaqs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit