Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arkádový hry (8bit) a.automatovky většinou nastavení neměly stejně jako roguelike (perma smrt) nebo dungeony (nutnost jíst, pít, žádný automapy atd.). Chytáš se stébel, je to fakt zoufalý...
  • "Vynech vědu, fikci, žebříčky, chci obecný fakt..."

    Typický trolík posouvá branku. Věda prokazuje, že starší hry byly těžší. Uvedl jsem 2 studie. Věda = fakt. Tvoje zoufalá neschopnost zvládat vlastní faily je fakt smutná...
  • Ok, takže už si v denial módu. Typický klam posouvání branky. Co ty si hrál je samozřejmě irelevantní, to je "adecdotal evidence". Argumentovat jen omezenou subjektivní zkušeností a zároveň po ostatních chtít důkazy, který ještě ignoruješ lol... ty si dobrý komik.

    Holt máš smolíka. Vědecky prokázaný, že starý hry byly těžší. Zabal to a už se neztrapňuj.
  • Ano, angličtina mi nevadí, ale například Kingdom Come/Witcher 3 je v češtině a teď hledej ten správný quest, když nevíš jak se jmenuje. Ale je to detail.
  • Jakože FPS prezentujou všechny hry? Zvlášť když v době Dooma to byl nový žánr? Proč ignoruješ ty nejtěžší žánry - arkádový hry, dungeony a roguelike? Jo... protože se chytáš stébel... ok...
  • nah to sa da lahko obijst. Ked mas zapnuty cheat nedostanes achievemnt....
  • Návody vůbec nikam nezmizely jen jich je část vidieo "walkthrough" a v textové podobě je na 99% na gamefaqs nebo na podobném porátlu, i Steam kolikrát obsahuje zajímavé věci - stačí do googlu zadat guide/walkthrough nebo něco podobného a návody se budou sypat . Většina her má velmi obsáhlé wikipedie kde se toho dozvíš kolikrát daleko víc než bývalo na těch "fanpages" včetně těch easter eggu a dost často tam najdeš třeba i Id objektů pro konzoli nebo moddery.
  • ale měly a neměly stejně jako v té době

    http://doom.wikia.com/wiki/Skill_level

    např. většina tady těch FPS nastávení obtížnosti měly.
  • takže jsi nic nedokázal, pořád čekám na dokázaný fakt, že staré byly obecně těžší než novější. Vynech vědu, fikci, žebříčky, chci obecný fakt, o kterém nejde polemizovat. Protože obecně já jsme nehrál těžší hru za posledních 10 let než MGR:R, pochybuji že tuhle hardcore hru(x krát náročnější než DMC3) najdeš v žebříčcích.
  • Blbost, kazda druha hra spred 20 az 30 rokov mala volitelnu obtaznost
  • "většina her dohraješ na střední obtížnost úplně stejně"

    Hah... dřív ani hry neměly obtížnost. Byly hardcore už v zakládu. Teď ses pěkně oddělal, protože tohle je další z důkazů.
  • Ne, nemáš pravdu trolíku. Dole jsem to dokázal. Vědecká studie Zeldy a Maria série. Starý díly mnohem víc hardcore. Dále je tu italská studie her 80-90 let, které jsou extrémně komplexní:

    https://www.technologyreview.com/s/426712/pac-man-proved-np-hard-by-computational-complexity-theory/

    Zabal to, trolíku.
    "The classic ’80s arcade game turns out to be equivalent to the travelling salesman problem, according a new analysis of the computational complexity of video games."
  • kotaku.com/5892690/science-proves-old-video-games-were-super-hard/amp?espv=1

    Máš to vědecky. MIT institutem. Stará série Zeldy a Maria mnohem těžší, než nový.

    www.theguardian.com/technology/2016/mar/18/the-25-hardest-video-games-of-all-time?espv=1

    14 her z 25 jsou z 80-90 let. Papá trolíku.
  • ne, ne nebyl, jen jsi to hrál jako capart, většina her dohraješ na střední obtížnost úplně stejně jako současné hry na střední obtížnost.
  • ne, ne nebyl, jen jsi to hrál jako capart, většina her dohraješ na střední obtížnost úplně stejně jako současné hry na střední obtížnost.
  • ne, když říkáš, že je to fakt, tak to nějak dolož. Třeba nějakým výzkumem. Hospodský plky si nech, to nikoho nezajímá, tak se ukaž...
  • Čus. Teď jsem koukal na ty bleskovky, ale přijde mi, že bych tam musel bejt zaregistrovanej. Nebo jsem alespoň neviděl jak tam přispět bez registace. A já si nerad dělám někde účty kvůli pár větám. A taky na games.cz chodim často a těch bleskovek jsem si všim až teď, když jsi na to upozornil. Ale dík za info a měj se a lej :)
  • Nejtěžší hry byly vždy arkády. Éra automatových her popř. roguelike a dungeonů, tzn. éra 80-90 lét. Jak sem řekl, dovzdělej se.
  • Jinak co se tyce toho, ze toho je mene v cestine... ono je otazka, zda to ma nekdo potrebu delat, kdyz vetsina mladych umi beztak anglicky. To stejny s cestinou. I ja. Ja se nikdy neucil anglicky, ale diky hram jsem se naucil.
  • Líbí se mi, jak pořád nechápeš tu základní pointu. Dnes jsou ty těžký hry okrajovým žánrem. Dřív to byl standard ve středním proudu a např. hry na automatech v placených hernách byly těžký schválně, abys to hrál furt dokola.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit