Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "plíšky" co to zas doprdele je levisi? *1*

    Jináč samo neschvaluju, ti idioti nejsou schopní udělat ani funkční Double XP víkend a chcou nám podstrkovat nějaký Prémium. To ať si strčí víte kam. S B3 jsem skončil po velkém "mělbýtvúnoru" FAIL patchi a jen tak se asi nevrátím.

    edit: Byly tam plíšky, co to editujete, jen ať se všichni podívají. *1*
    • Hubo nevymáchaná neschopná ocenit dílo vývojářů! Ty víš kam s tebou!
    • Cosi
      Mám za to, že se tu nadávalo na levisův překlad dog tags jako psí známky, pokud se nemýlím, tak se pak nedivím, že se pro to snažil najít jiný název. Pokud si to špatně pamatuju, tak mě opravte.

      Bot nebere doprdele jako sprosté slovo?
      • rancor1223
        Pamatuješ si to špatně, už předtím vymyslel nějakou podobnou zkomoleninu a na psí známky se to opravovalo.
        • Tehdy to bylo přeloženo jako známky pro psy. :)
    • sleepless
      Ano, byly tam plíšky a jsou tam psí známky, ale nejsou to snad plíšky?! :)
      • Technicky jsou to plíšky, pravda. Pak ale nebylo potřeba editace, ne? Nestydíte se snad za texty svého překladatele, že ne.. *3*
        • sleepless
          Identifikační plíšky jsou také dostatečně srozumitelné. Nicméně Psí známky jsou přeci jenom poněkud lepší označení, proto ta editace ve chvíli, kdy jsem se k článku dostal (a ne v reakci na tvůj koment). Editace se nedělají ani ze studu, ani kvůli diskusím, ale jen kvůli srozumitelnosti textu. :)
          • Shaker
            aaaa tresky plesky :)
  • uz je mi to jedno, BF3 po BFBC2 na PC bol posledny klinec do rakve. Dalsia rozmrdana seria vdaka EA.
    • Co čekat taky od Electronic As*holes ,kteří zkazili už tak skvělou sérii C&C a Mass Effect,Crysis a další raději nemluvím ale ten Battlefield mě dost mrzí :(
    • autobusar
      "Lepsie rozmrdana seria ako vlastna prdel" hovorieval sused kym ho na nerozmrdali
    • Ringwraith
      A to tu kdysi byla taková sláva jako je BF3 skvělý.

      Smůla, že si to EA tak zkazili.

      Já osobně stejně po zahrání obou dával přednost BFBC2. Nebo spíš na BF3 nebylo nic, co by mě nutilo přejít.
      • Shaker
        tak on BF3 je co se tyka zbrani a moznosti takova trosicku snaha prejit bliz k realite, proto se mi libi vic nez BC2, ale na druhou stranu ma porad vic bugu... A nejveselejsi je, ze z tech dvou her mam totalne jinej pocit pri hrani, proste nejde mi prejit jen tak z jednoho na druhy, takze v BC2 sem ted jak chromej.
      • hh koukam že nas tady je víc co dávají přednost BC2 před BF3, je pravda že ten ubytek hráču tam je hodně vidět a nejvíc trpí BC2 VIETNAM kde se hraje na cca10 serverech zbytek je prázdný nebo už je vyplý.
    • Přesně... ani více jak po půl roce nejsou u DICE nebo EA schopný zprovoznit BF3.exe. chybu, takže je moje originálka k ničemu. Nehledě na to jak to vypadá s vývojem série Battlefield. To už se vyplatí koupit CoD páč tam člověk aspoň ví co dostane a neni zklamanej.
      Aspoň že BFBC2 nezklame a pro opravdový fandy série je tu pořád ta BFdvojka.
    • Asharak
      No co už, na LANce stejně budeme hrát stále BF2 -.- :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit