Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě by bylo lepší kdyby to udělali hned na začátku, Takhle si BFko koupilo 10 milionů lidí a oni chtěj až 9 měsíců na to dělat speciální verzi -.- Kdyby jí udělali hned (třeba měsíc po vydání) tak bych koupil rozhodně radši speciálku za nějakejch 1300Kč místo 1000Kč *10*
  • Bastard...
  • vlastik.plaminek
    To byly jenom výkřiky do tmy, co vypustilo pár pomatenců. Tohle ještě hoooodně dlouho nehrozí.
  • Shaker
    jo presne, dalsi skvela featura patche je, ze AA uz nedava dmg tankum a kdyz s tema 30mm dvojcatama kanonama chci zabit vojaka, tak maji jeste mensi dmg nez karabiny inzenyra. Mimochodem vsechny kulomety jsou oslabeny, co na tom, ze z padesatky by mel dostat jednu ranu kamkoliv a zkapat (fajn, ze sme ve ve hre, tak bych to nastavil na 2-3 hity do tela). A jeste zminim uz opravenou vec a to sice vybuchujici, ale dmg nedavajici AA rakety... A po hrani takovyhle hry ma nekdo tu drzost napsat, ze si nevazime vyvojaru? Kde to sakra sme, ze si lidi po sobe ani nekontrolujou svoji praci???
  • Shaker
    aaaa tresky plesky :)
  • Shaker
    tak on BF3 je co se tyka zbrani a moznosti takova trosicku snaha prejit bliz k realite, proto se mi libi vic nez BC2, ale na druhou stranu ma porad vic bugu... A nejveselejsi je, ze z tech dvou her mam totalne jinej pocit pri hrani, proste nejde mi prejit jen tak z jednoho na druhy, takze v BC2 sem ted jak chromej.
  • Nic proti, ale tech druhych svetovych uz tu bylo az az.
  • nutí tě někdo to kupovat a hrát? Myslim, že když člověk chce, tak si najde to, co lahodí jeho duchu. Jsi jen obrazem svého okolního světa. Když se tu nad tim rozčiluješ, tak z toho vyplývá, že vlastně chceš CoD a hry od EA, jenom tě zklamaly, mrzí tě to, a tak tu předvádíš tohle chování
  • Co čekat taky od Electronic As*holes ,kteří zkazili už tak skvělou sérii C&C a Mass Effect,Crysis a další raději nemluvím ale ten Battlefield mě dost mrzí :(
  • Tehdy to bylo přeloženo jako známky pro psy. :)
  • hh koukam že nas tady je víc co dávají přednost BC2 před BF3, je pravda že ten ubytek hráču tam je hodně vidět a nejvíc trpí BC2 VIETNAM kde se hraje na cca10 serverech zbytek je prázdný nebo už je vyplý.
  • rancor1223
    V tomhle mají vlastně docela slušnou výhodu F2P hry. Třeba takové World of Tanks, aktualizace jednou za měsíc. Nové mapy zadarmo. Nové tanky zadarmo. Spousta akcí. Komunikace s komunitou (i když naslouchání jejím žádostem už je slabší). Uvažuju, že snad bude lšpší hrát nějaký F2P, třeba ten nový Ghost Recon Online, ten nevypadá špatně. Jen nevím jak to bude s podporou a aktualizacemi od Ubi...
  • O Origin....
  • Cypri
    Tady musím trošku nesouhlasit.
    Pokud si dobře pamatuji -a mohu se tedy i plést- tak řekli, že nic jako jejich BFLOG, který používáš při připojování do hry, nebude zpoplatněn. To, že udělají něco jako je BF3 elite, je jen něco jako nádstavba nad BFLOG. ta jejich nová blbost nebude nezbytně nutná pro hraní jejich hry, stejně, jako není nutnej CoD Elite.
  • *Shitty copy
  • Ještě ne, Batman Arkham City je toho důkaz!! Hip hip hurá *5*
  • michaliuz18
    nech sa uz strcia niekde tieto hry co nesu nazov call of duty a EA na obale , je mi zle z toho studia a s activisionu este viac ... teraz uz robia debila aj z medal of honor ... kedy uz konecne pride poriadna druha svetova vojna, alebo prva, kazda nova hra od trapnych americkych studii musi byt New York, cely NY poznam este viac nez ceele ceskoslovensko dokopy
  • Mother_of_god
    Fajn, budem paltiť za niečo také, ale až vtedy, ak budú pravidelne ostraňovať chyby hry a poriadne ju vyladia a vymyslia dobrý anticheat, pretože PB obíde už i decko...
    Je jasné že v dnešnej dobe každá lepšia hra, ktorá bude mať veľkú hráčsku základňu sa stane "práčkou" na peniaze, ale sakra keď už mám platiť, tak za kvalitný obsah a nie za to, že ak vydajú patch, tak zmršia hru ešte viacej... *16*
  • Activision se chovaji jako vycurana prasata a EA jim zavidi,ze si takove chovani az tolik dovolit nemuze,protoze nemaji tak komercne silne znacky jako WoW a CoD.
    Ve finale je to ale celkem jedno,obe spolecnosti jsou vedeny peknymi hovadky *1* .
  • Pokud tady nejake SP hry vubec budou viz prohlaseni typu "SP hry jsou mrtve" apod.
    Zrusit SP a zavest MP hry s mesicnimi poplatky je ocividne jejich sen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit