Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Ok, možná v rámci PR pohledu, prezentování sebe sama nebo ohledně marketingových kampaní máš pravdu. Ale z uživatelského hlediska je to o tom samém a právě to jsem měl na mysli.
  • Me docela udivuje,kolik lidi je ochotno platit mesicni poplatky za MP FPS hry viz. pocty lidi u COD ELITE.
    U MMO her to chapu , ale u fps?Jestli to tak pujde dal a lide jim budou na takove vycuranosti pristupovat,tak za nedlouho budem platit mesicni poplatky za jakykoliv MP hry.
    Nakonec budem platit mesicne snad i za SP.
  • plus a set of soldier camos, WEAPON CAMOS. ..... cili COD vitej... zlate camo a rovnou to muzou premenovat na COD: BF weak copy.
  • v tomhle clanku chybi to podstatne, a to ze pribudou CAMY na flinty. sice nevim jak to bude vypadat, ale to bude megamazec.
  • rancor1223
    Pamatuješ si to špatně, už předtím vymyslel nějakou podobnou zkomoleninu a na psí známky se to opravovalo.
  • No hlavne,ze meli plnou hubu kecu o tom,jak oni nikdy takove sluzby nezpoplatni.To byla jen otazka casu,kdy se o neco podobneho pokusi i EA.
    Kdyz chteji vytvorit vlastni ekvivalent CoD,tak se vsim vsudy ocividne.
    Ze me to vubec neprekvapuje *1* .
  • Ringwraith
    http://www.youtube.com/watch?v=ZR6-u8OIJTE

    Část, co tě bude zajímat začíná na 0:15.
  • zachvíli bude EA chtít platit za každej vystřelenej náboj a když si budete paltit měsíční paušál ze smlovou minimálně na dva roky máte 2000 nábojů zdarma *1*
  • Ringwraith
    To jsem neřekl.
  • Jasně, dělá to každej, tak jim to necháme projít a budem to jak hovádka kupovati!
  • Ringwraith
    Dobře řečeno.
  • Jasně, sou tu další k*rvy takže budeme jenom flegmaticky čumět před sebe a necháme si sr*t do chřtánu.
  • No já bych řekl že o to, že EA si dovolí hrát na něco lepšího. Viz ty neustálé provokace z jejich strany směrem k CoD a Activisionu, ale ve finále se mi jeví ještě horší protože Activision si alepsoň na nic nehraje.:/ :) Kdežto EA pořád tvrdí jak oni jsou lepší, jako oni neždímají peníze a tp, jenže zároveň z jejich komentářů právě čiší že Activisionu CoD neuvěřitelně závidí a chtěli by takovou hru.
  • sleepless
    Identifikační plíšky jsou také dostatečně srozumitelné. Nicméně Psí známky jsou přeci jenom poněkud lepší označení, proto ta editace ve chvíli, kdy jsem se k článku dostal (a ne v reakci na tvůj koment). Editace se nedělají ani ze studu, ani kvůli diskusím, ale jen kvůli srozumitelnosti textu. :)
  • Cahir
    O co jsou EA větší k*rvy než Activision nebo Ubisoft??
  • Ringwraith
    Ale prodejům to přece neuškodí, čekuj jak se prodávají CoDy, ME3 atd., 短棒 můj.
  • To sice ano Prstýnku můj, ale někteří poněkud okatě, což většinou nedělá moc dobré jméno.
  • autobusar
    "Lepsie rozmrdana seria ako vlastna prdel" hovorieval sused kym ho na nerozmrdali
  • autobusar
    Z tvojho prispevku mi normalne ztvrdol. A ked som uvidel reklamu na trikator.cz neubranil som sa zavlazeniu vegetacie.
  • Hubo nevymáchaná neschopná ocenit dílo vývojářů! Ty víš kam s tebou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit