Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevite nekdo prosim, jestli jde multiplayer po lanu?
    • Na co mp? :D :D
  • fajn recenze zbezne jsem to prolítl ale z negativ sem videl jen zle rozhraní a blbou kampaň. Tak za to body dolu? imo tohle jsou veci ktere bych klidne odpustil
    • O rozhraní by se dalo mluvit a psát hodně dlouho. Ve skutečnosti ale u takto složité hry není možné udělat interface, který by nebylo nutné nějaký čas "nasávat". Dokud se interface naučím používat mnohem dříve, než se naučím pořádně hrát hru samotnou, nevidím problém.
      • Samozrejme muzes mit pravdu,ale stejne tak je pravdou ze spatny herni interface muze zcela pohrbit jinak dobrou hru.
        • Nijak jsem takovou eventualitu nevyloučil. Vlastně jsem ji zahrnul, protože "špatný interface" je pro mě právě takový, který se nenaučím v rozumném čase používat. Ať už z důvodu nevyhovujícího layoutu, nebo z důvodu technické nepoužitelnosti.
          Konkrétně u Paradoxu je často to učení principů samotné hry "dostatečně dlouhé" (to je ale prasácký humor), aby hráč zvládl i sebehorší interface, včetně technicky špatně fungujícího.
  • ok až budu bez práce dohraju nebo alespon vyzkouším hry co jsem si už koupil na steamu tak to mooožná zkusím ale chtělo by to i vlaky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit