Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • premýšlím že bych si zahrál nejakou strílečku v MP. Rozhoduju se mezi BF1, Squad a Day of Infamy. Co myslíte že je nejlepší?
    • survarium.
    • Krescz
      všechny...aspoň já nevydržím u stříleček moc dlouho
    • Titanfall 2 *14*
      • Taky prázdné servery...Bíída
    • Jestli chces intezivne spolupracovat s dalsima hracema a hlavne porad hlasove komunikovat tak Squad. Jestli nemas chut porad s nekym mluvit a byt jen kolo v soukoli vojenske masinerie ale porad mas chut hrat takticky tak Day of Infamy. No a pokud chces proste vypnout a chces sviznou arkadovou akci s vozidlama tak BF1.
    • Red Orchestra 2
      • Red Orchestru 2 hraji 5 let a narazil jsem na jednoho cheatera.
        • Ja zase hraju fpska 20 let a narazil jsem na stovky lidi, kteri by chytryho cheatera nepoznali ani za 100 zivotu.
          • Ne každej hraje random public...

            + kompetitivní hraní
      • Red Orchestra ma dokonale odradila počtom číterov. (číter na MP je to najväčšie, úbohé lajno)
        • Inquisitor
          Tolik cheateru tam zase není, já za devadesát hodin na žádnýho nenarazil.
        • To že někdo vyběhne jak v call of duty a dostane od skrytého nepřítele do palice je opravdu cheat jak stehno. V orchetře holt hraješ trochu jinak, tak se s tím smiř.
          • Ono obecně u her, kde je třeba skill a dlouho se do hry dostávat, se často nadává do cheaterů. *1*
            • Presne to si taky rikam ale kdyz proste nakouknes do mistnosti, je tam nekdo kdo treba zrovna kouka ven z okna a hleda si cile a najednou ve femtosekunde se otoci o 180 stupni a zastreli te tak to trochu cheatem smrdi.
          • No ja teda nejsem z lidi co by meli tendenci obvinovat vsechny ze cheatujou a obecne to fakt skoro vubec nedelam pokud to neni zadnej extrem ale zrovna u RO2 jsem s tim mel taky problem a prestal jsem kvuli tomu Red Orchestru 2 uplne hrat.
        • já to skusil a co mne odradilo bylo spawnovani primo na frontu. mam radši když se spawnuje nekde vzadu a musíš si dobehnout, je to vic realisticke.
          • Inquisitor
            Místo Spawnu si můžeš vybrat.
  • škoda jen že každá strana má stejnou techniku...a spousta věcí co se přidává mohla byt už v základní hře...
    • Ve všech dílech BF série měli strany stejná vozidla, jen jiný skin...
      • Aspoň že si dali práci s jinejma skinama :) Je fajn když jsou stejně vybalancované ale aby byli stejné modely je smutný
  • Jestli na frontlines šahnou, tak jim zaspamuju reddit. 3 a víc hodiny je už asi moc, ale přujde mi to uplně v pohodě. Nechapu jak někoho můžou bavit ty krátký hry, který mají cětšinou max 40 minut. Apoň operace tu herni dobu zvedli trochu.
    • Morraw
      40min :D Co bych za takový větší mod dal ve For Honor. Tam Dominion trvá max 8min. S dobrou partou lidí jen 5.
  • CRYPT
    BF1 je skutecne prvni BF, ktere mne chytlo, mam 3ku, 4ku, ale BF1 je proste bomba. Hraji to vicemene porad, mam premko, uzivam si hru plnymi dousky. Super grafika, spousta zabavy, skvely soundtrack. A fantasticke mody, Conquest, klasika, Rush, War Pigeons a ted fenomenalni Frontlines. S autorem clanku souhlasim, na frontlines bych take nesahal. Koneckoncu cloveka nikdo nenuti tam sedet 3 hodiny a muze leavnout kdy bude chtit bez ztraty bodu, akorat bez reward za konec. Bohuzel. Jinak na Tsara se fakt tesim, uz od zacatku jsem doufal, ze BF1 bude mit i zimni mapy, tak doufam, ze jich bude co nejvic
    • Smutne ze sa ti paci BF1 hratelnostou a atmosferou. Ale tak hadam si COD player tak mozno preto.
      Alebo niesi a oto horsie za ta pomalicky kazdou hrou manipuluju a menia cez tvoju znacku aby si akceptoval stale lahsie a lahsie hratelne prvy arkády. A to je nebezpecne clovek si lahko zvykne na lahky gameplay v hre. Poznam to
      • TheGGG
        ty jsi urejpaný šášula... doporučuji nasadit alobalovou čepici... na hlavu, aby jsi nechytnul nějaké ty arkády-.- kys
      • Ale sím tě, tak prostě přiznej, že ti to moc nejde. Na tom není žádná ostuda.

        CoD MP je imho totální šitka a z battlefieldů mě naposledy bavil MP u BC2 a teď u B1. Mají tam sice spoustu blbostí a kravin, který by chtělo vyžehlit a vyleštit, ale ta atmoška a hratelnost tam je, pokud atmosféru a hratelnost nedefinuješ nějak extra mimo, aby ses mohl vztekat na B1...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit