Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Bohemia Interactive má vždy nejlepší ochranu a smysl pro humor *1*
  • Ellendway
    Škoda, že tato informace není pravdivá. Stačilo by si u hledání této informace přečíst i NFO od "Take.On.Helicopters.NFOFix-RELOADED"...
    • RakeW
      Dal jsem "nelíbí". Ne, že by mi vadil ten názor, ale ta informace sama o sobě se mi prostě nelíbí :).
    • Zayl
      Která? Sami přiznávají že něco přehlédli.
      • Ellendway
        Informace, která je napsáno v novince je prostě špatná, protože je ochrana dávno prolomená.
        • A ochrana teda prolomená 100% není. Pokud vím tak mnoha lidem co mají warez to stále dělá problémy.
          • Ellendway
            Ochrana je plně prolomená už nějaký ten pátek.
        • Zayl
          Komentuješ k článku "http://games.tiscali.cz/hardware/co-dela-protipiratska-ochrana-v-take-on-helicopters-57552"

          Kde tady vidíš napsané že není prolomená?
          • tak toje jasne zeto nenapisou vrazily dotho prachy ale mejeto jedno uz toje prolomene hral sem u kamose stazenou hru a v poho nic rozmazaneho jen musite bejt vicurani jako v politice XD
  • Original games don't fade, if we didn't screw something up.
    Problem u flashpointu byl ten, ze prvni verze tuto ochranu nemela uplne dotazenou, takze to delalo problemy i vlastnikum originalky. Doufam ze tentokrat uz to zvladl hned napoprve.
    • myslis tem co si crackovali originalku aby nemuseli mit cedlo v mechanice (a podobni?)
      hral sem OFP hodne dlouho (az moc cca 6 let) a nikdy se mi nic takovyho nestalo :P
      • Myslim tem, co si nakonec menili originalni CD v obchode za novejsi s upravenou verzi.
      • BTW. nepamatujes nahodou lidi jako Bojler nebo Monti? Nevzpominas si na nekoho kdo pobihal ve svete OFP jako Mr. Kill?
        • pamatuju :) uz je to docela doba
          • Jupi tak ten old pal Mr. Kill jsem ja. Ja si totiz na nejakyho HarrieraCZ (jestli si to pamatuju dobre) vzpominam tak si rikam jestli to jsi ty :D
      • Ja hral originalku taky hodne dlouho a nekdy mi to psalo stejne jako dalsim lidem. To ze se to nedeje tobe neznamena ze se to nemuze dit nikomu dalsimu.
  • RakeW
    A jak tohohle docílí? Nějaké implementovaná automatická reakce na crack? Nebo sami vypustí pirátskou verzi?
    • Jen otazka casu, nez to kompletne prolomi (aka nekdo to bude muset s crackem dohrat, aby se videlo kde jsou ty momenty kdy se hra diva). Jinak samozrejme plati klasicke "kdo ohlida hlidace?" - utnes to primo ve volani ty kontroly a je po ptakach...
    • Zayl
      No, schovají to někde mimo to co se běžně crackuje. cracker to pustí, těch 15 minut to zkouší, vidí že to jede a releasne to. Aspoň tak si to představuju :D
      • filias
        Technik je samozřejmě více. A vývojáři se snaží hru pirátům maximálně znepříjemnit. A trik, že se hra tváří jako že je cracklá a je v pohodě, ale začne dělat bordel až po delším hraní je taky celkem starý.
    • Podle mě si ta hra hlídá soubory, ve kterých je obsažena protipirátská ochrana a pokud dojde k jejich změně, tak se spustí tyhle "vychytávky" :) Což by znamenalo, že by se mohli spustit i např. neoficiální lokalizaci, ale kdo ví :)
    • je to neco jako nekolikafazova ochrana, prvni zabrani spusteni upirateny hry a druha rozmazava obraz v prubehu hry (tech ochran bude asi vic jako v arme)
      nektery veci treba ani nejdou poznat.. clovek to oznaci jako bug a pri tom za to muze fade (a pak lidi nadavaj jak je arma zabugovana *1* )
      • rancor1223
        No vidíš, já nadával i na origo, že je zabugovaná...
  • then I don't care for this game anymore =)
    • coz vyvojarum samozrejme strasne uskodi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit