Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rorschah
    tak tak .... BC se jeste dal, wotlk to rozkopal ... a ostatni jako kostej... si rikej co chces, ale na wotlk jsou raidy stupidne jednoduche ....
  • chybí mi world pvp svet je prazdnej, není jsou tam uz ani noobove ktere bych mohl gankovat. Battlegroundy jsou zničené tím novým systemem odmen, vsude narazíte na premade team ktery vas smete když se prihlasite jen tak na random. Batlegroundy me bavili ted nema cenu se prihlasovat. Musíte mít kvalitní tým jinak nemate šancu.
    Kdysi byla sranda alespoň s levelem 80 zabíjet nooby ted je svet prazdnej a to jsem platil už jednou nebo dvakrat presun charu na jinej realm.
    Proste wow pomalu umíra.
  • IWKYN
    Tady někdo odhlídnul od Witchera nebo ME....
  • super miluju tyhle ingame videa *4*
  • kostejnesmrtelny
    Navíc mele kraviny s tím zjednodušováním. Zjednodušování je určitě ten důvod, proč půlka komunity začala po vydání Cataclysmu ječet "OMG nerf heroics".
  • Tushan
    OP pala z 3 tlačítkama ??? tak se mě zdá že 13letej kluk si tady tak ty *8*
  • Jedině stebou můžu souhlasit. Wowko od wotlk šlo do uplný prd*** už jen tim že to šel hrát 13letej kluk co to hraje tejden a měl full pvp set za tejden a ještě dával za op paladina z 3 tlačítkama. Hranim Cataclysmu jsem si připadal jak na nákym Giga Funu.
  • Drom
    1) "nastupce" WoW jeste ani neni oficialne oznamen a vydani muze byt klidne za 2-3 roky
    2) WoW jeste neni tak stare, napr. everquest uz ma pres 11 let a stale se za nej plat1 mesicni poplatky a vychazeji na nej datadisky
    3) tohle je business, ne nejaka indie scena. Kazdy dolar se pocita a jen hlupak by se vykaslal na jednu z nejhranejsich MMO vubec.
  • Jazz
    +1.337
  • Rorschah
    Co se týče článku ... nedávno tu padla zmínka o tom,že blizzard chystá "nástupce" Wow... tak mě napadá, že neustálé vydávání patchů má za úkol už jen vytřískat co nejvíc prachů z umírajícího titulu.. smutné. osobně jsem strávil u Wow nemálo dnů čistého hracího času :) jenže sledovat, jak s každým patchem přichází neustálá recyklace a zjednodušování do stylu children-clicky clicky, mi zvedá kufr a prodlužuje čas strávený u filmu nebo malířského plátna než u wow ...
  • Drom
    tak si nastup do toho svyho auta a odjed si smer azeroth *3*
  • Ale něco jo :D *2*
  • a ty zase nevíš vůbec nic o českém pravopise ... :)
  • Jo... ? Já vim že je to jen typ auto ale to zas nevýš ty... *1* *1* *1*
  • Drom
    a to vis, ze Garbus je postava z WoW? *1*
  • hej hej :) taktez uz cistej mozna ted nekdy to bude i rok, ale na tu dobu rad vzpominam :) Guildsrazy progressy apod. :) no radsi nebudu moc povidat nebo dostanu zase slinu
  • Pecka jako vždy... ! :)
  • Tushan
    nedávno jsem si zase zapařil wow ale už mě to nebere *9*
    nic mě tam nepřekvapilo ani nenadchlo takže se již nehodlám vracet
    ale rád budu vzpomínat na ty pěkné chvíle které mi dalo
  • MrSanta
    Super. Udělal jsem si screen, takže teď můžu přesně změřit délku časového údaje brzy *1*
  • Z Wowkem jste všichni trapní !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit