Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S Wowkem už jděte nikam ! Je to píčovin* pro nerdy !
  • Bliss
    Starej dobrej Classic...tohle už neni ono.
  • kostejnesmrtelny
    Jasně, však já to taky nemyslel smrtelně vážně *3*
    Seriózní odpověď ti myslím poskytl šéfredaktor.
  • sleepless
    Nemáme, ale chystáme - to znamená brzy, ne za rok :)
  • Myslím, že ti PvE hráči brečí ještě víc. Že maj malé DPS, malý Heal všechno... Bude se brečet vždy... Rozdělit hru na PvE a PvP je hloupost, bohužel už to začalo viz Colosus smash...
  • ales.smutny
    Já se přidám k Petrovi. Já L2 také hrál cca rok a ačkoliv je to skvělá hra, i na MMORPG má extrémní nároky na čas. I proto jsem ji přestal hrát a myslím, že bychom museli mít jednoho člověka jen na L2:)

    Druhý problém je pak samotné PR. My o WoW nějak extra nepíšeme, leda když vyjde třeba Cataclysm a nebo se hra nějak prezentuje. Tenhle trailer je pěkný a je to pod dlouhé době zpráva o WoW. Rád bych podotkl, že se tu o WoW skutečně NEPÍŠE "co chvilka". L2 má problém s propagací, ačkoliv je to dle mne společně s Guild Wars kvalitativně špička MMORPG (každá díky jinému), ví o něm a jeho kvalitách a světu málo lidí - a je o i o tom, že servery a to i ty světové, dostávají málo infa, dokonce i ty na MMORPG se specializující.

    A jestli máme informovat o každodenních/ týdenních událostech a drobných změnách díky patchům... to je jen pro ryzí fanoušky, kteří v tom světě tráví každý den a z důvodu právě toho časového vytížení se v redakci nenajde nikdo. Je to logisticky nemožné.

    Ale jak píše Petr, pokud si na to někdo troufne a umí psát...určitě by komunita byla ráda. Na druhou stranu, většinu tohoto infa už komunita dávno ví s předstihem a ty ostatní moc nezajímá. A jsme zase jen u pěkných trailerů a případných vedlejších témat, jako je výzkum na základě MMORPG.
  • Kostej, takovou odpověď jsem přesně čekal. L2 má velkou fanouškovskou základnu i v NA/EU. Bohužel jsou to ale freečkaři. To Rusko/Asie bylo psané jako pohled na oficiální servery.
  • MrSanta
    Když už jsme u té redakce - jsem slepej, nebo tu nikde nemáte nějaký klik, kde by si člověk mohl přečíst složení redakce a nicky jednotlivých členů redakce ve fóru?
  • kostejnesmrtelny
    Moje řeč.
  • sleepless
    Důvod je jednoduchý, nemám lidi, co by o tom psát mohli (víc to hrál jedině Lukáš a ten je dost vytížen něčím jiným)...pokud pominu spíše obecnější zpravodajství viz tahle novinka. Jestli si na to někdo troufne a umí alespoň trošku psát, tak kontakt na redakci je v patičce stránky.
  • skoda ze uz neoddeli pvp od pve, takto furt nekdo breci, ze je lepsi ten class a doplaci na to lidi co chteji chodit pve a nejaky balance jim je u ****** nebo by stacil nejaky server kde se decka muzou rezat od rana do vecera a ostatni budou mit klid
  • kostejnesmrtelny
    Nabízí se odpověď: poněvádž nejsme v Rusku ani jihovýchodní Asii *5*
  • Zajímavé, že o Lineage II se tu téměř nikdy nepíše a o WoW co chvilka. Čím to bude?
    (Pokud by chtěl někdo argumentovat tím, že se to moc nehraje, tak v Rusku a Jihovýchodní Asii je to velmi oblíbená hra a počtem hráčů se nejvíce přiblížila WoW)
    A zrovna teď se chystá poměrně velký a pro L2 dost přelomový update.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit