Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kazdy rozumny clovek by se mel psychicky pripravit na PEKLO v diskuzi az vydaj recenzi MoP :D
    • To jo :D
      Co teprve chudák Viktor B. , který nadělil 68% :D
      Na něj bude vyhlášen celorepublikový hon :D
      • Taky že na Blbcana byl hon vyhlášen. Do SCORE došlo snad tisíc e-mailů
      • přesně tak wokaři budou nasraní protože tomu dal" podprůměrný" hodnocení a hateři wowka taky protože tomu dal moc vysoký hodnocení... :D
  • Wowko... a co se deje v Rohanu?
    • Bude zimní festival, ne??
  • Tak třeba v EVE dneska začíná pvp turnaj aliancí o 10000 dolarů a další ceny. Own3d.tv to bude streamovat do celého světa. Ovšem na WOWGames ani čárka, že *11*
    • zkus treba neco ty o tom napsat a nabidnout redakci k vydani. hlavni problem je, jak uz Petr nekolikrat pripominal, ze neni v jeho moznostich obsahnout veskere informace. zvlast mimo hlavni deni.
    • Na Wowgames ani carka o EVE turnaji...kdo by to byl řek...
  • myslim, ze vetsine se spis nelibi nevyvazenost zpravodajstvi, kdy jedna hra dostava pravidelne tolik prostoru. a co nejhorsi oni to snad delaj zadarmo
    • aktualne je to kvuli novemu datadisku. A kvuli spojeni obou webu v game fanatics. v dobe gw bylo hodne clanku o gw. vzdy jde o aktualni situaci.
      • Tak to se tady určitě také brzo objeví recenze Riders of Rohan!
        • tak ji napis!
  • Jinak nechápu, proč si tady stěžujete, že jsou tady články o WoW, když mají games spolupráci s Wowfan. Jestli chcete, tak můžete napsat vlastní článek (EVE, Lotro, RIFT apod.) anechat ho publikovat tady. Pokud si dobře vzpomínám, tak někdo z redakce tohle psal.

    Ale z pohledu druhé strany.... některé články o WoW mi přijdou typu: Drak si pšouk! Honem o tom napsat článek! Nějak tak mi připadá články o této onlinovce. Tedy, že z normálních věcí, které se dějí v jiných onlinovkách normálně, tady se tomu věnuje článek (nemyslím konkrétně tento)
    • Je zajímavé, že program Games fanatics běží rok a půl, nicméně do programu byla zatím zařazena jen jediná stránka - WOWFan. Že by u nás byla jen jedna jediná kvalitní fanstránka?!?
      • Spíše mi ukaž fansite, která je samostatná a není pod podobným webem jako Games
  • Když se vám to nelíbí tak to nečtěte a nekomentujte ne? :D
  • Bože lidi trochu té tolerance by neuškodilo. Já wow sice taky nemusím, ale abyste se z toho nepos...... Když vás to nezajímá tak ten článek ani neotvírám a jedu dál. Ale vy tu pořád melete blbosti. *10* Buďme rádi že se můžeme kdykoliv pořádně ulevit na hajzlíku a tohle házet za hlavu *2*
  • Nesvéprávní jistě nejsme, a proto až někdo bude chtít číst cokoliv, co se píše na WoWfanu, půjde na WoWfan, ne? Proč se tento informačně absolutně nehodnotný článek vyskytuje na webu, který se snaží objektivně referovat o všech hrách?

    Připadá mi, že tohle už je vážně vtip.
    • Protože to čte stejný počet lidí jako ostatní články? Třeba? ne-li větší? *7*
    • Duuku_cz
      Protoze to patri pod Games.cz FANATICS? Co na tom nechapes?
    • Dneska mrzlo že?
  • Posrany wowko...
    • Log-in radši *3*
  • Kdyz WOW nehrajete a ani vas nezajima, tak proc to ctete probuh? Je nekde receno, ze kazdy musi cist kazdy clanek, co tu je? To je jak v pomocne skole tady obcas.
    • souhlas, WoW mě nezajímá, když už vyjde nějaký článek, jen to zběžně proletím, jestli se tam nevyskytne nějaká obecná informativní zajímavost i pro člověka, který tu hru nikdy nehrál, nicméně to je populární MMORPG i po těch letech a má stále obrovsky silnou hráčskou základnu, takže je celkem pochopitelné, že se o takové hře v době vydání datadisku píše zvýšenou měrou... pokud to někomu vadí, ať to nečte

      taky mě nezajímají hry Call of Duty, Medal of Honor apod. ale když to v česku hrajou příležitostně desetitisíce lidí, tak je pochopitelné, že se o tom bude psát víc než o pokračování Agenta Mlíčňáka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit