Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase článek o WoW? Proboha proč? To jiné hry neexistují?Mě to už připadá , že redakce hernícch webů neznají jiné hry než hry od Blizzard nebo EAWare.I kdyby snesly ho..no, tak nám je tu budou vychvalovat do nebe :((((
  • Kazdy rozumny clovek, by mal písať rozumnú kritiku.
  • Je ironií osudu, že právě zde zmínění hateři nižší inteligence, mi dávají najevo, že ve wow podobní lidé už nejsou...a že by stálo za to, té hře dát zase šanci a zkusit pandí svět
  • Super clanek o WoW jen tak dal *5*
  • Kazdy rozumny clovek by mel snaset kritiku jeho hracky a nevyskakovat jak fanbojskej certik z krabicky. Ono by to ty hatery pak preslo a fanboa by ze sebe zbytecne nedelaly butthurt sasky.
  • Zeptám se narovinu....... Jste opravdu takové ***e nebo opravdu vám nějaký wowkař vo*ukal maminku ? Schválně jsem se díval a minimálně týden tady o wow nebylo ani prd. Hlavně je to srchnutí , o čem se mluví a co se děje po nedávném vydání datadisku. Hledte si jiných her pokud vás něco z toho nezajímá . *6* Zhořte hateři zku* ení !
    • Jinak pardon za pravopis. , píšu z tabletu se zavřenýma očima
      • Pane kredenc ty sem radeji vubec nepis, udelas tim lepe pro vsechny.
  • Le proč píšete o le WoWu? Proč ne o le GW2!!scäds§las§lj Buchla mi hlava z toho, že je tady další článek o WoWu.!!!!

    BTW silně pochybuju, že se Games.cz se snaží objektině informovat, když bylo kolikrát řečeno, že jejich recenze jsou a mají být subjektivním názorem autora. Stejně tak novinky, které jsou uveřejněny jsou volbami autorů.
    • JohnyTheZik
      http://i.imgur.com/gBvEa.jpg
  • co jsem si všiml v MoP je strašne mnoho botu v battlegroundech a to tak že skutečne hodne. V cata byl sem tam nejaky bot ale ted se neskutecne premnožili co uplne znehodnocuje zažitek z bg. divim se že blizzard s tim nic nedela. Treba v isle of conquest je i 20 botu na kazde strane.
    Pritom reseni by bylo kdyby treba gm vstoupil do bg a vsem by dal ban
    • a proc by to prosimte delali ? plati boteri za acc ? plati ... takze blizzardum je to u p*dele dokud je z toho profit...to stejny v D3 s AH botama/farm botama...
      • Shania
        boti jsou prevane provozovani na ukradenych uctech, takze na nich moc nevydelaji.
        • Kde ses todle dozvěděl ?
          • Shania
            Nekdo udelal podobny post jako stepy na bnetu a CM na to napsali odpoved, podstatne obsahlejsi, nez co jsme naspal ja. je to tak par tydnu zpet.

            To ze trpí boty, protoze z nich maji penize je nesmysl, je to stejna konspiracni teorie jako to, ze maji shvalne bezpecnostni diry v sytemu, aby mohli vydelavat na autentikatorech:)

            Boj proti botum a goldselerum je musi stat daleko vic (v nakladech na tech support, ztrati normalni hrace kterym se to nelibi) nez co na nich vydelaji.
            • Mas nekde odkaz prosim ?

              Jinak nikde sem nepsal ze to delají naschvál jen mě zajímalo kde ses todle dozvěděl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit