Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Jistojistě to pak bude ta nejlepší aplikace na světě, o které budou pět bardové ódy ještě několik let po vydání.
    • ironie doufám
      • Sarkazmus*
        • Čo s tým má francúzsky prezident?
    • jindra.veliky
      to bude Skyrim roku! *4*
  • "Jednoho dne se Call of Duty: Elite na PCčku dočkáme. Snad"

    Naopak, doufám, že ne. Snad PC opustí navždy a radeji zamorí toustovače...
  • Koupit MW3 byla jedna z největších chyb v životě :-(
    • Veskoslav
      Člověk se z chyb poučí:)
      • Asi ne, když si všichni kupujou i další díly... Už se měli poučit u MW2 ;)
        • MW2 bylo ale jeste v pohode, delal ho snad jeste kompletni tym vyvojaru IW. To az MW3 je takova naka na ho...
        • já sem naposled koupil čtyřku ,ta mě bavila po netu hodně což se nedá říct o MW3 .A důvod byl taky že sem byl zklamaný že nerozjedu optimálně battlefield 3 (origin mě taky v betě docela nasr.l )tak sem si to vynahradil špatně MW3.
  • "CoD Elite: verze pro tablety mají přednost před PC"

    to už je apríla?

    -> FU activi$ion
  • Rad bych to zahral na hodinkach
  • Pořád na tom pracujeme, ale zatím nevíme datum vydání. Je to náročné na vývoj, - dafuq?!?! *8* si robia sranda však *1*
  • Vůbec nechápu, jak může být serie COD považována za dobrou. Díly I. a II. byly dobré, ale co s tím potom udělali, to je k pláči. Teď sem si z nudy nainstaloval Modern Warfare 1 a je to děs. Žádný postupný postup, jako že si člověk vyšistí palpost a pak ho obsadí. Prostě dokud člověk s řevem nevběhne do budovyl a tam nepopraví na full auto vše živé, tak se dál nehne...
    Nevím, ale tak stupidní a hloupá hra, prostě snad nemůže normálního hráče nijak uspokojit...
    • filias
      MW1 celkem šla. Ale už MW2 mě dost zklamala. Měla světlé momenty, to zase jo, ale celkově to byl z mého pohledu masivní kvalitativní sešup... Od té doby jsem se zařekl, že hry tohoto typu už nikdy více.
  • Black_Hand
    lol a takhle se dela "business" ala activision. proste se slibi klicova ficura a lide s tim pocitaji. a potom co lide zaplati, tak skutek utek. v nekterych statech je falesna reklama protizakona a plati se za to velke pokuty.
  • filias
    No tak teď jste mi zkazili celý večer. *15* By mě zajímalo kolik lidí tato informace nějak zajímá.
  • z techto her jsou jen dojne kravy a vydavatele se predhani kdo to vyda na vic platforem kdo vic vydela a kdo sezene vicero ovci! pro me to 6ka dojebala! i kdyz i v 5ce byly neodpustitelne chyby ale 6ka byla jasna konzolovka a od ty doby s*at na ne! At si to delaj treba 6x stejny jen s jinym cislem sak ti tupi amici to nepoznaj tam jim psenka pokvete a budou kupovat dlcka a 2x do roka novej dil nejlepe atd atd :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit