Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z techto her jsou jen dojne kravy a vydavatele se predhani kdo to vyda na vic platforem kdo vic vydela a kdo sezene vicero ovci! pro me to 6ka dojebala! i kdyz i v 5ce byly neodpustitelne chyby ale 6ka byla jasna konzolovka a od ty doby s*at na ne! At si to delaj treba 6x stejny jen s jinym cislem sak ti tupi amici to nepoznaj tam jim psenka pokvete a budou kupovat dlcka a 2x do roka novej dil nejlepe atd atd :D
  • Neberte to osobne, to je racionalni rozhodnuti. PC je ekonomicky nejslabsi platforma, takze se neni cemu divit. Stajne pc hraci cod nemaji radi, takze jim to nemusi vadit, ne?
    • Nesmysl ... a šílené klišé, na které narážím skoro pořád. Už mě to nebaví číst ...

      Doporučuji tento článek:

      http://www.ddworld.cz/aktuality/software/pc-hrani-stale-na-vzestupu-steam-hlasi-35-milionu-aktivnich-uzivatelu-a-rekordni-prodeje-4.html
      • Su to udaje vytrhnute z kontextu, Ps3 a Xbox360 mali vyssie kumalativne predaje a aj obrat v predaji hier...Skus prestat citat ten srackoidny blog, kde neustale pan blbecek nadava na Apple a konzoly...Pozri sa laskavo, kolko exkluzivit ma pc a kolko konzoly a kolko preda jedna hra na konlozach a potom na pc, este aj BF3 predal viac na konzolach :D

        Drviva vacsina hier preda viac na konzolach ako na pc.

        A neviem, co tu trepes o zdrojoch, nakolko Dede pako ziadne zdroje neuviedol, sprava na bol stranky bez konkretnych cisel a zdroja, takze bud si slepy alebo jeho blby citatel, ale skor oboje.

        Na konzolach sa predava viac, ak mas s tym problem, poplac si na jeho blogu.
        • Nikoliv, na PC se prodává víc než na jekékoliv konzoli a PC má více exkluzivit než všechny tři hlavní konzole dohromady, mám čísla a mám zdroje, ty arogantní Juro ze salaše.
        • Na ddworldu plakat nelze, tam se musi souhlasit, jinak te vymazou. Timhle sranda webem se vubec nema cenu zabyvat :-).
        • A pre zaujimavost, Skrytim predal aj samostatne na xboxe a ps3, bez kumulacie predajov dvoch konzol viac ako na pc )))) Odkaz dedemu, ze ked basni vysokych predajov, tak nech povie aj B a to, ze na konzolach boli este vyssie...

          Ale ako vidim, publiku, ktore cita jeho clanky, to staci ))) Ziadne konkretne cisla, ziadny zdroj, nic, lem kratucka sprava na pol stranky a basnenie o tom, keby bolo keby a niekto bude hovorit o serioznosti :D IQ citatelov asi nulove *15*
          • * Skyrim
      • Ddworld je tezce neseriozni web jednoho totalitniho narcisty, duveryhodnost takoveho clanku je nulova.
        • Neseriózní web jednoho totalitniho narcisty? Narcista-totalitář jsi přece ty a neseriózní je tvůj blogýsek "spokojený", jejdásku. Na ddworldu dotyčný alespoň používá nějaké zdroje, což ty, jak se zdá, při sepisování svých bludů nepotřebuješ.
          • Koukam ze mas nejaky mindrak :-). Nejsem ani narcista a uz vybec ne totalitar, ja s kazdym diskutuju. Od kdy musí být blogýsek seriozni a od kdy se v blogysku musi pouzivat zdroje? Vis ty vubec, co je to za medium? Obavam se ze zase mluvis do veci, o kterych nemas ani paru :-).
            • Ty jseš mindrák, já mám z tebe jen prču, ten redaktor ddworldu je jen o trochu menší blázen než ty. Ddworld jsem četl jen párkrát, preferuju informace přímo z konkrétního zdroje. Vybírat mezi dvěma více (ddworld) či méně (ty) obratně podstrkovanými demagogiemi mě totiž příliš nebaví. *3*
        • Ubohoučká demagogie. Polemizovat se zdrojem a ne s obsahem/výrokem...
          • Polemizovat hodlam se serioznim zdrojem a argumenty, nikoli totalitnim ddworldem a snuskou tamnich nesmyslu. Na tom neni nic demagogickeho, to je racionalni rozhodnuti o tom, cim hodlam travit svuj cas.
    • jasne je to logické pretože vedia že majiteľom PC proste vadia a netolerujú niekoľko rokov dookola tie isté chyby, nevyváženosť, engine/animácie ..a nové killstreaky a deathstreaky (omg to už je aká volovina?!) + zdieranie a ryžovanie prachov.
      a nie neberem to osobne, ale stači že vidím ako na toto začínajú reagovať sklaný fanúšikovia CoD série
      ide o prístup...a aj kvoli tomu PC-čkári kašľú na MW3, a už nielen oni! aký požičaj taký vráť ;)
    • *1*
  • Pořád na tom pracujeme, ale zatím nevíme datum vydání. Je to náročné na vývoj, - dafuq?!?! *8* si robia sranda však *1*
  • Black_Hand
    lol a takhle se dela "business" ala activision. proste se slibi klicova ficura a lide s tim pocitaji. a potom co lide zaplati, tak skutek utek. v nekterych statech je falesna reklama protizakona a plati se za to velke pokuty.
  • "Jednoho dne se Call of Duty: Elite na PCčku dočkáme. Snad"

    Naopak, doufám, že ne. Snad PC opustí navždy a radeji zamorí toustovače...
  • filias
    No tak teď jste mi zkazili celý večer. *15* By mě zajímalo kolik lidí tato informace nějak zajímá.
  • Rad bych to zahral na hodinkach
  • Vůbec nechápu, jak může být serie COD považována za dobrou. Díly I. a II. byly dobré, ale co s tím potom udělali, to je k pláči. Teď sem si z nudy nainstaloval Modern Warfare 1 a je to děs. Žádný postupný postup, jako že si člověk vyšistí palpost a pak ho obsadí. Prostě dokud člověk s řevem nevběhne do budovyl a tam nepopraví na full auto vše živé, tak se dál nehne...
    Nevím, ale tak stupidní a hloupá hra, prostě snad nemůže normálního hráče nijak uspokojit...
    • filias
      MW1 celkem šla. Ale už MW2 mě dost zklamala. Měla světlé momenty, to zase jo, ale celkově to byl z mého pohledu masivní kvalitativní sešup... Od té doby jsem se zařekl, že hry tohoto typu už nikdy více.
  • "CoD Elite: verze pro tablety mají přednost před PC"

    to už je apríla?

    -> FU activi$ion
  • Koupit MW3 byla jedna z největších chyb v životě :-(
    • Veskoslav
      Člověk se z chyb poučí:)
      • Asi ne, když si všichni kupujou i další díly... Už se měli poučit u MW2 ;)
        • MW2 bylo ale jeste v pohode, delal ho snad jeste kompletni tym vyvojaru IW. To az MW3 je takova naka na ho...
        • já sem naposled koupil čtyřku ,ta mě bavila po netu hodně což se nedá říct o MW3 .A důvod byl taky že sem byl zklamaný že nerozjedu optimálně battlefield 3 (origin mě taky v betě docela nasr.l )tak sem si to vynahradil špatně MW3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit