Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • styděl bych se mít Bíbra v profilovce *11*
  • No když reaguješ na vlastní post, tak to znamená, že sám sebe a Mayhema považuješ za gumu... No, pravdou je, že o tobě sem si to myslel už od začátku, nicméně Mayhem guma neni. Je to člověk, co má (zřejmě) oči otevřené podobně jako já, používá mozek a nehraje si tu na blb*ce jako ty...
  • Tož, jak se říká: "Guma ke Gumě sedá"
  • Marná snaha he/he, ale všichni tu vědí, že troll nejsem. Vzhledem k tvé "inteligenci" bys mohl znát charakteristiku trolla, a ta na mě nesedí. Zatímco na tebe sedí téměř dokonale (téměř proto, že běžný troll mívá chudý slovník a mizerné slovotvorné schonposti). Navíc, kolega se mnou očividně souhlasí, co se "kvalit" CoD týče. Zkus to někde jinde he/he...
  • vlastik.plaminek
    Proč asi? Něco v ní má zaražené až do krku a zmrzlina to není.
  • vlastik.plaminek
    V roce 2005 tu bylo mnohem lepší CoD 2.
  • Jack1947
    Lidi by museli bejt hodne hloupy, aby kupovaly stejnou slataninu znovu... bez nejakejch zbaytecnejch kecu okolo. *3*
  • Tak nějak svoje ovečky krmit musí *4* Navíc, když je tu spousta lidí schopných hru předobjednat ještě před tím, než uvidí první ukázky... *7*
  • jj souhlas GAME OF THE YEAR 2005 *5*
  • "Zcela nové vzrušující nápady a zážitky, úplně jiný příběh, nesrovnatelný s čímkoli, co tu dosud bylo.
    Ghosts navíc pohání zbrusu nový engine nové generace, se kterým Infinity Ward slibuje obrovský skok vpřed.
    Svět bude realističtější, střely budou preciznější, úmrtí uvěřitelnější a akce dramatičtější a přesvědčivější než kdykoliv předtím."

    ha ha ha ha :D jeden vtip za druhým :DDDDD
  • Shenkster
    Indie hry jsou kolikrát lepší než AAA tituly. Třeba už jen v tom, že se nebojí nových věcí a nedělají hry jen "pro peníze". Ale tvůj názor ti neberu ;) to ty se okrádáš o spoustu dobrých her.
  • Jack1947
    Kdyby aspon zustaly u tech Starych HW naroku... ale ne musi byt "moderni" i v tomhle. *7*
  • ty si dobrej magor he/he :DD si asi dlouho nevylezl ven z diry co ? :D
  • Co vidí jiní lidi mě moc nezajímá, jak jsem již poreferoval. CoD kvalitou tříská už od krabice v obchodě, a jestli někdo na něm není schopen vidět tu úžasnost, potom ho lituju a lituju vývojáře a vydavatele, kteří přijdou o další potenciální lidi, kteří nejsou jejich práci ani schopni náležitě ocenit a vidět velkolepost této hry. Je to smutné, jak CoD přichází o další platící zákazníky a kdejaká hovadinka (třeba jmenovitě Crysis, který tu vtipně přednesl a.e. kolega) se těší tak stahovatelné oblibě, když vůbec nic v tomto žánru neznamená. Herní průmysl je marast, jehož zachraňují ostrůvky kvality - a jedním z takových míst je akronym značky cé ó dé. Věrni zůstaneme! Toť heslo lidí kolem CoD. A když na to přijde, tak pravda kvality CoD nakonec zvítězí!
  • jaky marast? tim mas na mysli to, ze nekteri lide nejsou slepi a vidi, do jakych mist se tahle hra posouva? tahle hra mi moc kvalitni nepripada hele... sranda cist vase komentare a hlavne tvoje he/he :DD
  • Být novej a hned narazit na Anonyma, takovýho inkognito trollovacího jezuitu - demagog, populista, ale inkvizitor s trolovacími praktikami. No potěš a spas se nebo mu budeš držet kapsu.

    Za upozornění děkovat nemusíš, to je v pohodě.
  • To máš přece logický... dneska se lidem nakecá cokoliv. Když těm hráčům vymyjí mozky s tím, že je to "next gen", pak udělají trapný spot v americké televizi, kde moderátor a moderátorka koukají na pár záběrů ze hry a je to samé: "Wow, look at this, its amazing!" atd (podplacení, nebo totální neznalci), cpou plno reklam kde jen to jde... pak i ti hráči věří (aniž by si hru srovnali s jinými), že je to ta nejkvalitnější hra... Já nepopírám, že CoD je stálice na poli MP, nicméně aby člověk platil $60 ročně za převařenou kaši...

    Podobná byla situace s Company of Heroes 2. Neskutečný hype, reklamy a vyskakovací okna za každym rohem, ale přitom má ta hra obdobnou grafiku jako první díl, nicméně HW nároky cca o 70% vyšší. Přitom přidali jen minimum nových jednotek (cca 10 jednotek pro rusy), MP taky za moc nestál a za to všechno chtěli, jestli se nepletu, 50e. No comment. Ale díky hype měli solidní prodeje, avšak po nějaké době od toho lidi odcházeli... I sám recenzent (A nejen on) přiznal, že je to spíš CoH 1,5 s přemrštěnou cenou, to samé na několika zahraničních herních serverech. Ale holt, jak to tak bývá v hodně oblastech života, někteří lidé se stále dají opít rohlíkem *4* *9*
  • Hrou roku je jednoznačně GTA 5 :)
  • Jen bojuj. Tak jako bojuju já proti marastu, který se neprávem proti kvalitě CoD šíří. Tak, jako bojují jiní za vyzrálejší a rozumnější publikum. Ale bacha na to, podívej se, jak dopadl Veskoslav.
    Řeknu ti o něm příběh - Býval vyloženě špatným lovcem, ale spáchal dle jeho kréda ten nejhorší hřích, protože v rámci změny taktiky a intervence do osvícené skupiny zazbrojil proti svým kolegům. Rozhodli se ho odehnat, ale místo toho v jeho očích jen víc pokřivili místo, které tak miloval. Obviněn z trollování nyní projíždí gamesáckou krajinou. Psanec, který loví psance... lovec trolů. Takto se to traduje.

    Nejsi-li on, tak takhle dopadnout nechtěj. Nepřeháněj svou snahu. A RADĚJI SE UČ!
  • Když jsem viděl třeba MW2 poprvé, zůstal jsem zírat s pusou dokořán, lepší grafiku jsem snad neviděl. Ale když už to je poněkolikaté a nechtějí nic měnit a slibují "nejlepší grafiku, která kdy byla" a pak s prominutím h*vno...nevím no :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit