Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak todle je fakt ujetý...výhružný kontext je pro moralisty v pohodě... Když to přeženu do extrému, tak je společensky přijatelnější si v hospodě s kamarády povídat jak jste zmlátili 4 důchodce a tři ženský spíš než o tom, jak super sex jste měli s přítelkyní v noci...protože co kdyby nějakej takovejdle pablb poslouchal a víte jak to je...práskat se sice nemá ale hlásit se to musí *11*
  • Tento web je čím dál tím lepší.

    S úctou prof. csc. ing. bc. Lubomír Dvořák
    • JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola by vám záviděl, kolego.
      • To je bijec největší. *1*

        Jeden z nejlepších na Exotopedii.
        • Nebo možná dokonce JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, DrSc., multi dr.h.c. takže se ten nahoře asi nechytá. :D
    • Si enem mysléš ty brélaté pako!

      Libra!
    • Trol.diskuzni
      CSc. se píše za jméno, pane Dvořák! *3*
      • Veskoslav
        A Bc. se taky nepíše, pokud má magisteský titul:)
      • A Bc. s velkým B se mi zdá. Ing. asi taky.
    • Veskoslav
      Smůla, že Csc se píše za jménem, ani trolovat to neumí......
      • Tyhle tituly jsou taky téma.

        První rok na výšce jsem ještě měl problémy jak správně lidi oslovovat...
        • Já jim říkám pane/paní podržte mi dveře. Má doktorát z trollování.
  • smejki
    tvůrci jsou zase posraní až za ušima. morálně pokrytecká mašinka se valí dál. oh, lord *7*
    • chip chip chip chip a dale! zakon v haji"! frydryk von hayek je k o k o t
  • No nějak se nepohoršuju nad obsahem, ale pohorším se jestli to bude více film, jako hra. V tom videu je to naskriptované a o cutscény není nouze. Doufám, že si alespoň trochu i zahraju a nebudu většinu času čumět na filma.
  • Vadilo by tu někomu, kdyby tam to znásilnění dokonce bylo? Pro mě by ta hra měla aspoň nějakou replayabilitu.
  • Zásadní problém , chcete dělat naturalistickou hru a musíte se podřizovat společnosti ve které se nesmí o některá tabu ani zavadit .
    Pokrytectví západní civilizace nezná hranic , ale což . Však i Nintendo už má s dětinskou produkcí u současných hráčů docela problém .
  • Take jsem experimentoval s drogama, ale podle teto diskuze to nekteri jiz notne prehani.
    • No kdo nezkusil nemá právo komentovat . Díky bohu já jsem zatím nikdy nic co by mne nutilo pokusy opakovat nepocítil *3*
      • Jebal! Ha ha ha ha! Jebal!!!! Raketa! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Vážení, osobně na této scéně shledávám jenom jednu vadu - je sexistická proti chlapům.

    Nepolezu přece s pistolí v ruce ke své oběti když se může bránit (řvát si může jak chce, v dané situaci to nemá efekt). Tohle klišé "muž ovládán chtíčem dělá blbosti" je do Tomb Raideru zbytečné. Měli to udělat takto:

    Týpek na Laru namíří, pohybem ruky ukáže, že má popojít k nějakým tyčkám. Hodí po ní drát/provaz/hadr a naznačí co s tím. Vyděšená dívenka si pomalu váže jednu nohu, druhou nohu, u levé ruky zaváhá, ale zvuk kohoutu ji donutí pokračovat. A až v takovém stavu k ní (za stálého míření) dojde náš noname zmetek, aby zafixoval i poslední ruku.

    Chytne ji a...dostane nečekaně oběma nohama od Lary do břicha, vystřelí, ale v bolesti mine, protože jak je v předklonu, tak míří někam do prčic a Lara se zuby nehty odvalila kus stranou. Další tečka od Lary, tentokrát pěstí směr "někam hlava", pěst ale Laře sklouzne po lícní kosti a tak si spíš pohmoždí klouby. Napadne ji spíš jít po zbrani, ale zmetek drží jako klíště, další výstřel někam mimo a Lara málem inkasuje plný hák volnou rukou zmetka (který ji mine protože má co dělat, aby se nepozvracel). Díky promachu se Laře podaří zapáčit na prsty zmetka, převrátit zbraň a zblízka vypálit...doprázdna, protože zmetek cukne tak, aby měl menší bolest v prstech (a tím pádem mimo hlaveň). Drapne Laru volnou rukou za vlasy a prudkým trhnutím se defacto zastřelí sám, protože Laře pořád zůstaly prsty na zmetkově pěsti u spouště zbraně.

    S pohmožděnými prsty a třeštící hlavou si Lara smývá špínu z rukou a v hlavě děkuje Rothovi, že jí ukázal ten veselý kousek s falešným uzlem.
  • Veskoslav
    Ale je pravda, že takový Dave Lister o to přišel ve 12 na golfovém hřišti.
  • Nereagujte pls na trolla.diskusniho (1337_Dan_Vavra_1337), on ma vazne problemy a potrebuje se lecit. A lecba je v nereagovani ;)
    • Trol.diskuzni
      Nevím, jestli to bude zklamání či naopak - ale ani jeden z těch uživatelů nejsem já. *3*
      • Tak to se umlouvam, zmena na anonymniho trolla diskusniho :)
        • Trol.diskuzni
          V pohodě, už jsem si zvykl... *4*
    • Veskoslav
      Zase chytl banán, co se divíš:)
      • Trol.diskuzni
        Nechytl... Ale ty by sis ho za své účinkování zde zasloužil, takže buď rád, že jsi rád.
        • Veskoslav
          Tak promiň no. Omlouvám se.
      • Ty hluchonemy fasisto! Co si to opovazuje takhle se valet v brecce sadla! Delej se sebou neco! Tohle nema svou dimenzi, prd€l pruvanu, vanocka! Prejeta KOCKA!
    • A co kdyz si zmeni jmeno, zacne pouzivat diakritiku, jinou formu a napise ti vyznani jako Jana Laskova z Trebice? Stejne nakonec zareagujes, nebo tady muzu zacit patlat arabstinu, bububu, jako terorista, at si Bush narve ker do vis ceho.
    • Trol.Diskuzní se jeví jako očividný pachatel.

      Ale na druhou stranu je snad každýmu jasný, že Trol.Diskuzní lidi napadne jako první, a může to být tedy využito k jeho očernění.

      (Jen dodávám druhou stranu mince.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit