Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady se nekdo smeje? tady se normalne poukazuje na to, ze bud rackuje nebo mluvi pomalu, coz je fakt a nekomu to proste muze vadit, jestli tobe ne, v poradku. ale ostatni muzou byt, co se tyce ustniho projevu o neco narocnejsi...
  • risa2000
    To, že někdo mluví pomalu, není vada. To, že nevyslovuje úplně čistě sice vada je, ale v tomhle případě, nic, co by mě rušilo. Naopak, byl to pohodový gameplay.

    Co se týká HL značky, tak bych doplnil, že Valve vydalo samostatnou misi "Uplink" jako demo (není ve vlastní hře), která byla taky skvělá. Vlastní hra pak byla, mimo jiné, i revoluční v tom, že implementovala 3D zvuk (Aureal A3D 2.0), který ve spojení se sluchátky poskytoval do té doby nevídané efekty (HRTF 3D lokalizaci, ozvěny a tlumení překážkami v prostředí), které umocňovaly herní zážitek. Bohužel se ta technologie neprosadila, a teprve dnes se hry začínají ve 3D zvuku blížit tomu, co HL měla už tehdy.
  • Víte co je smutný ? Jak jste tady trapně předvídatelný, já hned na začátku si řekl, jak pán promluvil, "to bude zas BULLSHITING v komentářích..". Víte smát se někomu, že neumí dobře mluvit je fakt ubohé.
  • Pán dobře komentuje a zároveň hraje.
  • Jeste by to zrychleni/zpomaleni mohli pridat do mobilniho ytube, tam koukam na videa casteji.
  • homeles8
    Tak jsem si to chvilku pustil, jenom protože mě zajímalo, jak týpek mluví :-) Ale zklamání, je moc normální, nechápu že to vůbec řešíte....
  • Já jsem byl s gameplayem velmi spokojený. Je sice pravda, že jsem si na YT dal rychlost 1,25 aby mně to zabralo méně času, ale jinak všechen obdiv, není jednoduché někam jít a hodinu a půl tam hrát a povídat aby to bylo zajímavé a smysluplné. Takže určitě děkuji za dobré video, vypadá to zajímavě.
  • On si napr.mysli, ze nosenim nevhodnych bryli ziskas dedicnou vadu zraku :D
    Ze z nejakyho duvodu existujou i "dekoracni" bryle bez optiky, to ho taky nenapadlo.
    Atd., atd...
    Na takovou mentalni kapacitu neplytvej pismenka :D
  • Jj, dbejme na to, abychom vypestovali cisty rod! :)
  • Ty vole, ty jses ale totalne vylizanej... to si jako nekdo muze vybrat, jestli bude potrebovat dioptricke bryle nebo ne? Co ty jses za kkta...a po precteni toho tvyho zvastu mne hned napadlo, ze uplne nejlepsi by bylo mit jenom blondaky s modryma ocima...
  • Docela dost mě to zklamalo. Věřím tomu, že host je velkým fanouškem HL a možná o tom universu ví hodně, ale přišlo mi, že neřekl téměř nic zajímavého. Umím si představit, že zajímavostí, porovnání a postřehů by se dalo v rámci HL1 vs Black Mesa najít dost, aby to zaplnilo značnou část vyhrazeného času k tomuto let´s playi. Škoda.
  • Dik mluvi uplne v pohode!
  • jo no
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Niekoho, nie mňa, proste vzrušuje look učiteľky. Nenavážaj sa do okluliarov. Poniektorí dokonca s nimi vyzerajú lepšie, než bez nich.
  • To je takový americký argument. Že dnes je přeci normální aby moderátor ráčkoval apod..... Že, černoch bez ruky, na vozejku který je navíc l*sba je supr ideál....

    Jako, ke každé profesi něco patří a mít v rádiu takové lidi je blbě, protože to právě poslouchají další a berou to jako normální a tahle neřest se šíří. To jsem slyšel i jeden super argument. Prý je sexy mít dioptrické brýle...Jo, jestli je pro někoho sexy vada která se pak může dědit a ten člověk si dobrovolně kazí rod tak prosím. Ale je to padlé na hlavu. Příroda nějak funguje a vady se snaží řešit a ne dále šíři nebo obdivovat.

    Tady to nebyl profík. Fanda šel ukázat hru. Ale stejně se to podle mého názoru nehodí. To klidně mohl zahrát Pavel apod.

    A kdybych takto mluvil tak nejdu do videa ani do rádia apod. Snažil bych se to řešit. Kdyby to nešlo tak to udělám jak Scatman John *5*
  • Sranda je, ze zadnou recovou vadu nemel.
  • spěchej pomalu....představ si, že by tam bylo něco na způsob toho ****** ******* ******* ************* ***** ****** **** MikeJe"Pan" *10* *16*
  • ale představil sem si Pavla s Honzou, byli by věční :)
  • jaký mluvící hlavy? ty v nádobě, co jsou ve Futuramě? *15*
  • rackovani fajn, ale kdyby aspon nemluvil tak pomalu, nez se vymackne, tak je zejtra.
    ale informacne byl dobrej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit