Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co máte za problém? týpek náhodou hodně dobrej a gamesplay jsem s chutí dokoukal do konce.
    V dnešní době je spoustu moderátorů, který ráčkujou - Boldrik z Rádia Wave (jestli tam ještě je), dva lidi z Rádia 1, lidi v ČRo jakbysmet. Směje se jim někdo? docela bych tam chtěl vidět někoho z Vás,
    to by byla teprve show a bavení se na účet druhého :) vůbec bych se nedivil, kdyby ty negativní komentáře psali 13 letý dementíci s patkou co když otevřou hubu tak se začne linout změť mutování a ubohé čechoangličtiny - kterou hrozně rádi používají debilové, co z písemek z angličitny dostávající standardně v lepším případě za 4, ale hlavně, že jsem "spotnul enemáka, dal sem mu hedšot, jenže mezitím mě druhej flanknul z boku a když jsem rýloudoval tak mi dal direkt"......z těhle másel bych blil
    • To je takový americký argument. Že dnes je přeci normální aby moderátor ráčkoval apod..... Že, černoch bez ruky, na vozejku který je navíc l*sba je supr ideál....

      Jako, ke každé profesi něco patří a mít v rádiu takové lidi je blbě, protože to právě poslouchají další a berou to jako normální a tahle neřest se šíří. To jsem slyšel i jeden super argument. Prý je sexy mít dioptrické brýle...Jo, jestli je pro někoho sexy vada která se pak může dědit a ten člověk si dobrovolně kazí rod tak prosím. Ale je to padlé na hlavu. Příroda nějak funguje a vady se snaží řešit a ne dále šíři nebo obdivovat.

      Tady to nebyl profík. Fanda šel ukázat hru. Ale stejně se to podle mého názoru nehodí. To klidně mohl zahrát Pavel apod.

      A kdybych takto mluvil tak nejdu do videa ani do rádia apod. Snažil bych se to řešit. Kdyby to nešlo tak to udělám jak Scatman John *5*
      • Ty vole, ty jses ale totalne vylizanej... to si jako nekdo muze vybrat, jestli bude potrebovat dioptricke bryle nebo ne? Co ty jses za kkta...a po precteni toho tvyho zvastu mne hned napadlo, ze uplne nejlepsi by bylo mit jenom blondaky s modryma ocima...
        • On si napr.mysli, ze nosenim nevhodnych bryli ziskas dedicnou vadu zraku :D
          Ze z nejakyho duvodu existujou i "dekoracni" bryle bez optiky, to ho taky nenapadlo.
          Atd., atd...
          Na takovou mentalni kapacitu neplytvej pismenka :D
        • Jj, dbejme na to, abychom vypestovali cisty rod! :)
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Niekoho, nie mňa, proste vzrušuje look učiteľky. Nenavážaj sa do okluliarov. Poniektorí dokonca s nimi vyzerajú lepšie, než bez nich.
  • homeles8
    Tak jsem si to chvilku pustil, jenom protože mě zajímalo, jak týpek mluví :-) Ale zklamání, je moc normální, nechápu že to vůbec řešíte....
  • Víte co je smutný ? Jak jste tady trapně předvídatelný, já hned na začátku si řekl, jak pán promluvil, "to bude zas BULLSHITING v komentářích..". Víte smát se někomu, že neumí dobře mluvit je fakt ubohé.
    • tady se nekdo smeje? tady se normalne poukazuje na to, ze bud rackuje nebo mluvi pomalu, coz je fakt a nekomu to proste muze vadit, jestli tobe ne, v poradku. ale ostatni muzou byt, co se tyce ustniho projevu o neco narocnejsi...
  • Pán dobře komentuje a zároveň hraje.
  • VYSAVAČ! :D ..... Sakra to death match v Crossfiru byl nezapomenutelnej ....A vůbec zde bylo i jedno z prvních grafických customization postav ...takže člověka třeba zabila zubní pasta :D ...
  • risa2000
    To, že někdo mluví pomalu, není vada. To, že nevyslovuje úplně čistě sice vada je, ale v tomhle případě, nic, co by mě rušilo. Naopak, byl to pohodový gameplay.

    Co se týká HL značky, tak bych doplnil, že Valve vydalo samostatnou misi "Uplink" jako demo (není ve vlastní hře), která byla taky skvělá. Vlastní hra pak byla, mimo jiné, i revoluční v tom, že implementovala 3D zvuk (Aureal A3D 2.0), který ve spojení se sluchátky poskytoval do té doby nevídané efekty (HRTF 3D lokalizaci, ozvěny a tlumení překážkami v prostředí), které umocňovaly herní zážitek. Bohužel se ta technologie neprosadila, a teprve dnes se hry začínají ve 3D zvuku blížit tomu, co HL měla už tehdy.
  • Nejlepší akční hra od... roku 1998.
    • A pak přišla degenerace žánru FPS jménem "příběhová střílečka".
  • Dik mluvi uplne v pohode!
  • ravux
    Tyjo, vubec jsem nevedel, ze nejaka Black Mesa existuje (no dobre, mozna jsem o tom nekdy slysel) a hlavne ze vypada tak dobre. Skoda, ze neni dokoncena, ale rozhodne na zaklade tohoto video vyzkousim. Btw kez by nekdo podobne predelal i Kingpin!
  • Ke konci zminěna operation black mesa nevypada vubec zle. A vypada to, ze zaroven delaji i remake blue shiftu. A dokonce prosli greenlightem. Tak snad to vyjde a jestl je dam čech, tak o to víc přeji ať se to povede tak, jako black mesa. Zvláštní, že se o tom nikde nepíše. Zejména když sem myslim na hrej.cz viděl novinku o remaku op4, co vypadal přímo hrozivě amatersky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit