Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Mordheim jsem se díval, když vyšel a to nevypadal moc vábně, týpek co to hrál hodně kritizoval, ale tenhle gamesplay byl zábavný a i hra vypadala zábavně.
  • Ja nemuzu prekousnout to 3D zpracovani, tahove rpg zalozene na deskovce ..... vhodnejsi zanr pro izometrickou hru snad ani neexistuje.
    Ctenar/divak/posluchac to odprezentoval dobre, skoro mam chut si to zahrat i v tom hloupem 3D.
    • Hele mě se právě líbí že pokud hrajete bez HUDu, vracení a podobně , tak se potřebuješ rozhlédnout abys viděl kde kdo je .... stejně jako ležíš hlavou na stole a koukáš skrze baráčky jestli má cenu střílet nebo vůbec můžeš .
  • výborný čtenář. Hodně dobré! Tohle bylo na úrovni .)
  • Konečně někdo, kdo byl schopen dobře mluvit. Předchozí "čtenáři" by byli bez pavla naprosto v háji. Takže dík.
  • stoupeek
    Tímto univerzem jsem nepolíben, ale dost mě to zaujalo. Kvalitní gamesplay se spoustou relevantních informací pro neznalce, jako jsem já.

    Ale jedna věc mě trápí obecně, ne jen u Mordheimu. Proč si vývojáři nedají práci s animacema útoků/obrany. Myslím tím to, že každá jednotka by měla hezky animovaný útok, který by byl jiný pro každého nepřítele, každou zbraň atd.
    • hele moc rád bych se k tomu někdy dostal a mohl to ovlivnit , ale tady mi to až tak nevadí .... já to znám jako plastové figurky takže já tady hraju na svoji fantasii ;) ale díky ;)
    • Proč? Protože peníze. Animace holt stojí čas a tedy i peníze. Ale souhlas, je to škoda.
  • Hra mne velice chytla. Diky tomu že jde o hradcore zážitek a diky rpg vývoji vašeho warbandu si k postavam vytvarite vztah, tak je každa mise dost napínavá. Protože proste mate strach abyste o nekoho neprišli.
  • Thorleif_cz
    Bohužel, živák jsem nepostíhal, ale i tak musím říct, že to byla nádherná práce. Skvělý gamesplay!
  • Ahoj
    Díky za ohlasy a cením si toho ;) jen přihazuji odkaz na stránky výrobce kde jsou komplet pravidla v textu a stoji za to si je vytisknout .... je to přehlednější ;)
    http://mordheim-cityofthedamned.com/en/news
  • stoupeek
    Reakce na Bob: Ale ale Bobečku, tvoje hloupoučká existence ani nezná slovní obraty?
  • Jako nehráče tahovek a warhammer neznabocha, mě hra i díky gamesplayi zaujala, což považuju za kvalitně odvedenou práci, chválím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit