Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aby ti cigan matku pojebal
  • Tohle spíš vypadá na něco kratšího, na samopal...
  • Je to útočná puška (assault rifle). Taky mě překvapuje, že hráči (mezi něž se redaktor počítá) mnohdy neznají terminologii zbraní, které jsou často alfou a omegou mnoha FPS :)
  • nechápu lidi co pochybujou o tom že tychle screeny jsou z PS3/XBOXU360.. vypadá to sice pěkně, ale je to uplně jasný.. rozlišení 720p, žádnej AA a navíc ty kecy že by tohle konzole neutáhli jsou uplně mimo, však se pdívejte na RDR, Sleeping dogs, nebo AC. Tohle nemá o moc lepší grafiku, jen je to barevnější než GTA4 s více detaily a vy z toho hned děláte next-gen *15*
  • Vážný nebo ne, mně je to jedno, hlavně ať je to návrat k VC/SA.
  • Já myslím, že už samotné jméno GTA budí dost velký zájem. *3*
  • strcte si ty minusi do kadaku parchanti ,uz aby vam zacka skola: a je to rozmazany jako prase
  • Jasne ja si prave AA do IV pridal modama ale zase tyhle mody tu byli az dlouho po tom co hra vysla a v Mass Effectu snad AA bylo ne?
  • Opravdu nuda....
  • Tak me jako teclhnofandu grafika zajima. A jestli hra vyjde na soucasnych konzilich, tak se zadny pokrok ocekavat neda. Navic jestli to bude optimalizovane pro PC jako gta IV, tak nemam zajem...
  • Někdo by měl udělat oddělenou diskuzi pro self-promotion...
  • Jak se GTA bude dařit ve srovnání s největším rivalem ?

    https://www.youtube.com/watch?v=6RjXoCse77g&list=PL004BEFC1C40456AC&index=1&feature=plpp_video
  • To nejsou screenshoty ale videa z hraní na konzoli, 0 fps *15* *1*
  • Ve hře AA nebylo, ale šlo to přidat pomocí ENBseries nebo vynutit AA v nastavení grafickýho ovladače. Ani při max. rozlišení to bez AA moc dobře nevypadalo. To samý u Mass Effect a ostatních her co AA v options nemaj. Je to hlavně kvůli těm krabičkám na hry... *3*

    Chvála "bohu" za mody a grafický karty. *4*
  • strašnej název pro tak pěkný auto:-)
  • No to je mi jasný:-) Ale inspirace je určitě v tom modelu.
  • nj lenze vidno ze ani v 5 AA nebude...
  • tahni do hajzlu ty rasisticky vypatlanku
  • ucho
    pěkně zpátky na zem. ty screenshoty jsou z konzole. první nápověda je v rozlišení (1280x720). druhou nápovědu by ti měly poskytnout oči. vypadá to zatím skvěle, ale PC verzi jsme ještě neviděli...
  • Ty "retarde",já to myslel v takové smyslu,že nebudou dělat port nýbrž oddělenou verzi. *7*
    Samozřejmě že to bude náročnější nebo klidně nemusí,to se uvidí ve finále *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit