Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No zrovna jsem hrál COD4 a musím říct, že mě to fakt baví.... i po tolika dohráních si to rád zahraju... což se nedá říct o dalších dílech.... MW 2 jsem dohrál 2x a Black Ops ani jednou (skončil jsem u druhé mise, protože už první s těmi šíleně divně naskriptovanými policejními autíčky působila šíleně.... a to psycho menu....) no tak doufám, že se spíš vrátí ke kořenm a bude to zase laciný, béčkový, ale zábavný akční film na odpoledne....
  • Here is your objective Blah blah blah secreat base,blah blah blah nuclear missile bomb blah blah blah we'r counting on you.....
    to zase budou tisice mrtvych a same RATATATATA BUM BUM RATATA BUM BUM BUM RATATAT HEADSHOT HEADSHOT RATATAT HEADSHOT ...
    Rankup: SERGEANT OF THE MASTER SERGEANTS MOST IMPORTANT PERSON OF EXTREME SERGEANTS TO THE MAX
    A samozrejme Bloodscreen -so real :-D
    • RATATA! To je ale koment. :D Jako ten film kde jeden ruskej farmář.. xxx...a xxx...a začali do něj střílet vojáci..on pořád xx..a xxx...a potom tanky...on pořád xxx...a xxx....jo ale furt lepší, když tu nemůžu napsat že někdo oře pole! :/ To je pěkně trapný taky jako
  • Rekl bych ze uz je vice nez jasne ze na mem nezajmu o MP CoD nic nezmeni ani nove prichozi dil. *5*
  • Prosím opravte mne ale já nevidím ni NOVÉHO oproti minulím dílům. Já vím že na CoD nadává skoro každý ale výtky na CoD jsou bohužel 100% pravda. Jako když si vezmu CoD MW 1 a porovnám ho se zatím známým o novém dílu, tak v čem je nový díl lepší? Bohužel v ničem ( zatím ), grafika jede na stále stejném enginu ( vylepšení tudíž bude minimální ), herní mechanizmy stále stejné ( tudíž koridor a vše okolo vybuchuje za nabíhání stovek nepřátel, trochu mi to připomíná tu hru kde jste stříleli ty kachny :) ). Jako nezlobte se na mne ale vydat hru ve které multiplayer správně nefunguje většině hráčů a spravovat to systémem "nezajímá nás to protože máme vaše prachy ale protože tolik řvete tak vám to milostivě opravíme " je trochu na pováženou. A v neposlední řadě to že opět nejsou dedikované servry už ani nekomentuju. Navíc si mislím že to co tam bylo aspoň trochu dobrého a kreativního odešlo společně s většinou Infinity Ward. Ne že bych sérii CoD nějak výrazně nenáviděl jen mi nejde na rozum co na ni tolik hráčů vidí když konkurence má takový náskok, když už to vydávají ročně a vrážejí tolik prachů do PR tak by mohli trochu zainvestovat do originality protože jestli s tímhle chcou jít do boje proti Battlefieldu 3 tak to je jako jít se špuntovkou proti tanku. Nejsem žádný fanatický fanda Battlefieldu ale vždyť co ta série nabízí to se CoD ani nesnilo ( velké mapy, vozidla i letadla, není tak prolezlá cheatujicími hráči.... ), sakra vždyť už Battlefield 1942 byl mnohokrát zábavnější než mulťák v CoD.
    • CoD 1 a UO a CoD2 a CoD4 mali dobrý MP lebo každý diel sa od predchádzajúceho líšil. Napr v CoD1 v MP neboli vozidlá ale v datadisku už boli, v CoD2 prišiel na rad nový engine a v CoD4 zas perky a killstreaky. A od vtedy sa nič nezmenilo.
      • V tom s tebou souhlasím sám jsem do nedávna hrál CoD 2. Můj příspěvek jsem měl formulovat tak že myslím díly od 4 dál. Musím říct že mne neskutečně vzala atmosféra v CoD 2 kde za sověty útočíte na dům který následně odpálíte. Např. ve CoD World of war jsem tuto atmosféru postrádal. 4 díl byl ještě originální v prostředí ( moderní doba ), přidáním killstreaku a perku jenže pak se vývoj zasekl a šlo to do kopru.
  • Ty uz nevi co by tak nacpali aby si to nekdo koupil samy p... narychlo vymysleny aby stihli termin BF3 je to k smichu.
    • Ja se ale bohuzel nesmeju *9*
  • Lol že novinka - pridanie killstreakov :D:D:D:D, veď tie boli už v CoD4 a to je hra z roku 2007 ak sa nemýlim, ale tá aspoň stála ze niečo. No dedicated ? = F*ck u IW and ACTdollarVISION
    • sleepless
      Sorry, přehmat, je to opravené.
  • To bud zase flame :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit