Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný článek:) http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-25-wii-u-aliens-colonial-marines-is-best-looking-version-because-of-consoles-more-modern-tech *5*
  • vidim ze tie hodnoty hw ps4 budu zas velice slabe. uz to co pisu u devkitu je bezny pc pred 5 rokama asi a ked to ma byt este nizsie tak to nech sa ani neobtazuju. pokial zas budu hy davat maximalne epileptickych 30 fps a budu len o nieco krajsie ako ps3 tak to si racej kupim novu graficku do pc tak ten vykon aspon vyuzijes na realnu ultra grafiku v 60 fps vsyn. ale uvidime ja som zasa cital ze to ma mat vykon 1,9 teraflops to je cca 7 x vykonnejsi stroj ako ps3 ked to bude tak bude to dobre. lenze... ako historia ukazala ps3 mala mat tiez cca 1,8 teraflops a nakoniec ma kolko? cca 250 giaflops to je 7 x menej :D uvidime
  • Malleth
    Reakce na sirWallace: Konzole si primárně kupuju kvůli hrám a ne kvůli hardwaru. Abych pak nemusel bejt naštvanej že mi na PC nevyjde Red Dead Redemption, Dragons Dogma nebo Last of Us.
  • sirWallace
    Nikoho nezarazi, ze je to dnesni prumerna PC konfigurace ?? Neni to trochu malo na next gen konzoli ?? No doufam, ze diky tomu spousta konzolistu koupi spise PC... Ja uz ted vazne nevidim ani jedinou vyhodu nejake konzole... Lidi otevrete oci! Vzdyt Vy si kupujete normalne vychaslej PC hardware za prasacky ceny, jen kvuli tomu, ze to nekdo narve do mensi igelitky, nez je PC bedna.. Hlavne, ze nemusite menit HW konfiguraci...... Skodolibe bych se mozna i smal, kdyby to nebylo spis smutny....
    • eeeee
      Mam pc i konzoli - vyhody konzole jsou jine nez vykon hardware. Konzole se nekupuji kvuli vykonu.
    • calwin
      konzola nepotrebuje taký výkon aký má PC pretože jej na pozadí nebeží windows a plno ďalších procesov... výrobcovia (ako ktorý) dokážu lepšie vyšťaviť výkon z pevne daného hardvéru... takže počítač by po pravde mal byť o niečo výkonnejší ale to neznamená že bude v tomto ohľade aj lepší... to že konzoly sú už niekoľko rokov staré a rozhodneš sa takú kúpiť je už na tebe... na svete je plno ľudí ktorým grafika nezohráva úlohu... a ak si to vyhaslé PC ešte nevidel v akcii tak podľa mňa zmeníš názor až to uvidíš... tá krabička na tom nieje ani z ďaleka tak zle ako tu veľa ľudí hovorí...
      • sirWallace
        Super .) Diky.. jsem zase o neco chytrejsi :) ( jen, operacni system tam stejne bezi i kdyz to neni windows ale linux... a nejvetsi paradox je, ze MICROSOFT ve svem xboxu pouziva tez LINUX :D to mi prijde jako peklo ) Ale dekuju za nazor i Tvuj, i ostatnich :)
        • eeeee
          Kecas, ze tam bezi linux.
        • sirWallace
          PS : strcte si uz ty minuska i pluska nekam sakra.. koho zajimaji tyhle FB kravoviny...
    • Souhlasim, ale....je to nová generace konzolí? Je, takže to je next gen. Takže si to vlastně neprotiřečí. A výhoda zůstává pořád stejná – přístupnost a jednoduchost obsluhy. Já v tom vidím jasné cílení na lidi, kteří se nezajímají o PCčka, ale rádi si doma zapaří. Takový, co umí dát DVD do mechaniky, ale na sprovoznění netu si musí zavolat kamaráda co s tím má zkušenosti nebo se zajímá o PC. Prostě lidi, co nemají hraní a počítače jako hlavní "koníček".
      Já jsem PCčkář, konzoli nemám, ale takhle to na mě působí.
      • eeeee
        Ja mam oboji, s pc si snadno poradim (programuji, linux pouzivam od roku 97), ale na konzoli (kterou mam od roku 09) me bavi hrat vic, je to o zabave.
    • Uvedom si, ze PS3 ma momentalne 256MB RAM. A doteraz na tom idu moderne hry ako napr. BF3 alebo veci ako Last of Us ktore stale vypadaju vyborne (samozrejme nie tak dobre, ako keby to bolo primarne vyvyjane na PC). Ono uz ked predosle konzoly vychadzali, tak ten HW bol "zastaraly" oproti vtedajsim high-end PCckam. Ale vtedajsie high-end PC ti uz BF3 nerozbehne, PS3 ano. Jednoducho ked dokazu vyvojari pristupovat k HW PRIAMO, dokazu s nim robit omnoho (a to jako fakt OMNOHO) efektivnejsie.
      • Asi záleží na tom, jestli je jednodušší vymáčknout z pevně dané HW konfigurace to nejlepší a třeba i zamítnout nápady, které by byli na HW moc, nebo jestli je jednodušší optimalizovat hru na kvanta rozdílného HW s výhodou možného většího výkonu a více "kreativních" možností.
    • Ne, proc by zarazelo? Soucasny, 7 let stary Xbox stale dobre slouzi. A proc by si konzolista kupoval PC, kdyz u konzole ma jistotu, ze za 7 let si na ni stale bez problemu zahraje nejnovejsi hry? Zkuste si vzit 7 let stare PC a rozjet na nem na plne detaily nove hry. Mohu vas ujistit, ze ja na svem starickem Pentiu 4 i s upgradovanou grafikou na 9800GT si proste nejnovejsi hry nezahraju.
      A nebo si nekdo koupi konzoli (at uz PS nebo Xbox) kvuli hram, ktere si ani na nejnadupanejsim PC nezahraje. A pokud ano, tak jako hodne odflaklou konverzi.
      A o jakych prasackych cenach to mluvite? Vy uz znate ceny novych konzoli? Pochlubte se.
      • tak toto ma trochu pobavilo, ty hras na svojom xboxe360 najnovsie hry na plne detaily? videl si uz nejaku hru ktora je aj na pc aj na priklad xbox360 ako vyzera na konzolu a to pc? ved na konzole to je vsetko v nizkych datailoch s ochudobnenymi texturama vyzea to ako ovracane a ide to epileptickych od 20 do 30 fps. ak ti toto staci a tesis sa ze to hras a presvecis sam seba ze su to plne detaily na zaklade toho ze ine detaily sa na konzole nastavit nedaju, tak ok. ale skus si pozriet tu istu hru na lepsom pc a zistis ze to tam vyzera asi 5 x krajsie a ide to uplne plynule. mam xbox360 od zaciatku ako sa zacal unas predavat a uz asi 4 roky som ho nemal pusteny je to kalkulacka v porovnani aku grafiku podava lepsi pc. ps3 to iste mam to od zaciatku na to nemam ani jednu hru to je uplne zle, pouzivam to len ako bluay prehravac.
        • eeeee
          No vidis, ja jsem si poridil ps3 v roce 2010 a ac jsem hral pred tim na pc od rannych devadesatych let, tak ted uz hraju hlavne na playstationu, u pc me drzi uz jen indie scena a vyjimecne tituly typu shogun 2. Nejde o to, jak hra vypada, ale jak bavi.
      • http://www.youtube.com/watch?v=xvaP4pZrsiE a ten hlod ohledne pousteni novych her na plny detaily me opravdu rozesmal, protoze ani ty konzole to nedavaji na plny detaily.
    • Tyhle specifikace osobně neberu nijak vážně. Dokud Sony nepředvede funkční finální verzi stroje, která půjde do prodeje (žádný devkit), tak teprv budu nadávat nebo jásat :)
  • AMD Bulldozer proč ? Když už AMD tak měli na výběr lepší z jejich dílny.Vybrat zrovná ten nejhorší za posledních pár let se mi nezdá jak nejlepší volba.
    • Cena, spotreba a zahrivani...
  • Doufam že na tom konečně poběží hry z xboxu *5*
    • Malleth
      Myslíš těch pět co na PS3 nevyšlo? Totally worth it
    • calwin
      http://4.bp.blogspot.com/-9B5oDjm1wgM/T3gFww7jqlI/AAAAAAAABoY/c79rs-PrfPM/s1600/ORLY%2BWallpapers.png
  • Malleth
    U PS4 očekávám jednu zásadní featuru:
    Indikaci místa na disku když jsem na PS storu.
    Ta momentálně chybí pokud vim. Už sem tolikrát vypínal a zapínal store abych uvolnil místo pro stažení dema...
    Ideální by byla možnost i odtamud mazat hry z disku, ale to už bych chtěl trochu moc.
  • Mmm to ma vlastne ani nenapadlo, ze by mohli spravit tu dotykovu plochu na zadnej strane podobne ako to ma Vita... Ale ako potom ten ovladac bude vyzerat? Ak to bude len taka placka tak co ja viem :)...

    Ale zaujimavy napad rozhodne chvalim, clovek nebude musiet pozerat na dva displeje hore dole, ale zaroven bude schopny priniest nejaku tu dotykovu odozvu do hry, to by slo. Je to taky kompromis nejakej urcitej novosti a zaroven by to zase nemuselo byt koli tomu take predrazene, ako je napr WiiU game pad :)

    Inak skoro zacinam byt vnutorne presvedceny, ze Ps3 nebude mat procesor od AMD, jednak uz tu mame dva typy v spekulaciach, a kazdy je iny, a po druhe aj minulu generaciu mali Ps3kove devkity AMD procesor a nakoniec z toho bol CELL. Cize ja mam tusak, ze to bude CELL2, ale s nejakou, pre vyvojarov, prijatelnejsou a jednoduchsou architekturou :)

    Koniec koncov aj Nintendo islo za IBM aby im vylepsili ten starsi procesor, a tak sa aj stalo. Teraz to cakam podobne. Mimo to, Sony bola posledne v dost velkom minuse v divizii zodpovednej za Ps3, pricom rok pred tym, myslim boli v pluse (tak nejak sa mi zda ze to mal aj MS), cize z toho vychadzalo, ze obe spolocnosti investuju nemale sumy do vyvoja konzol, a tak pochybujem, ze by to mali byt len take obycajne notebookovo-pocitacove zostavy :)

    Ja to vidim na CELL 2, 6GB + 2GB pre grafiku ktora neurazi :), a ten dotykovy ovladac. Cenu vidim tak okolo urovne 550eur (+-50eur) . To je moj tip :) Som zvedavy ako daleko budem od pravdy ;) a ak nie, zacnem robit konkurenciu pre Michaela Pachtera :D
    Jo a jedna z launchovych hier bude 150% Killzone 4 ;)
  • Hele lidi god of war ascesion alien colonial marines uncharted 1,2,3 killzone 3 red dead redemption assasins creed serie a dalsi super hry a znacky a zadne z nich nepujdou na orbis je to hodne spatny tah.
    • Ne, není to špatný tah. Špatný tah je spamovat svoje dementní řeči pod různými jmény, Davide/Martine/josefe.
  • Share tlačítko! Konečně! Můj sen se splnil!
    • naopak .. blbost která mne akorát bude rozčilovat když na ni omylem kliknu, stejně jako mne štve nuceně předinstalovaný facebook, twitter, peek a podobné zhovadilosti v telefonu, které ani není možné odinstalovat
      • Však to byla ironie. Mám na to stejný názor, jako ty. Opravdu neuvěřitelně prahnu sdílet všechny moje herní zážitky na facebooku apod... Nehledě na to, že takové informace jsou mým přátelům stejně ukradené.
      • *Peep

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit