Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo ale vem si ze dam tolik penez za suber parby ktery lidi uz nebudou hrat online hlavne dost lidi si rekne pane boze orbis musim dat prych tu starou kraksnu ps3 a koupit si orbis protoze ten je nejnovejsi proste me to mrzi
    • Mam pro tebe reseni, porid si PC, muzes hrat od Stunts az po posledni Needy ;-)... kdyz si to pripojis k telce a ovladaci, ani nepoznas rozdil... teda az na vyrazne lepsi grafiku :-) . p.s.to neni flame, to je pravda :-P
    • Budou desetitisíce socek co budou na ps3 hrát ještě roky, neni třeba panikařit...
      • Nejsem socka.
        • Tak proc resit to, ze nebudes moct za 2 roky vyuzit 2-3 hry ?
          • Pro mne také problém, budu muset koupit novou PS3 a ještě Orbis. PS3 do zásoby až ta moje stará dodejchá :D. Mám přes 80 her v krabičkách a pak dalších přes 40 digitálně o takovou sbírku bych nechtěl přijít :), zvlášť proto mne mrzí že pravděpodobně nebude zpětná kompatibilita.
          • Ja nemam 3 hry ja jich mam asi 20
  • Sakra tolik super her na ps3 a ma vyjit orbis kterej je nebere to je dost blbej tah doufam ze nam daji aspon rok.
    • Proč ? Ty jako fanda Sony snad nekupuješ každou konzoli ze své stáje (ROFL ) ? .... Firma musí vzkvétat a další generaci si vyřvali zákazníci ... Proč by nemohly koexistovat souběžně , ještě nějaký ten pátek jako PS3 s PS2 ;)
      • eeeee
        Po dalsi generaci volaji predevsim pc hraci, kteri je kupovat nebudou. Ja to vidim jako riskantni krok pro cely herni prumysl, ktery ho muze privest k velke krizi.
        • Presne tak
  • Ja mam fakt strach protoze sem si koupil assasina 3 a budu si kupovat god of war ascesion a aliena colonial marines a prostme me to stve ja mam fakt strach ze pak uz nikdo nebude na online serverech a pak to nema cenu
    • No tak to prodáš no, a přejdes na PS4
      • eeeee
        Nekteri z nas se radi vracime ke starym hram, vis?
        • No, tak si nestezujte *2*
  • Nechpu ten 160 GB disk..
    • eeeee
      A kolik bys chtel mit v devkitu?
      • aspon 10 terra, nejmin, jinak je to houby nextgen
  • jindra.veliky
    lol, bulldozer... *15*

    *11*
    • 4x Dual-Core AMD64 "Bulldozer" ..... ? 4x dualcore ? Nějaká specifika skoro jader od AMD , nebo to někdo otočil ?
      • smejki
        nedílí náhodou u bulldozeru vždy dvě jádra kus pipeline a zdrojů jádra plnohodnotného? Asi to tím míní. Tedy je to semi-osmijádro.
      • tam mas proste 4 procesory s 2 jadrami keby sa nahodou nejaky pokazil aby si stale mohol hrat *1*
  • Já sem dal uz tolik penez za hry na ps3 ja doufam ze hry z ps3 pujdou i na orbis jinak me fakt naserou *16*
    • eeeee
      Nepujdou, ps4 bude mit x86 architekturu a na te hry pro cell proste nepobezi. Resenim je nevyhazovat ps3 a mit obe konzole, ja to tak take udelam.
      • No podporu starych ps3 hier by mohlo sony zabezpecit prostrednictvom gaikai. Nie je to sice uplne idealne riesenie ale lepsie ako nic.
        • eeeee
          Sfejne tak je muze prelozit pro novou architekturu (co se tyce vlastnich her). Cizi jen tak neprelozi ani nemuze streamovat. To ti ale bude prd platne v pripade her, ktere uz sis koupil. A pokud to udela, bude to nutne za uplatu a pak se vyvrbi spousta hateru, kteri budou poukazovat na nenazranost sony. Takze to bude spis kontraproduktivni.
  • eeeee
    Tak zrovna zadni dotykova plocha vity mi prijde jako slapnuti vedle s minimalnim vyuzitim, nevidim duvod to davat na gamepad. Ale vylepseni pohyboveho senzoru by mohla byt fantasticka vec, pokud by umoznilo gyroskopicke mireni jako ma Uncharted: Golden Abyss, nemelo by to konkurenci. Displej by se take hodil i kdyby mel slouzit jen jako virtualni klavesnice podobne jako na mobilu a to si dovedu predstavit furu dalsich vyuziti.
  • Spis doufam, ze tam daji nejaky maly display,aby clovek mohl koukat na nej. A kazdy uzivatel by tak mohl koukat na vlastni pohled. Navic by se aspon lidi mohli zbavit svych velkych televizi :)
    • "Navic by se aspon lidi mohli zbavit svych velkych televizi "...... ROFL Tak, tohle to čekáš právě od SONY ?
      • Jsem proti konzolim :) trolololo :D
  • Cosi
    Páni: "PS4 ovladač by neměl mýt dotykový displej" Bude to založeno na funkci ostřikovače a stěrače?
    *1*
  • Caincz
    No hlavně aby byl na ovladači dotykovej display. Bez toho si hraní vůbec neumím představit, zajisté půjde o výrazný krok vpřed, zejména v oblasti ergonomie.
    • Pokud jsem článek pochopil správně tak ovladač nebude mít dotykový display, pouze dotykovou plochu na zadní straně.(díky bohu nikdy jsem nepochopil proč bych měl kolem mávat s přenosnou televizí)
      • eeeee
        Treba u Vity se tak da mirit a je to super funkce.
        • Tak vita je handheld to je drobet něco jinýho že když sedíš před televizí a máváš zbytečně velkym a těžkym ovladačem jehož hlavní funkce je že odvádí pozornost od televize.
          • eeeee
            Sedet s vitou nebo gamepadem, nevidim v tom velky rozdil. A u vity je to v pohode. Tim myslim co se tyce pohyboveho mireni. Co se tyce displeje a odvadeni pozornosti, tak zalezi na vyuziti, ja v tom vidim potencialni prinos, ale pokazit jde vsechno, to uz bude zaviset na vyvojarich. Imho to hry obohati.
        • Něco mi říká , že s Vitou bude PS4 velmi úzce spolupracovat - pro ty komu by podobné šmatlátko chybělo ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit