Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký, chci vidět jak půjde nepřátele rozmetat granátem (jako že ve dvojce bych jich potřeboval asi 20).
    Začínam mít pocit, že grafika je nějaká šílená. Všude se píše jaký to má být skvost a tady vidim po amputaci okamžitě celý zbytek těla červený (kéž by v barvě krve).
    Celkově mi všechny barvy přijdou posunutý směrem k oranžové, doufam že je to jen tím, že je půl třetí ráno, a chyba je na mém přijímači :D
  • Podle traileru, musím říct, že to připomíná Metal Gear Solid ve středověku. Z dvojky můžu říct, co se komplexnosti příběhu týče, tak je Witcher na stejné, ne-li větší.
    Jsem na to zvědav, snad se to dokáže dotáhnout na Witcher 2 ( za nejhorší o proti druhému dílu pokládám vizuální zpracování Geralta ).
  • Už ti někdo někdy řekl že jsi absolutně zbytečná existence? Jsem si jistý že ano, přičti si tuhle instanci.
  • Měl jsem na mysli normální animák, klidně v téhle grafice. Seriál od Poláků se moc nepovedl.
  • TheGGG
    prej " teleportující se amazonka" tady někdo witcherovi rozumí *7*
  • Mas pravdu, ja som prestal uplne tieto trailery a fotky pozerat a nelutujem toho.
  • No neviem, u mna atmosfera 100 percentna. Navyše musim priznať že to je od vydania DA: O hra, ktoru mam v plane kupiť a hrať. Prostredia a mestá nádherné. Farebnosť mi absolutne nevadí. Sám som umelec, malujem realisticky a tento romantický nádych farebnosti mi absolútne vyhovuje. Je vidieť že poliaci skutočne zapracovali, vytvorili megalomanské dielo, ktoré si zaslúži uznanie. Boj na koni, ďalšia pecka, ktorá mi v RPG hrách chýba ako soľ. U mna je to titul ktorýrozhodne musím mať v poličke medzi Fantazy hrami, ktorými som posadnutý. Fantasy žáner je moja srdcovka a doterajšie 2 diely zaklínača boli úžasné hry s úžasnou atmosférou a výpravou. Tretí diel bude rozhodne patriť k najkrajším a najlepším hrám mojej zbierky. Tvorcom musím rozhodne poďakovať.
  • Jáj bože můj, hoď tam tu sůl.
  • Na druhou stranu jsem si nevšiml, že by na Zaklínače 3 byly reklamy na billboardech nebo na plakátech v metru, což u předchozích dílů bylo. Čili možná je ta reklamní kampaň celkově menší?
  • super triler
  • ...tak lebo toto je hyperinteligentný príspevok ultrazložitého masterpcčkára...
  • funguje to hlavne na jednodušší lidi, prevažne černochy zijici v USA a vlastnici konzoli
  • ale jo, zasmal jsem se
  • Horst_Fuchs
    No já vám nevím; tohle už moc nepřipomíná Zaklínače, ale spíš tuctovou západní fantasy mlátičku. Ty nadměrečný potvory, teleportující se amazonka a velká prskavka coby zbraň, to mi k Zaklínačovi ale vůbec nesedí. *11*
  • Protože při potenciálním převodu hry na film bys určitě taky věnoval 80% času bezcílnému běhání krajinou a mačkání klávesy pro "The Sense of Witcher TM"; a dalších 15% bezcílnému mačkání kláves pro kotoul a útok.

    *1*
  • Hanzales
    Cože, vždyť to byl úplně parádní trailer, klasicky akční zátah na peněženky a funguje skvěle, protože mi stouplo očekávání ze 150% na 188%. Taky si asi zase po delší době zaběhnu pro krabičku, když už mám ty první dvě :) Nášupejte to sem už!
  • nightborne
    Já už si to teda moc nepamatuju, už je to nějakej pátek, co sem to čet, ale nebylo to tam náhodou jen tak, že ho to v blbým počasí pobolívalo, nebo tak něco?

    A Vilgefortz to měl přežít, mimochodem, miloval sem ho od první chvíle =)).
  • frag.ment
    Posuzovat grafiku z kostičkovaného Youtube nemá cenu (i na 1080p se na to nedá dívat). Za 11 dní uvidíme, kde je pravda.
  • frag.ment
    Stopa za švihem mečem mě taky zarazila, nelíbí se mi to. Snad jsou natolik rozumní, že to půjde v menu vypnout. Jinak se těším, protože to prostě CDP nemůžou pokazit.
  • Vogon
    Jenže hrdinovi v Bloodborne dle příběhu nikdo nerozdrtil nohu a nemá problém z prudkými pohyby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit