Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký, chci vidět jak půjde nepřátele rozmetat granátem (jako že ve dvojce bych jich potřeboval asi 20).
    Začínam mít pocit, že grafika je nějaká šílená. Všude se píše jaký to má být skvost a tady vidim po amputaci okamžitě celý zbytek těla červený (kéž by v barvě krve).
    Celkově mi všechny barvy přijdou posunutý směrem k oranžové, doufam že je to jen tím, že je půl třetí ráno, a chyba je na mém přijímači :D
  • Podle traileru, musím říct, že to připomíná Metal Gear Solid ve středověku. Z dvojky můžu říct, co se komplexnosti příběhu týče, tak je Witcher na stejné, ne-li větší.
    Jsem na to zvědav, snad se to dokáže dotáhnout na Witcher 2 ( za nejhorší o proti druhému dílu pokládám vizuální zpracování Geralta ).
  • super triler
  • Horst_Fuchs
    No já vám nevím; tohle už moc nepřipomíná Zaklínače, ale spíš tuctovou západní fantasy mlátičku. Ty nadměrečný potvory, teleportující se amazonka a velká prskavka coby zbraň, to mi k Zaklínačovi ale vůbec nesedí. *11*
    • TheGGG
      prej " teleportující se amazonka" tady někdo witcherovi rozumí *7*
  • Hanzales
    Cože, vždyť to byl úplně parádní trailer, klasicky akční zátah na peněženky a funguje skvěle, protože mi stouplo očekávání ze 150% na 188%. Taky si asi zase po delší době zaběhnu pro krabičku, když už mám ty první dvě :) Nášupejte to sem už!
    • funguje to hlavne na jednodušší lidi, prevažne černochy zijici v USA a vlastnici konzoli
      • ...tak lebo toto je hyperinteligentný príspevok ultrazložitého masterpcčkára...
  • TheGGG
    Todle bude mazec, to je tutový, koupím dvacet energeťáků, balík nachos a salsy rozehřeju PS4 a pár týdnů mě v poslanecký sněmovně nikdo neuvidí.
    • ale jo, zasmal jsem se
    • PreidaQ
      Už vidím, jak se poslanci začnou po nějakém čase shánět, kam vůbec zmizel ten člověk, umývající tam záchody, které tou dobou budou tak zasrané, že na nich nikdo nebude chtít sedět.
  • tak mně osobně hype nevadí, člověk aspoň ví na čem je, co mě vadí je to, co ze Zaklínače udělali. Vypadá to jako naprostý kýč, Geralt nesympatický jako vředy na noze. Trapné animace, ještě trapnější vítr, pokus o brutalitu, přitom okolí je stejně infantilní jako v Dragon Age:I. Z trailerů je vidět jedině nulová atmosféra a kýč...
    • No neviem, u mna atmosfera 100 percentna. Navyše musim priznať že to je od vydania DA: O hra, ktoru mam v plane kupiť a hrať. Prostredia a mestá nádherné. Farebnosť mi absolutne nevadí. Sám som umelec, malujem realisticky a tento romantický nádych farebnosti mi absolútne vyhovuje. Je vidieť že poliaci skutočne zapracovali, vytvorili megalomanské dielo, ktoré si zaslúži uznanie. Boj na koni, ďalšia pecka, ktorá mi v RPG hrách chýba ako soľ. U mna je to titul ktorýrozhodne musím mať v poličke medzi Fantazy hrami, ktorými som posadnutý. Fantasy žáner je moja srdcovka a doterajšie 2 diely zaklínača boli úžasné hry s úžasnou atmosférou a výpravou. Tretí diel bude rozhodne patriť k najkrajším a najlepším hrám mojej zbierky. Tvorcom musím rozhodne poďakovať.
  • Nebylo by lepší, kdyby to vydali jako film ? Na zážitku by se mnoho nezměnilo.
    • Krescz
      100 hodinový film jasně *15*
      • Protože při potenciálním převodu hry na film bys určitě taky věnoval 80% času bezcílnému běhání krajinou a mačkání klávesy pro "The Sense of Witcher TM"; a dalších 15% bezcílnému mačkání kláves pro kotoul a útok.

        *1*
        • Měl jsem na mysli normální animák, klidně v téhle grafice. Seriál od Poláků se moc nepovedl.
      • Ono už vyšlo 100 hodin upoutávek ? Tak to se omlouvám. Zase až tolik jsem to nesledoval.
  • Autor je asi ducha mdlého nebo nevim.. Každej trailer kterej ukazuje cool záběry ze hry je propagační a je zcela logický, že před vydáním se to ještě stupňuje aby se neustále na hru upozorňovalo.. Hledat v každym traileru nějakej hlubší smysl je fakt naivní *15* Příběhovej trailer už byl, trailer ukazující svět taky, trailer ukazující brutalitu soubojů ne, tak je tady..
    A jestli se to Poláčkovi nelíbí tak ať to sem nedává, nikdo ho nenutí, ale prachy z reklamy za klikání na články jsou dobrý co *3* Ve skutečnosti se tam nad každym videem z Witchera radujete *15*
    • Krescz
      řekl bych, že autor chtěl poukázat na to, že je zbytečné pořád vydávat nic neříkající trailery jak na běžícím páse pár dní před vydáním nejočekávanější hry posledních let.... *7*
      ..všeho moc škodí, i té nejlepší hře
      • PreidaQ
        OK, dost mluvení o Call of Duty, věnuj se zpátky Zaklínači.
    • A hele, člen Witcher comanda dorazil, jste ted všude. pan Polacek ma bohužel tentokrát pravdu, skupina lidi kterym tohle leze krkem je celkem pocetna, takze na tom asi něco bude, nemyslis?
      • jako chapu, ze kdyby se panove z CDP tajne vloupali do redakce a nahrali do RS svoje video, tak by ta stiznost asi mela nejaky smysl...ale propagovat video a zaroven si stezovat na jeho propagaci, mi prijde tak nejak mimo :D
        • Novinar je od toho aby informoval, je za to placeny, nemyslim ze nejakemu novinari dela dobře psat třeba o hladomoru v africe, a presto o tom pise, a muze si dovolit vyjadrit názor na danou situaci. Prvpocatek problemu hledej u zdroje, ne u informačního kanalu.
          • Kr.Pa
            Novinarina je stejna prace jako jina, kdyz se mu to nelibi, muze jit delat pohrebaka.
            • kdepak, pana Polacka to bavi, a mozna zrovna proto ze se muze vyjadrit k problemu který mu vadi.
          • nevidis, ze ten priklad ktery jsi pouzil, je uplne jina situace nez o cem se bavime ?
            • ja vím, teď bys to mohl dokázat i ty, když máš vzor *1*
            • Mo vidíš ze umis psat jako inteligentni clovek, jen tak dal.
            • dospělý člověk si nic nedělá z brekotu dětí a puberťáků, protože zná své názory a ví proč si za nimi stojí ještě dřív než je vysloví, to je, drahý chlapče, rozdíl mezi námi, který možná pochopíš až jednou vyrosteš *3*
            • ano a ty jsi jako priklad pouzil principialne uplne odlisnou situaci...

              vsadim se, ze spolecne s videem zaklinace vyslo XXX dalsich ruznych zprav a informaci, ktere nam ale novinar nesdelil - z nejakeho duvodu uprednostnil video zaklinace, ktere je navic podle jeho nazoru ,,o nicem,, Tak jako diky, ze nas informuje o necem takovem, misto toho, aby nam dal informace, ktere budou dle jeho nazoru vice hodnotne.

              On se sice pozastavuje nad tim, ze PR oddeleni vydavatele, chrli jedno video za druhym, ale hned v zapeti to video popadne a soupne na web. Coz znamena jedine - dobra prace pro reklamni oddeleni.
            • ty bys chtěl vedet vid? Musis napred vyrust aby si nektere věci chapal, zatím je diskuze s tebou jen ztrata casu.A me nebavi nejakemu nevyzralemu i*diotovi vysvětlovat oc jde, a bavit ho jen proto ze je v puberte. Na další diskuzi si najdi sobe rovného, můžete si mutovat do taktu.
            • a o jaký princip, že tu tedy jde?

              podle mě jde spíš o tu situaci, srovnávat hladomor s trailerem na hry je přinejmenším extrémně hloupé
            • Prave, je to jen priklad který demonstruje co je to novinar, nejde o situaci ale princip.
          • a jeje, už jsme u hladomoru, ještě Hitlera prosím *1*
            • mami, oni mě nutí dívat se na trailery na zaklínače tím že je publikují na internetu! *1*
            • problém je ze tve názory jsou pubertacke vykriky do tmy, nedospele a detske. Je to něco jako když se bavi dospeli a kolem poskakuje dite a vykrikuje..mami ja mam hlad, tati ja si chci hrat..:)
      • ještě dodam, ze Zaklinac 3 vypada jako vyborna hra, a myslim ze propagaci ma vice nez dostatečnou, a všichni o ni davno vedi, a všichni uz vedi jestli si ji poridi nebo ne, a velka většina lidi na to stejne nekouka kvůli spoilerum. Podobne trailery pusobi krecovite az trapne, a pripominaji chovani nenavidenych firem jako EA nebo UBI (ve skutecnosti je mozna raklamni hype co predvadi CD Projekt snad ještě horsi). Je rozdil něco smysluplne propagovat a něco nasilim lidem cpát.
        • Už ti někdo někdy řekl že jsi absolutně zbytečná existence? Jsem si jistý že ano, přičti si tuhle instanci.
        • Na druhou stranu jsem si nevšiml, že by na Zaklínače 3 byly reklamy na billboardech nebo na plakátech v metru, což u předchozích dílů bylo. Čili možná je ta reklamní kampaň celkově menší?
        • Počkať..ľudia nenávidia EA, Ubisoft kvôli marketingom ich hier? Ja som si myslel, že ich nenávidia kvôli pravidelným ročným opakovaným ich známych značiek, nedostatočnej originality v ich hrách, množstvom bugov, problémom v ich hrách, zlej podpore a ochote si priznať chyby, množstvom platených malých DLCčiek, atď. ale kvôli marketingu? to počujem po 1x.. ani raz mi nevadili ich reklamy a marketing.. nech majú toho koľko chcú .. majú prachy na reklamu, tak to využívajú.. nikdy som nebol proti aj otravnému marketingu hier.. práveže hry potrebujú sa čoraz viac dostávať do pozornosti ľudí, ktorí hry nepoznajú alebo ich nikdy nehrali.. aspoň podľa môjho názoru.. ja to hlavne prajem CD Projektu, od Zaklínača 1 urobili obrovský pokrok..

          Som rád, že niečo aj z bývalého Východného bloku sa vie veľmi dobre predať na Západe a pritom byť veľmi kvalitným produktom.. a to, že Zaklínača 3 mal vo svojom programe aj Conan O'Brien, to je už obrovská reklama pre hru.. alebo, že v USA a v Anglicku dávali v kine pred novými Avengers TV reklamu na hru, obrovská reklama.. predaje, teda predobjednávky sa im vďaka týmto trikom istotne narástli o poriadny kus.. aj takí ľudia, čo hrávajú hry, tak nie každý sleduje dianie okolo hier, jedine tak reklamy v TV a podobne, takže jednoznačne sa im vyplatilo.. a ja som videl každý trailer, každý screenshot, atď. mám predobjednanú Zberateľskú edíciu a vôbec mi nevadí marketing na hru..
        • Jasně, že ty trailery jsou přiblblý, ale jestli to prodá Zaklínače pár set tisícům povrchních hráčů, na které tahle propagace funguje, tak jedině dobře. CD PROJEKT vydělá víc peněz a narve je do Cyberpunku nebo čeho. Takže jen ať propagují a prodávají a Sleepless ať píše, lidi ať klikají, jestli díky tomu bude víc her, jako Zaklínač.
        • on tě někdo násilím nutí na to koukat? to je mi ltě íto
          • Aby někdo neprisel s timhle stupudnim nazorem. ja z tech desitek traileru a stovek obrazku videl ani ne polovinu, presto mam tenhle názor. Co mas dal?
            • Tady s Flashem musím souhlasit. Já třeba osobně videa z trojky nesleduju vůbec, protože se nechci připravit o překvapení a pocit, že něco objevuji. Čím dál tím intenzivnější smršť a bombardování reklamou prostě a jednoduše otravné jsou a nezáleží na tom, jestli ji konzumuji, nebo ne.

              Pro srovnání, kdo se díváte na sport, taky vás tak strašně vytáčí reklamy na Clavin? Jedinej dopad, který maj, je, že až podobný přípravky budu jednou vážně potřebovat, vím, kterej si rozhodně nepořídím. Podobně dokáže produkt znechutit i přehnaná mediální masáž - jako v diskutovaném případě Zaklínače.
            • Plno lidem ta madialni masaz vadi a leze jim na nervy, co na tom chces definovat a vysvětlovat. proste jim to vadi, tecka,konec.:) Ja nevim proc se na to koukaji, asi proto ze se jim chce? Nebo ze se nudi? Co ja vim. Plno lidi to proste s*re..a ja k tomu napsal názor..ses vazne nablblej nebo to delas schvalne?
            • "Je rozdil něco smysluplne propagovat a něco nasilim lidem cpát".. jak tedy definuješ "násilím cpát" jinak než nutit?
            • me nikdo nenuti se na ne divat, to ze nechapes o cem pisu a tvoje mozkovna je na to prilis nevyzrala je tvůj problém, ja tu fakt nejsem od toho abych ti pomahal v rozvoji osobnosti a mozku, požádej rodice.Diky
            • A opět se musím zeptat, jak se fakt, že se nacházíme v diskusi, týka toho, že jsi napsal nesmysl, že tě někdo nutí násilím dívat se na ukázky ze zaklínače? Ano, napsal jsi hloupost do diskuse, nikdo ti to nevyvrací, nezakazuje, všichni s tím souhlasíme , tak s čím máš problém? *1*
            • jestli nevis ze diskuze jsou majoritne urcene k vyjadrovani nazoru, tak to je tvůj problém. Je skutecne zarazejici ze si někdo v diskuzi dovoli diskutovat, a vyjadřovat názor, prober se.

              A ma odpověď souvisi presne s tim co jsem ted napsal, mozna by ses mel nekde ucházet o praci cenzora na forech, zjevne by te to uspokojilo.
            • a s tím že tě nikdo nenutí násilím na ně koukat tvá odpověď souvisí jak?

              já viděl dva, první animovaný jak vraždí ty bandity a pak ješťe jeden jak jezdí po krajině a bojuje tam s nějakou wyvernou a běhá tam za nějakym skřeto děckem.. celé dva trailery, obóže, to jsem tak strašně přesycený jak mě všichni násilím nutí na to koukat, musím se jít vybrečet do diskuse na games!
  • Kr.Pa
    Poláček dostat kvótu na články od soudruhů z tiscali, páč nesmí být pozadu s konkurencí a dělá u toho kyselé xichty. Jestli se vám práce nelíbí, můžete odejít.

    Nejlépe to vystihuje: https://ryuutei.files.wordpress.com/2012/07/01-you_gotta_do_what_you_gotta.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit