Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    Do vydania hry uvidime vsech moznich 30 zakonceni pri tomhle tenpe *7*
  • oktavius66
    Tak jsem se na to těšil a zrovna se mi pos*ala grafika. Zrovna teď ve finanční tísni... Ten život je fakt sviňa.
    • Rejsek
      Tvoje problemy na moji hlavu :-)...
  • corfer
    První trailer na třetího Zaklínače, který mě absolutně nepřesvědčil. Spousta věcí vypadá hodně lacině (viz. švih mečem doprovozený to nechutnou stopou jako v typicky arkádových bojovkách). A závěr s Ciri jako vystřižený ze Shadow of Mordor... Nemám z tohohle traileru dobrý pocit, ale těším se pořád neskutečně moc.:)
    • frag.ment
      Stopa za švihem mečem mě taky zarazila, nelíbí se mi to. Snad jsou natolik rozumní, že to půjde v menu vypnout. Jinak se těším, protože to prostě CDP nemůžou pokazit.
  • Jsem to jen já, nebo se i vám zdá, že tahle hra v každém novém traileru působí jako ošklivější a ošklivější kýč? *1*

    Killing Monsters měl báječnou atmosféru. Tohle má atmosféru jako klon Kobry 11, Expendables a Dragon Age. *11* Naštěstí dle Gopherových videí vypadá hra dobře; ale tenhle trailer myslím dokonale vystihuje podstatu hlášky Epic Fail. *9* A to jsem si myslel, že CDP (společně s Eidos Montreal a Kojimou) dělá snad nejlepší herní trailery.

    *7*
    • Jsi to jen ty.
      • Dobrý vědět *1*
    • TheGGG
      pokud vyjde něco, kde budou Sly, Arný a Semir Gerkhan (dont know whats da name of dat actor) společně zabíjet draky, zaplatím za to kliďánko 200 doláčů a koupím to na všechny platformy, včetně WiiU.
      • Rejsek
        Simíra hraje Erdogan Atalay ;-)
  • TheGGG
    Máme tu jaro a sluníčko, ale p Poláček je přesto nějakej podrážděnej. *9* To se přeci na web plný lásky a přátelství nehodí, takové příkré články.
  • Kravicka
    Co si stezujete :) Muzete uz tak 3x zadarmo dohrat Zaklinace 3 na youtube.
  • Ciri mě začíná přitahovat čím dál víc *14*
    Geraldova pouť údajně s trojkou končí, ale univerzum zaklínače ne. Možná je tohle jedna z možností kam by se mohlo pokračování ubírat. Nejspíš bude záležet na ohlasech od hráčů.
  • TheGGG
    Tsss, proč tak kousavej článek? Trailer nám ukazuje, že ve hře bude pořádnej kombat a né nějaký omalovánky. Nice, konečně hra, kde budu moc sekat hlavy a ruce, už těch PG-13 bylo dost *5* *5*
    • gratulace ke čtrnáctinám *3*
      • TheGGG
        sorry, že jsem tě nepozval na pařbu, ale dvanáctiletý sme tam nechtěli
        • X2
  • Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda se vám u videa zobrazuje možnost celé obrazovky pomocí dolního tlačítka. Já jsem si nedávno přeinstaloval počítač a u tohoto videa se mi to tlačítko nezobrazuje, tak jenom jestli je ta chyba u mě.
    Děkuji
    • Kr.Pa
      Když se video vkládá na jiný web, je možné si upravit přehrávač dle libosti pro web, to znamená i omezit některé funkce. Všechny jsou tedy dostupne pouze na youtube.
    • Abych byl upřímný, zvětšit video přes celou obrazovku mohu až když přejdu na server youtube. Někde se k tomu vyjadřovali, že to není chyba tohoto konkrétního webu, ale youtube.
      • Aha, mě to právě taky tak funguje, jenom jsem si nebyl jistý. Mockrát děkuji.
        • JJ u některých stránkách mi to dělá taky *16* Bohužel
  • No jo, zaklinac..jako bych ho uz dohral...proste Polaci vyrazi do světa..a to je panecku nejakej hukot:)
    • Můžeš mi teda prosím tě shrnout příběh když už si to dohrál? dík
      • ....a poté, co Geralt udělal 2168 kotulů a 5461x máchl mečem ,se vzali a žili spolu až do smrti
        • Doufám, že ten kterého si nakonec vezme, bude Yarpen Zigrin.
          • Mělo to být tajné, ale když se ptáš. Bude to Cyri.
            • Skoro incest? To je jako skoro bukvice?
            • nightborne
              Kdo to je Cyri?

              Geralt s Cirillou, to by byl skoro incest tyve =)).
        • a šetřili na nový páčkovač *1*
      • co nechapes na slovu jako? A vůbec, nechapu proc mas potrebu se k te moji troling provokaci vyjadřovat..ses jak blbej..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit