Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už jen pár dní jupíííí
  • A taky ze to je model z reklamy na spodni pradlo.
  • Moc pěkné video, ale hra stejnak bude pouze o metání kotrmelců.
    • vsadím se, že Witcher půjde dohrát nez jediného kotrmelce, dá se to samé říct o Blooborne?
      • Vogon
        Jenže hrdinovi v Bloodborne dle příběhu nikdo nerozdrtil nohu a nemá problém z prudkými pohyby.
        • nightborne
          Já už si to teda moc nepamatuju, už je to nějakej pátek, co sem to čet, ale nebylo to tam náhodou jen tak, že ho to v blbým počasí pobolívalo, nebo tak něco?

          A Vilgefortz to měl přežít, mimochodem, miloval sem ho od první chvíle =)).
      • ...a ty si sa k Bloodborne, prosím ťa, dopracoval ako? Ak len vďaka kotrmelcom, tak tomu hovorím nepriestrelná logika... :D
  • Těším se hrozně, dospat nemůžu, dočítám po x-té ságu, abych měl v živé paměti background, za článek a video děkuju... hlavně, ať už to vyjde.

    Necítím potřebu, kroutit se do nějakých póz, nadávat na konzole, řešit grafiku nebo kritizovat něco jen proto, že se to ostatním líbí. Zaklínač 1 byla pro mě jedna z nejlepších her všech dob, dvojka byla o něco horší, ale pořád super. Totéž čekám od trojky.
  • tahle serie sla do kopru od to doby, co vysla i na konzole
    • ...chlape, veď ty si neschopný ešte aj ako troll...to už nebude náhoda...
  • Jen víc takových článků a games mi začne splývat v šedi. Witcher, witcher, witcher, Bože můj. *16*
    • Jáj bože můj, hoď tam tu sůl.
  • Už je těch upoutávek nějak moc. Na třetí díl jsem se těšil, ale začínám mít pocit, že je asi něco špatně, když ho musí producenti všude takhle tlačit. Momentálně je u mě asi na stejné úrovni jako jakákoliv sra*ka od EA.
    • Lidé kteří měli možnost hrát několik hodin tu hru chválí a z informací které poskytli je s tou hrou všechno v pořádku. Nechtěl by si snad taky aby se něco na čem si roky pracoval prodávalo ?
      • Je to jepice ma kratkej zivot, roky nevydrzi :)
  • CDPR se prostě vy***** na nějakou fanouškovskou základu a hru propagují hlavně směrem k americké ADHD generaci, která bez dubstepu a střihů jak od Michaela Baye okamžitě ztrácí zájem. Na to ukazují i podstatně zjednodušené herní systémy, nerespektování kánonu (hrudní plát na Geraltovi? opravdu?), vypuštění čisla 3 z názvu či platform parity.
    • Jake vypousteni cisla z nazvu? Podivej se poradne.
      • Kr.Pa
        Nech ho, on neví, že římské číslo III je arabská 3 ...
        • To číslo tam samozřejmě je, ale stylizované jako Eredinova helma, takže nově příchozímu k sérii to nedojde. Dokonce I Iwinski se nechal slyšet, že to bylo uděláno cíleně, protože jejich publikem jsou casuálové a nechtějí je odradit tím, že se jedná už o 3. část frančízy.
  • Kupodivu mi prijde, ze kazdym dalsim trailerem se mirne zhorsi grafika... cim to je? Jako tesim se na to, nehejtuju. V tomto traileru mi prijde grafika dost osekana a nektere pohyby atd. jak uz nekdo psal pusobi lacine. Zajimave.
    • Aha to je PS4 verze *1*
      • frag.ment
        Posuzovat grafiku z kostičkovaného Youtube nemá cenu (i na 1080p se na to nedá dívat). Za 11 dní uvidíme, kde je pravda.
  • možna by stačil jen oznam v bleskovkach že vyšel novej trailer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit