Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fizola
    Multiplayer bude Štrk simulator *1*
  • maros.goc
    uz len cakam kedy vyjde Nothing Simulator ktory zobrazi len uplne bielu obrazovku ktoru budu vsetci radoby hipsteri a pseudofilozofovia povazovat za vrcholne dielo poukazujuce na konzumnu spolocnost lol
    • kennyB
      Tak alespoň si pak nikdo nemůže stěžovat na grafiku *1*
      • Naopak :) ta bílá může být až moc bílá nebo málo bílá :D
    • Kdopak je pseudofilozof?
  • dira
    project by mol opravdu zavést svěží vítr do herní scény, jen mě osobně chybí multiplayer, kde bych mohl pozorovat oblázky s mými virtualními přáteli *9*

    ještě doufám v podporu achievementů :) takovej odznáček
    "staring at the stone for 500 hours" by byl prostě....nemám slov, kéž bych ho měl na profilu *14*
  • Kr.Pa
    Autor clanky by si mohl precist vsechny detaily, hra se nebude prodavat, protoze ma byr free to play.
    • Jak je v dnešnej dobe obvyké, vo finále to bude skôr pay to win *9* *9* *9*
      • Jack1947
        No jo, když to nebude mít žádnej systém kterej by byl vstřícný i proti neplatícím hračům tak ano no, bohužel. *9*
    • Jack1947
      Takto poteš ještě se handrkovat s jinými utočnými kameny na ploše o rozloze 2x5metrů. Uh, radši normální F2P a pokud možno bez kamenů ( i těch žaludečních).
  • proč není video z hraní? zase jsem musel koukat jinam. btw moc vtipná narážka na dnešní herní prumysl
  • Cosi
    Luxusní odkaz v článku po kliknutí na kameňák. *1* *1* *1*
  • Myslím, že po těch 10000 simulátorech co vyšly po té zabugované koze je tohle už jen marná snaha bez vtipu. Prvních 100 tak možná vtipných bylo. (simulátor lesa, krabice, chodby,...) Prostě je to už tolikrát opakovaný vtip *7*
  • Jen screenshot? Video této hry tam nemáte? Abych to viděl v akci..
  • To mi připomíná... tohle
    • http://i.imgur.com/Jfw9bSk.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit